Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Moje pierwsze wrażenia z team buildera, chciałem zagrać z kumplem we dwóch, przez 10 minut nie dało się zebrać drużyny, poszliśmy na rankedy xd Chyba tylko solo da się to pograć sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 12:48, Ecko09 napisał:

Jak tam Vel''Koz? Dobry? Do buffa, nerfa?


Imo całkiem dobry, mocny poke prawie za darmo (range i low mana cost). Troszkę jest się w du*ie, jak gra się przeciwko mobilnym championom (Lee, Yasuo etc), gdyż wszystkie skille to skillshoty. Damage z pojedyńczych skillów nie powala, ale całość składa się na nawet potężne combo (zazwyczaj zabierzesz wrogiemu miderowi coś koło 1/2-2/3 hp jak jesteście na równi). W teamfightach trochę cieżko się robi, gdyż zazwyczaj przyplącze się jakaś łajza, co ulta przerwie, ponad to bardzo boli brak mechanizmów ucieczki. Taki kog''maw AP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m - 007]
Do rzeczy, jak wygląda sprawa z konwersją mmr NE->W? Musiałbym rozgrywać placementy, wybijać się z jakiegoś golda, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie. Po migracji na EUW musisz rozegrać 1 mecz i już lądujesz w jakiejś dywizji. Jakiej? Zależy od MMR. Jeśli rzeczywiście masz MMR odpowiadające Diamond V to wylądujesz w tej samej dywizji na EUW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 22:30, ziptofaf napisał:

Zależy od MMR. Jeśli rzeczywiście masz MMR odpowiadające Diamond V to wylądujesz w tej
samej dywizji na EUW.


Jesteś pewien, że w DOKŁADNIE tej dywizji odpowiadającej danemu mmr, a nie w niższej z nadmiarem mmr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 23:14, sinir napisał:

Jesteś pewien, że w DOKŁADNIE tej dywizji odpowiadającej danemu mmr, a nie w niższej
z nadmiarem mmr?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


I właśnie dlatego przestałem grać. Dymają graczy jak chcą, powinni dać refund każdemu kto za to zapłacił... dlaczego ja płaciłem 975, a inni dostają za darmoszkę O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam też powinien oddać pieniądze osobom, które kupiły Left 4 Dead 2? GOG powinien oddać kasę za Fallouty i Dungeon Keepera? Zapłaciłeś za możliwość wyróżnienia się (?)*, tak jak inni zapłacili za możliwość gry. To nieco idiotyczne podejście - to, że przedmiot miał określoną wartość i ją utracił, nie znaczy, że wcześniejsi nabywcy powinni otrzymać zwrot pieniędzy.

* - daję znak zapytania, bo nie mam pojęcia, po co kupować za prawdziwe pieniądze same skiny na postać. Chęć wyróżnienia się to jedyne, co przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 16:03, Gumisiek2 napisał:

* - daję znak zapytania, bo nie mam pojęcia, po co kupować za prawdziwe pieniądze same
skiny na postać. Chęć wyróżnienia się to jedyne, co przychodzi mi do głowy.


Będziesz kiedyś miał samochód, który pokochasz, to pogadamy inaczej :)

Według mnie jest to nie fair i koniec. Wyrazić się mogę za pomocą mojego czasu i portfela, dlatego zostawiłem tę grę i nie kupuję rpeków, dopóki Riot nie zmieni polityki i nie zainteresuje mnie na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohh Budo so mad... Psioczy na DARMOWĄ GRĘ.
No i porównanie do samochodu bardzo mądre.


Pssst Budo - ta gra była, jest i będzie DARMOWA. No chyba że na tardicu wprowadzili jakiś abonament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 2 miechy logowałem się może z 3 razy i zawsze było wszystko normalnie, teraz chciałem panda annie kupić i wtf? 8 min kolejka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 22:15, Gumisiek2 napisał:

Oddam kod na Varusa i skórkę Arclight Varus (Świetlisty Varus) na serwer EUNE. Kontakt
znajdziecie na GramSajcie.


Ja chce! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować