Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Hmm. Powinni zmienić jednak trochę dobieranie temów po resecie. 4 platyny i 1 gold vs 2 goldy, 2 srebra i jeden unranked jest najuczciwsza rzecza na swiecie. No i gra chyba chciała sobie zakpić bo platyny dała po purple side^^.
Jeśli to dobiera tych 10 graczy o niby zblizonym mmr w tym sezonie to powinno sprawdzać statsy z porpzedniego sezonu i rozdzielac ich jakos po rowno, zeby nie bylo sytuacji ze wynik gry jest ustalony zanim ta gra się na dobre rozpoczeła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 02:24, lRayl napisał:

Hmm. Powinni zmienić jednak trochę dobieranie temów po resecie. 4 platyny i 1 gold
vs 2 goldy, 2 srebra i jeden unranked jest najuczciwsza rzecza na swiecie. No i gra chyba
chciała sobie zakpić bo platyny dała po purple side^^.
Jeśli to dobiera tych 10 graczy o niby zblizonym mmr w tym sezonie to powinno sprawdzać
statsy z porpzedniego sezonu i rozdzielac ich jakos po rowno, zeby nie bylo sytuacji
ze wynik gry jest ustalony zanim ta gra się na dobre rozpoczeła.


Miałem to samo wczoraj tylko w relacji, 2 platyny i 3 silver na 2 diamenty, platyne i 2 silver. I oczywiście stopm ze strony drużyny przeciwnej :/ Ale może z czasem to się naprawi bo każdy trafi spowrotem tam gdzie powinien. Ale powoli zaczynam wątpić w sens tych resetów. Grało mi się dobrze przed resetem, byłem tam gdzie powinienem po co w ogóle resetować to MMR ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 10:26, masterHADES napisał:

ciacho
Miałem to samo wczoraj tylko w relacji, 2 platyny i 3 silver na 2 diamenty, platyne i
2 silver. I oczywiście stopm ze strony drużyny przeciwnej :/ Ale może z czasem to się
naprawi bo każdy trafi spowrotem tam gdzie powinien. Ale powoli zaczynam wątpić w sens
tych resetów. Grało mi się dobrze przed resetem, byłem tam gdzie powinienem po co w
ogóle resetować to MMR ;d



Z obecnej perspektywy też wolał bym brak resetu...Miało być tak pięknie, a skończyło się 4-6 i Silver III i teraz czekają mnie gry aby odzysakć Golda, potem pewnie próba wbicia Platyny...ogólnie znów zmarnuje kawałek życia pewnie.

Swoją drogą te 10 gier było zabawne. Nawet jak byłem w dawnych czasach w Brązie to nie przypominam sobie tak drewnianych playów, jakie miały miejsca w tych grach.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bo żeście za szybko placementy zrobili. Dajcie się odsiać trollom i cieniakom i potem zagrać. Zrobiłem tak poprzednio i ładnie wylądowałem w goldzie V :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 19:45, Budo napisał:


Bo żeście za szybko placementy zrobili. Dajcie się odsiać trollom i cieniakom i potem
zagrać. Zrobiłem tak poprzednio i ładnie wylądowałem w goldzie V :)



Wiem. Przy w 3 sezonie po placementach też stwierdziłem, że za szybko i nastepnym razem poczekam, ale jakoś nie wyszło. Może w następnym sezonie będę mądrzejszy i się uda. W końcu do trzech razy sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mianowicie jest taka sytuacja: moje główne konto jest na serwerze EUW, posiadam także stare konto na EUNE. Tak stare, że mam na nim darmowy bilet na wycieczkę do wspaniałej krainy EUW. Poza tym posiadam trochę kasy na koncie w telefonie komórkowym i prawdopodobnie wkrótcę zmienię sieć, także pieniądze by przepadły. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy mogłaby zadziałać następująca opcja:
- kupuję sobie RP za pomocą telefonu na koncie w EUNE
- przenoszę konto z EUNE do EUW
- robię sobie gifty z przeniesionego konta na moje główne, żeby to RP wykorzystać.
Być może głupie pytanie, ale się kompletnie nie orientuję w tej sprawie, a zdecydowanie nie chcę żadnych problemów z kontem, dlatego wolę się upewnić. Z góry dziękuję za odpowiedź. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 20:36, luzac napisał:

Twoje stare konto przez miesiąc musi być twoim friendsem.

OK, no to pięknie, dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak doładuje na EUNE to dostanie więcej RP. Na EUW ma tylko jedną opcję dla 375RP, podczas gdy w EUNE jest ich dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.
Dziwnie w takim razie. Na początku jak zlikwidowali PLN na euw, to chyba w ogóle nie było możliwości zakupu przez telefon. Potem przywrócili to za 375rp, ale nie wiedziałem, że na east nadal jest więcej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graj cały sezon trzeci próbując dostać się do platyny.
Failed.
Strać nadzieję.
Zagraj sobie casualowo placementy.
Traf od razu do platyny IV.

I ain''t even mad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 07:06, Przedlack napisał:

Graj cały sezon trzeci próbując dostać się do platyny.
Failed.
Strać nadzieję.
Zagraj sobie casualowo placementy.
Traf od razu do platyny IV.

I ain''t even mad.


Spokojnie, niedługo wrócisz na swoje miejsce ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 09:12, Daronn_Darker napisał:

/.../
Seria 10 meczy, wygrane 3. Ilość trolli mnie przeraziła. Ja nie wiem skąd się ci ludzie
biorą...

4/6 (2 razy rage quit kogoś z teamu, paru feedujących idiotów i flamerów) w placementach srebro V. Ten moment gdy przeciwnik gra na takim poziomie, że zastanawiasz się jakim cudem ciebie wrzuciło tak nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, mnie zajęło "tylko" 65 gier żeby przebić się z Bronze I do Silver V. Cieszcie się tym, że jesteście powyżej tego progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podobają skiny z okazji nadchodzącego eventu? Diana całkiem ładne efekty skilli, ale nie podoba mi sie jej model, w sensie przekombinowana fryzura, troche dziwna kolorystyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować