Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2014 o 13:16, luzac napisał:

Narzekacie, mnie zajęło "tylko" 65 gier żeby przebić się z Bronze I do Silver V. Cieszcie
się tym, że jesteście powyżej tego progu.


Ja tam mam dopiero 3-3 w provisionals, byleby doprowadzić to do 5-5 a powinienem wylądować w okolicach Gold I-Plat III. Chyba że skończę z 3-7 to wtedy pewnie przywita mnie Silver (w ogóle jest możliwe spaść z Diamond IV do Silvera)?
Ale nie powiem, 65 gier z Bronze I do Silver V... ja chyba nie chcę wiedzieć co się tam dzieje ale brzmi przerażająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 16:26, QST07 napisał:

Jak Wam się podobają skiny z okazji nadchodzącego eventu? Diana całkiem ładne efekty
skilli, ale nie podoba mi sie jej model, w sensie przekombinowana fryzura, troche dziwna
kolorystyka.


Kiepskie. Nie postarali się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przycisnąłem dzisiaj i rozegrałem do końca te 10 ranków. Wystarczyło 10, aby znowu przypomnieć sobie wszystkie minusy ich grania :D Było kilka wyrównanych gier i żadnej nie udało się wygrać, jak win to tylko szybki i przyjemny. 5/5 i tylko plat V, ale przynajmniej nie było jakoś super źle bo zakładałem więcej przegranych niż wygranych. Ktoś wie jak bardzo trzeba przegrywać aby spaść teraz z V do niższych lig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 16:55, Nightdew napisał:

Ktoś wie jak bardzo trzeba przegrywać aby spaść teraz z V do niższych lig?

Na twitchu ktoś pisał, że trzeba mieć mmr o całą ligę niżej. Przykładowo plat V, mmr gold V i wtedy masz ostrzeżenie o możliwości spadku. Normalni gracze raczej nie mają się o co martwić, gorzej z wyboostowanymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jest coś czego na Twitchu nie napisano?
A co do bronze - tam wcale nie jest tak źle. Ja w ~60 gier wyszedłem z bronze III do Silvera I zeszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 16:55, Nightdew napisał:

Ktoś wie jak bardzo trzeba przegrywać aby spaść teraz z V do niższych lig?

Ja mam odrobinę lepsze źródło (aczkolwiek nadal mało wiarygodne, bo luzac mówi, że Riot kłamie :/), niż kolega czapla56, a jest nim FAQ dotyczące aktualnego sezonu ( http://euw.leagueoflegends.com/en/competitive/2014-season-faq/):
"This season, we’re giving players who’re promoted into division V a shield that stops them from dropping into a lower tier for 10 games. If their MMR falls more than a full tier below their current tier once those 10 games are over, they’ll get a warning on their profile. For example, a Gold V player with a Silver V MMR would get a warning. Continuing to lose games at 0 LP gets them demoted to division I of the next lowest tier – in our example, Silver I."
Co w sumie sprawia, że zastanawia mnie jedna rzecz. Bo z jednej strony jest ten cytat, a z drugiej - w tym sezonie poza diamentem nie ma być już LP clampingu. I mnie ciekawi, czy w takiej sytuacji, że ktoś spadł z przykładowego Golda do Silvera, wystarczy mu wygrać kilka gier z rzędu, żeby znów znaleźć się w promo do wyższej ligi? To byłoby dość dziwne, bo wyszłoby na to, że mając ELO na poziomie niskiego srebra, można awansować do złota.

@QST07
Możesz podać przykłady tych prosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Riot w najnowszym mini-patchu coś zepsuł. Nie dość że wszystkie ustawienia mi przywróciło do domyślnych to spieprzyli tez optymalizację. Nie mogłem zagrać arama (!) na ustawieniach low (!!) z całkowicie wyłączonym dźwiękiem (!!!).
W dodatku nadal występują serwerowe lagi.
Roit pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie, mój kolega zagrał placementy za mnie i wszystkie przegrał, trafiłem do bronze V.. wyccarowałem to do IV i stwierdziłem, że to nie jest na moje nerwy... i grałem tylko normale czekając na reset. Mój długo wyczekiwany reset wreszcie się pojawił, więc zagrałem placementy i wygrałem 8 gier, a 2 przegrałem. Trafiłem do Bronze IV, znowu... zapewne jakbym miał 10:0 to też bym tam trafił. Ech, chyba mój kolega skazał mnie na wieczne więzienie. x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 18:36, luzac napisał:

Nie Dozdon, ty po prostu zagrałeś na starym kompie Dziamka.


Grałem na moim uber koks laptopie, jak zawsze z resztą. Zwykle LoL działał elegancko na high, a teraz jest bida.
Lizak pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup skiny to Ci rito naprawi, XD

Na serio, jak widzę co jutro volvo wrzuci do doto to mi się przykro robi, bo jeszcze jedna gra i dla mnie "event" w lolo już skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 13:16, luzac napisał:

Narzekacie, mnie zajęło "tylko" 65 gier żeby przebić się z Bronze I do Silver V. Cieszcie
się tym, że jesteście powyżej tego progu.


Przecież Ty byłeś gdzieś w moich okolicach i wylądowałeś w bronze 1? Masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się zgadzam.
Ludzie twierdzą, że jeszcze Fnatic vs Copenhagen Wolves też niczego sobie, lecz osobiście twierdzę, że po prostu Fnatic za długo się bawił i potem ciężko im było w late.
Dzisiaj po 23 Gambit i Fnatic się ciekawie zapowiada, pozdrawiam i polecam Fiotr Pronczewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 08:26, masterHADES napisał:

Jak ktoś nie widział polecam obejrzeć sobie wczorajszy mecz z LCS Roccat vs Fnatic. Póki
co najlepszy mecz w tym sezonie:D


Jakieś picki ciekawe były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 16:41, Ecko09 napisał:

Jakieś picki ciekawe były?

Trochę przymotania z jungle i midem, ale poza tym nic czego nie można by sie spodziewać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 16:41, Ecko09 napisał:

> Jak ktoś nie widział polecam obejrzeć sobie wczorajszy mecz z LCS Roccat vs Fnatic.
Póki
> co najlepszy mecz w tym sezonie:D

Jakieś picki ciekawe były?


No pojawiły się mniej standardowe picki ale nic zupełnie nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować