Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2014 o 21:16, masterHADES napisał:

Overpow es numero uno

FTFY

Ciekawe jeszcze jakie unviable champy wyciągną w trakcie tego splitu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 21:33, luzac napisał:

> Overpow es numero uno
FTFY

Ciekawe jeszcze jakie unviable champy wyciągną w trakcie tego splitu. :P


Okazuje się, że na midzie można grać picki które były totalnie zapomniane i sprawić by działało, Teemo, Akali teraz Morde. Tak naprawdę dosyć podobnie jest w obecnej jungli. Szkoda tylko, że top i adc czyli główne linie które sam gram są obecnie totalnie sztywne i gra się w kółko tych samych championów ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 21:50, masterHADES napisał:

> > Overpow es numero uno
> FTFY
>
> Ciekawe jeszcze jakie unviable champy wyciągną w trakcie tego splitu. :P

Okazuje się, że na midzie można grać picki które były totalnie zapomniane i sprawić by
działało, Teemo, Akali teraz Morde. Tak naprawdę dosyć podobnie jest w obecnej jungli.
Szkoda tylko, że top i adc czyli główne linie które sam gram są obecnie totalnie sztywne
i gra się w kółko tych samych championów ;d


No to masz, Tristana top :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej, wylądowałem w tej samej lidze, co SHC Moopzy. :P Niestety więcej prosów chyba w niej nie ma. Swoją drogą miałem smutną ostatnią grę. Przeciwnicy mieli gracza, który stwierdził, że chce przegrać, bo ma 0-2 w promo do wyższej ligi, co oznacza, że nie ma już żadnych szans na awans. I sobie siedział w bazie przez cały czas. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 08:15, masterHADES napisał:

Kurde ale 103 razy zginać w jednej grze to już jest wyższa szkoła wtajemniczenia xd

Ciekawe jest też to, że gość nie ma żadnych asyst. Musi starannie wybierać swoje cele, to nie zwykłe trollowanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Wyladowalem w silver 5 po placemencie, i powiem wam, ze cos duzo polakow widać na tym poziomie :D
Ale gierki przyjemne, Kayle "pub stomper" op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 13:09, QST07 napisał:

Hm... Wyladowalem w silver 5 po placemencie, i powiem wam, ze cos duzo polakow widać
na tym poziomie :D
Ale gierki przyjemne, Kayle "pub stomper" op.

Nie jestem do końca pewien na ile to ma znaczenie gdzie wylądujesz. Zwłaszcza, że pierwsze pare placementów zagrałem w duo z kumplem z bronze i wylądowałem w Silver III (wcześniej Gold I) to, po zagraniu jakiś 14 gier poziom okazuje się być coś jak... wysoki gold. Myślę, że potrzeba trochę czasu, żeby to można było wymiernie oceniać bo obecnie mam wrażenie, że moje MMR kompletnie nie odzwierciedla mojej ligii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło jedynie, o to, że Polaków jako takich widuje wiecej, moze dlatego ze jeszcze sie nie rozlokowali itd. Ale kayle jest dobra, staty typu 13/1. 9/1 itd chyba juz o tym swiadczą :) Nie skarże się, że wyladowałem w silver 5, bo wygrywam jak narazie wiekszosc gier. :P Ogolnie polacy nie sa jacys bardzo źli, ale flamuja dużo. (żeby nie bylo mowie tez o sobie :P chociaz staram sie to zmieniac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 17:46, QST07 napisał:

Mi chodziło jedynie, o to, że Polaków jako takich widuje wiecej, moze dlatego ze jeszcze
sie nie rozlokowali itd. Ale kayle jest dobra, staty typu 13/1. 9/1 itd chyba juz o tym
swiadczą :) Nie skarże się, że wyladowałem w silver 5, bo wygrywam jak narazie wiekszosc
gier. :P Ogolnie polacy nie sa jacys bardzo źli, ale flamuja dużo. (żeby nie bylo mowie
tez o sobie :P chociaz staram sie to zmieniac )

Ja jestem czysty jeśli chodzi o historię przestępczą w LoLu. Zero flamu czy czegos takiego. Poza tym raz spotkałem bardzo w porządku polaków i to w bronze. Cały team nam się trafił, zaprosili na teamspeaka, super się grało. Tylko dość szybko uciekłem.
I chyba miałem rację, z tym, że trochę źle mnie przydzieliło bo już przeskoczyłem o 2 dywizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 18:10, akwyx napisał:

>


Nie tyle źle przydzieliło co więcej jest takich graczy jak ty co po placement trafiło do niskich lig. Za kilka tyg. wszystko sie ogarnie, każdy wybije się/spadnie tam gdzie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 18:53, Ecko09 napisał:

> >

Nie tyle źle przydzieliło co więcej jest takich graczy jak ty co po placement trafiło
do niskich lig. Za kilka tyg. wszystko sie ogarnie, każdy wybije się/spadnie tam gdzie
powinien.

Nie właśnie wydaje mi się, że słabo to wyszło o tyle, że grałem pierwsze placementy z gościem z nikim MMR i chyba dlatego wylądowałem tam gdzie jestem. Bo teraz już mi ludzi z platyny dobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować