Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2014 o 23:42, Muradin_07 napisał:

Mamy już oficjalną zapowiedź Brauma: http://euw.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-reveal/braum-heart-freljord-revealed

No... to chyba dołączy do moich ulubionych... :D



Zapowiada się bardzo fajnie, kit też dość ciekawy, ale... ta jego tarcza jest brzydka jak nieszczęście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi powiem szczerze potrzebny, bo lubię grać tankami, a przy okazji gram zwykle supportem. Dlatego niby gram Tarciem, ale jakoś ostatnio mi aż tak bardzo nie szło. Dobrze zawsze mieć jest wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 07:01, QST07 napisał:

Łaaa kolejny support... tak bardzo potrzebny...


spoko, minie troche czasu i zobaczymy go na jako top/mid/jungle/adc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 08:21, luzac napisał:

> Łaaa kolejny support... tak bardzo potrzebny...
Nie żeby ostatni wyszedł rok temu...

Nie żebyś miał spory wybór w supportach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 10:47, QST07 napisał:

> > Łaaa kolejny support... tak bardzo potrzebny...
> Nie żeby ostatni wyszedł rok temu...
Nie żebyś miał spory wybór w supportach...

Nie no jasne, przecież kto w ogóle gra supportami? To tak jak płakanie, że dany champ ma być top/mid lanerem/junglerem/whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poprostu supportów jest od zarąbania w tej grze. Nie mówiąc już o tym, że supportem może być praktycznie każdy z jakimś cc albo mechanizmem ucieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 10:54, QST07 napisał:


Poprostu supportów jest od zarąbania w tej grze. Nie mówiąc już o tym, że supportem może
być praktycznie każdy z jakimś cc albo mechanizmem ucieczki.


New meta, support khazix inc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 11:29, Buhahahahaha napisał:

>
> Poprostu supportów jest od zarąbania w tej grze. Nie mówiąc już o tym, że supportem
może
> być praktycznie każdy z jakimś cc albo mechanizmem ucieczki.

New meta, support khazix inc

Shyvanna support, wszak ma swojego ulta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 10:54, QST07 napisał:

Poprostu supportów jest od zarąbania w tej grze.

Wat?
Przejrzałem bohaterów i tak mi wyszło:
Support 15/118
Mid 33/118
Adc 16/118
Top 29/118
Jungle 25/118

Od zarąbania tych supportów...

Dnia 24.04.2014 o 10:54, QST07 napisał:

Nie mówiąc już o tym, że supportem może
być praktycznie każdy z jakimś cc

Tristana support!
Shyvanna support!
Graves support!
Trynda support!
Urgot support!
Ryze support!
Darius support!
"Wygląda legitimacyjnie"

Dnia 24.04.2014 o 10:54, QST07 napisał:

albo mechanizmem ucieczki.

No tak, support ma mieć mechanizm ucieczki, bo po co ma ratować adc, lepiej chronić własną skórę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałeś tych którzy są opisani jako support czy uwzględniłeś też Lux, Morganę, Kayle itd. nietypowych supportów. Co do Twojej listy to conajmniej 2 picki są wystarczającymi kandydatami na supporta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaasne, może być każdy, ale weź pod uwagę fakt, że mimo wszystko to co oferują pewne, nawet niestandartowe supporty bardzo odbiega od tego co dają Ci postacie faktycznie się w tej roli sprawdzające.
To jak jak stwierdzenie "każda zasięgowa postać może być ADC". Pewnie, że może! Problem jest taki, że nie dają Ci tyle co inne, przeznaczone do tego postacie, które albo cechuje AS boost/AA boost/Utility (vide Ashe)/zasięg.

Nie można narzekać na brak supportów, to jasne. Ale też błędnym jest stwierdzenie, że jest ich naprawdę dużo. Mimo wszystko wraz z ADC jest to najmniejsza grupa w LoLu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni DEDYKOWANY support to Thresh, wyszedł w styczniu zeszłego roku. Dla porównania ostatnie postacie dedykowane na daną pozycję to Zac do jungli (marzec zeszłego roku), Aatrox na topa (czerwiec zeszłego roku), Jinx na marksmana (październik zeszłego roku) i Vel''Koz na mida(luty bieżącego roku).

Nie obchodzi mnie, że biegasz sobie Tryndą na supporcie. Riot obiecał przynajmniej jednego supporta na rok, musi się z tego wywiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 13:05, QST07 napisał:

Przejrzałeś tych którzy są opisani jako support czy uwzględniłeś też Lux, Morganę, Kayle
itd. nietypowych supportów.

Jakieś granice nietypowości trzeba ustalić (bo wyjdzie support Mordekaiser)...
Lista:
Ali, Annie, Blitz, Janna, Karma, Leona, Lulu, Lux, Morgana, Nami, Sona, Soraka, Taric, Thresh, Zyra.

Dnia 24.04.2014 o 13:05, QST07 napisał:

Co do Twojej listy to conajmniej 2 picki są wystarczającymi
kandydatami na supporta.

Chyba dla Ciebie, nie do sensownego grania.
Oczywiście dla zabawy można grać wszystkim, ale wtedy pogardzane przez Ciebie supporty mogą grać na innych liniach, więc nie możesz narzekać na zaproponowaną dla nich przez RIOT rolę (bo każdy może grać wszędzie). Jeśli natomiast chcesz narzekać, musisz przyjąć do wiadomości, że trzeba wprowadzić jakieś rozgraniczenie ról, a to pokaże, że postaci przeznaczonych do supportowania jest najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałbym przedstawić wam małą prezentacje mojego profilu na You Tubie, mam nadzieje że nikt się nie obrazi, zapraszam:)

Kanał został założony przeze mnie około miesiąc temu. Udało mi się w końcu zgromadzić trochę contentu (Chociaż wciąż jest go mało) by przekazać go szerszej publiczności. Głownie tworze produkcje krótkie, proste, mało ambitne, o charakterze humorystycznym i rozrywkowym.

Sam przyznaje, nie są to super filmiki. W większości nie wymagają skomplikowanej edycji*, chociaż zdarzało mi się spędzić nawet więcej niż dwie godziny nad nagrywaniem i montowaniem wszystkiego do kupy. Wydaję się dziwne, ale kto nigdy nie próbował montować, niech żałuje. Poza tym, dostarcza to mi masę zabawy, no i mam nadzieje że wam odrobinę również przy okazji dostarczy

Co oferuje mój kanał:

-Schludne wykonanie
-Jakość HD
-Krótkie humorystyczne filmiki
-Różnorodność muzyczna
-Różne sposoby edycji jak i style
-Dużo koncepcji filmowych
-A nóż widelec może kiedyś wezmę się za coś bardziej skomplikowanego :angel:

Czego NIE oferuje mój kanał:

-Na pewno Ucieczek z Brązu <Kappa>

Link do kanału:

https://www.youtube.com/user/MrDartiRevi

Myślę również nad zmianą tła jak i avataru, obecne były ustawiane i robione na szybko, także mam nadzieję że ujdzie mi ta niechlujność płazem

Czekam na wasze opinie, komentarze i porady. Jeżeli spodobały się wam moje wypociny, zapraszam do dawania łapek w górę jak i subskrypcji. Tak, to bezczelna reklama, jednak wyrażanie w ten sposób że film wam się spodobał dodaje mi rumieńców, no i daje świadomość że mimo wszystko komuś się podoba to co robię

*Pierwsze filmiki właśnie miały takie być <Kappa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2014 o 18:28, Dartitwo napisał:

-Na pewno Ucieczek z Brązu <Kappa>

Z brązu zawsze można się pośmiać
https://www.youtube.com/watch?v=emv7QULueeQ
(wiem sc2 nie lol)
https://www.youtube.com/watch?v=xrWw9m_JtX4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować