Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2014 o 21:07, kulfonito napisał:

Pod jaka kategorie dajecie report za "easy"? Od dziś bede raportowal tych szmaciarzy
:D


Za easy nie powinieneś, bo to oznacza, że byłeś noobem i zasługujesz. A easy po długiej grze to żart.
---
Wiadomo coś kiedy może wyjść swain-smok? Miał być już jakiś czas temu, zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2014 o 21:07, kulfonito napisał:

Pod jaka kategorie dajecie report za "easy"? Od dziś bede raportowal tych szmaciarzy
:D

nie reportuje się za to jeśli zostało odpowiednio użyte. 20/2 w kilach i mecz skończony przed 20 minutą lub przez ff20 zasługuje na soczyste "easy" na końcu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2014 o 21:07, kulfonito napisał:

Pod jaka kategorie dajecie report za "easy"? Od dziś bede raportowal tych szmaciarzy
:D


Nie słuchaj trolli powyżej, oni już swoje bany wyłapali ;]
Ja osobiście easy raportuję pod verbal abuse, albo negative attitude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2014 o 22:00, Budo napisał:

> Pod jaka kategorie dajecie report za "easy"? Od dziś bede raportowal tych szmaciarzy

> :D

Nie słuchaj trolli powyżej, oni już swoje bany wyłapali ;]
Ja osobiście easy raportuję pod verbal abuse, albo negative attitude.


Ja tak samo xD ale pamiętaj żeby dodać komentarz bo bez tego to może być ciężko o punish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 21:57, kulfonito napisał:

Co zrobić, żeby ulti tego Zeda zadawało jakiś w miarę dmg? Bo już mnie szlag trafia używając
tego szajsu

After 6 seconds, the mark will detonate, dealing physical damage equal to a percentage of all magic and physical damage dealt to the target by Zed and his shadows while the mark was active.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 21:57, kulfonito napisał:

Co zrobić, żeby ulti tego Zeda zadawało jakiś w miarę dmg? Bo już mnie szlag trafia używając
tego szajsu

Że co? Że jak?
Wpadasz z ulta jak wiesz, że Ci nie uciekną. Odpalasz BOTRK, E i Q i napierniczasz AA = kill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 22:42, akwyx napisał:

> Co zrobić, żeby ulti tego Zeda zadawało jakiś w miarę dmg? Bo już mnie szlag trafia
używając
> tego szajsu
Że co? Że jak?
Wpadasz z ulta jak wiesz, że Ci nie uciekną. Odpalasz BOTRK, E i Q i napierniczasz AA
= kill.


Pieprzyć go, wole Talona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 21:40, sirufok napisał:

+ Genja nie szprecha po anglicku.

Szprecha ale nie na takim poziome zeby sie świetnie z resztą porozumieć. Sam nawet pisał Alex że Genja omawiał z Rekklesem taktyki na marksmenach, czyli coś tam jednak daje rade. Nawet dwa słowa powiedział dzisiaj w tych filmikach pomiędzy meczami jak siedział obok Eddiego, możliwe że wyuczone, ale jednak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować