Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Team ROCCAT vs Alliance

Spoiler

Początek strasznie słabo zagrany przez "naszą" drużynę, ale na szczęście chłopaki pokazali, że Polak potrafi i po świetnych tf''ach (oczywiście nie obyło się też bez odrobiny farta w niektórych sytuacjach - ale to po obu stronach więc...) udało im się wygrać GG ROCCAT. "rośnie" nam potęga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 00:37, sirufok napisał:

Co do Alliance to nie mogę zrozumieć Wickeda.

Co nie powinno dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że nie potrafisz również zrozumieć, w jaki sposób poprawnie używać funkcji Spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 11:00, Dziam_dziam napisał:

Nie chcesz znać wyniku bo zamierzasz obejrzeć VOD''a to nie wchodzisz na forum o LEAGUE
OF LEGENDS. Dalej nie rozumiem tego płaczu.


Dziwne, że nikt nie płacze na spoilery wyników meczów piłkarskich, przecież w wiadomościach wszędzie o tym gadają! Nie mówiąc o internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 11:00, Dziam_dziam napisał:

forum o LEAGUE OF LEGENDS.

No właśnie, ten temat dotyczy gry i wszystkiego, co z nią związane, a nie wyłącznie LCS. Gdyby istniał temat poświęcony jedynie profesjonalnym rozgrywkom w LoL-u, to wiadomo - nie zaglądałbym do niego, jeśli nie chciałbym przedwcześnie poznać wyników. Ale tutaj? Nie mam pojęcia, co się trafi - może ktoś narzeka na balans, marudzi, że się nie da wyjść z elohell, podaje jakiś fajny build/screen/post z Reddita. Może nawet ktoś napisze coś na temat, który wcześniej poruszyłem. Prawdopodobieństwo, że ktoś pisze coś o LCS czy innym turnieju jest więc stosunkowo niskie. Na przykład nikt nie wspomniał o wczorajszym pierwszym meczu turnieju SK Telecom LTE-A LoL Masters 2014, który jest ciekawy chociażby ze względu na format. No i oczywiście fakt, że grają w nim najlepsze drużyny z Korei.

Dnia 14.02.2014 o 11:00, Dziam_dziam napisał:

Dalej nie rozumiem tego płaczu.

A ja nie rozumiem, jak można nie korzystać ze spoilerów, skoro są one dostępne. Zajmuje to tylko parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 11:39, matiz123 napisał:

No właśnie, ten temat dotyczy gry i wszystkiego, co z nią związane, a nie wyłącznie LCS.


I tak jak na stronach dotyczących gry i wszystkiego można spodziewać się wszystkiego i tak jak Ecko pisał, wchodząc na stronę piłkarską spodziewasz się tego iż wynik tam jest. Tak samo jak w wątku o lolu, wchodzisz i spodziewasz się wyniku z LCS.

Dnia 14.02.2014 o 11:39, matiz123 napisał:

Na przykład nikt nie wspomniał o wczorajszym
pierwszym meczu turnieju SK Telecom LTE-A LoL Masters 2014, który jest ciekawy chociażby
ze względu na format. No i oczywiście fakt, że grają w nim najlepsze drużyny z Korei.


Scena europejska nie wiem dla czego ale wydaje się być europejczykom w jakimś stopniu bliższa. Większość ma więc gdzieś scenę azjatycką i widzą te drużyny tylko na większych turniejach.

Dnia 14.02.2014 o 11:39, matiz123 napisał:

Prawdopodobieństwo, że ktoś pisze coś o LCS czy innym turnieju jest więc stosunkowo niskie.


Cofaj się w temacie o tydzień od tego momentu. Zauważysz więc, że temat LCS''ów powtarza się co tydzień i co tydzień podawane są wyniki meczów raz w spoilerach a raz nie. Prawdopodobieństwo więc, iż ktoś o tym pisze jest naprawdę duże.

Dnia 14.02.2014 o 11:39, matiz123 napisał:

A ja nie rozumiem, jak można nie korzystać ze spoilerów, skoro są one dostępne. Zajmuje
to tylko parę sekund.


I spamowanie nimi też nie jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, rozumiem i sądzę, że mój punkt widzenia również jest w miarę sensowny. Ogólnie to nawet bardziej mi chodzi o to, że spoiler nie został użyty (skoro korzystanie z nich jest banalnie proste), niż fakt, że zdradzono wynik gry. Jestem świadomy, że nie brzmi to najlepiej, ale mam nadzieję, że zrozumiesz, o co mi chodzi. :P

Dnia 14.02.2014 o 12:07, Dziam_dziam napisał:

I spamowanie nimi też nie jest fajne.

O tak, absolutnie się zgadzam. "Fałszywe" spoilery są według mnie tak samo szkodliwe, jak ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 10:46, matiz123 napisał:

> Co do Alliance to nie mogę zrozumieć Wickeda.
Co nie powinno dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że nie potrafisz również zrozumieć,
w jaki sposób poprawnie używać funkcji Spoiler.


Ale panie, o co kaman? Nie napisałem kto kim grał, co budowal itd... No chyba że wymienienie nazwy jednego z zawodników to spoilerowe przestepstwo.
Weź tabletke zanim napiszesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to teraz spójrz jeszcze raz na swój poprzedni post. Zwłaszcza na pierwsze zdanie.

Pytanie do ogółu: co sądzicie o ulepszeniu do butów, które zwiększa movement speed o 15 punktów? Bo ja ostatnio stałem się ich fanem na niektórych championach i w odpowiednich okolicznościach (głownie chodzi o to, że nasz zespół musi mieć przewagę, bo do obrony bazy najlepiej nadaje się oczyiście Homeguard).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 17:15, matiz123 napisał:

Ok, to teraz spójrz jeszcze raz na swój poprzedni post. Zwłaszcza na pierwsze zdanie.


No masz ci los, wygrałeś. Powinieneś zagrać w totka - 18 i sześć zer masz w kieszeni.
A tak serio - widzę, że przeczytałeś posty dziamstera i eko, więc mam nadzieję, że ja tego samego pisać nie muszę?
Dla własnego komfortu psychicznego od czwartku do niedzieli blokuj stronę tego wątku i problem z głowy jak ręką odjął.

Dnia 14.02.2014 o 17:15, matiz123 napisał:

Pytanie do ogółu: co sądzicie o ulepszeniu do butów, które zwiększa movement speed o
15 punktów? Bo ja ostatnio stałem się ich fanem na niektórych championach i w odpowiednich
okolicznościach (głownie chodzi o to, że nasz zespół musi mieć przewagę, bo do obrony
bazy najlepiej nadaje się oczyiście Homeguard).


Pomógłbym, ale nie jestem ogółem. Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne są furory na adc, pomagają w tf. Tych z movementem prawie nigdy nie kupuję. Na aramach za to ulepszenie Captain jest spoko. Inne ulepszenia na SR rzadko kupuję, a jeśli już kupię to zawszę żałuję że jednak nie mam homeguardów bo są jednak najlepsze. Kupuj te, z którymi ci po po prostu wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 18:07, Dziam_dziam napisał:

Fajne są furory na adc

No wiadomo, to jest dobra opcja (na pewno lepsza niż +15 movement speed). Ogólnie mam na myśli niektórych championów z topa, jungli i mida. Takie buty są według mnie fajne, gdy występują trzy czynniki (w różnym stopniu):
- potrzeba "przyklejenia się" do przeciwnika, żeby coś mu robić
- brak dobrego CC
- brak dobrej opcji, jeśli chodzi o ucieczkę
Przykłady bohaterów: Renekton/Singed/Shyvana/Nasus i jeszcze parę innych (bo muszą się trzymać wroga, a po użyciu dashów można go kite''ować), Rumble/Vlad (drugi i trzeci czynnik, poza tym dodatkowy movement speed się przydaje do harrassu), Kennen też ładnie z tego korzysta. Dla junglerów to chyba też fajna opcja.
Bo jeśli team wygrywa, to Homeguard zwykle nie daje wiele. Przybiegniesz szybciej na środek mapy/do smoka tudzież Nashora i na tym użyteczność się kończy. Do siege''owania, baron dance''ów i innych tego typu aktywności Homeguard nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2014 o 21:07, kulfonito napisał:

Pod jaka kategorie dajecie report za "easy"? Od dziś bede raportowal tych szmaciarzy
:D


Za easy możesz pod każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować