Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2014 o 19:39, Dziam_dziam napisał:

Pauza działa tylko i wyłącznie na Tournament draftach na customach.


Więc pewnie mi się śniło... Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 19:51, sirufok napisał:

> Pauza działa tylko i wyłącznie na Tournament draftach na customach.

Więc pewnie mi się śniło... Ok.


W normalach na bank nie ma pauzy... jedyna opcja to full premade. No mam te kilka tysięcy gier i nigdy pauzy na oczy nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pauzę o wiem, że taka istnieje, zdażyło mi się kilka razy grać i przeciwnik spauzował. Natiomiast było to dawno, i może teraz tą pauzę usuneli. Btw Budo avatar Ci ewoluował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 11:40, Kopiec napisał:

Nigdy nie było pauzy w solo q i normalach.

Ale ja nie mowilem o rodzaju gry tylko ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej, w końcu udało mi się wrócić do diamentu. Zajęło mi to zaledwie 7 serii promocyjnych, także trochę mi się "utkło". :P Najśmieszniejsze jest to, że do swojego ELO z końca trzeciego sezonu (mniej więcej 2400, przy założeniu, że Diamond się od 2250 zaczyna) wróciłem zaraz po placementach. Generalnie wisiało mi to, że tyle czasu siedziałem w platynie, skoro ELO miałem wyższe. Ot tak tylko sobie chciałem ponarzekać na to, jak żałośnie słaby jest cały ten League System. :P

Natomiast jeśli chodzi o patch notes, to kompletnie nie rozumiem dlaczego wprowadzili zmianę z pick order w rankedach. I czy ona oznacza, że tylko first pick jest wybierany losowo, a reszta według ELO, czy wszystko się losuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 19:42, matiz123 napisał:

Jej, w końcu udało mi się wrócić do diamentu. Zajęło mi to zaledwie 7 serii promocyjnych,
także trochę mi się "utkło". :P Najśmieszniejsze jest to, że do swojego ELO z końca trzeciego
sezonu (mniej więcej 2400, przy założeniu, że Diamond się od 2250 zaczyna) wróciłem zaraz
po placementach. Generalnie wisiało mi to, że tyle czasu siedziałem w platynie, skoro
ELO miałem wyższe. Ot tak tylko sobie chciałem ponarzekać na to, jak żałośnie słaby jest
cały ten League System. :P


A to mam podobną akcje, tylko że ja wracałem z golda do platyny. I generalnie nie wiem jak ten system mnie przydzielił bo placementy skończyłem wynikiem 5:5 przy czym przegrałem pierwsze 5 gier czyli teoretycznie moje MMR powinno spaść dosyć drastycznie i w sumie ostatecznie wylądowałem w gold 1 z plat 2 tyle, że aktualnie mam wrażenie, że moje MMR wręcz wzrosło a nie spadło bo jak się wybijałem z powrotem do góry to z plat V wrzuciło mnie od razu do plat III co oznacza, że musiałem mieć dużo wyższe MMR a nawet mimo to cały czas dostaje po 25 pkt za wygraną a tracę tylko 15 za przegraną grę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skasowało mi całą listę znajomych na EUNE. Ktoś ma podobny problem? Mam nadzieję, że jest to tylko chwilowy błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 20:03, Traitor napisał:

Skasowało mi całą listę znajomych na EUNE. Ktoś ma podobny problem? Mam nadzieję, że
jest to tylko chwilowy błąd...

Bardzo możliwe, że jest to spowodowane tym, że nasza ulubiona grupa Derptrolling, czy jak oni się zwą, znów się w DDoS-y bawi. Dwie godziny temu serwery leżały, teraz się powoli zbierają do kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe te MMR i dywizje to jeden wielki bullshit.

Skoro naszą pozycję definiuje (bądź też powinno) dywizja w której jesteśmy, to czemu bardzo, bardzo, bardzo często gramy z ludźmi nie ze swojej dywizji, ponieważ MMR?
Czy to nie bije na głowę całego założenia tych przeklętych dywizji?

Ukryjmy elo. Nie zróbmy nic więcej, yay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam rozumieć to, co przedstawia poniższy obrazek, gdy na poziomie siódmym miałem 11 wygranych, a na dwunastym mam ich 7? Na 10 poziomie pokazywało mi natomiast, że mam 23 wygrane. Nie mam pojęcia, jak to rozszyfrować ;-)

20140212231931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie, załóżmy, że mam serię do wyższej dywizji i sytuacja wygląda tak, że mam 2 winy 2 lossy. Co się stanie, jeżeli przegram grę, a bedzie loss prevented?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś porażkę przy awansie do wyższego tieru i nie wzięło jej pod uwagę, gdy wpadło loss prevented.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 21:35, Przedlack napisał:

Skoro naszą pozycję definiuje (bądź też powinno) dywizja w której jesteśmy

No właśnie nie. Miejsce w rankingu (do którego gracze nie mają dostępu) i pick order (oczywiście do momentu wprowadzenia aktualnego patcha) są determinowane wyłącznie przez ELO. System lig został wprowadzony po to, żeby dawać ludziom motywację i satysfakcję z tego, że udało im się wejść na kolejny szczebel. Bo awans z 50 na 10 miejsce w dywizji (lub z Silver IV do Silver III) brzmi lepiej niż wejście na pozycję numer 250000 z 255000 lub poprawienie ELO z 1500 na 1515. Problem jest tylko jeden - to wszystko kompletnie nie działa. Bo co z tego, że jesteś pierwszy w swojej dywizji, skoro nie masz zielonego pojęcia, jak się prezentujesz w ogólnym rankingu? Poza tym ludzie w jednej dywizji mogą być (i zapewne bardzo często są) na bardzo różnym poziomie, jeśli chodzi o ELO. Inna sprawa, że miejsce w dywizji jest nieistotne - bo przecież nie chodzi o to, żeby wszystkich wyprzedzić, tylko żeby zdobyć 100 LP i walczyć o awans (czyli element rywalizacji z innymi odpada). W sumie tak naprawdę to też jest bez znaczenia, bo przecież liczy się wyłącznie ELO. :D Także ogólnie ten system jest bardzo słaby, przynajmniej w moim odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 23:20, Gumisiek2 napisał:

Jak mam rozumieć to, co przedstawia poniższy obrazek, gdy na poziomie siódmym miałem
11 wygranych, a na dwunastym mam ich 7? Na 10 poziomie pokazywało mi natomiast, że mam
23 wygrane. Nie mam pojęcia, jak to rozszyfrować ;-)


Może grasz na różnych mapach? Każda z nich liczona jest oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem, ale na Summoner''s Rift zaliczam spadki z 23 do 10 wygranych, więc to raczej nie to :P W ogóle liczby te raz rosną, a raz spadają (i to o kilka punktów), więc raczej mamy tu do czynienia z jakimś niedopracowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować