Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2014 o 19:42, Ecko09 napisał:

No to macie, Alex olał Gambit :D

http://gambit-gaming.com/en/article/338

Coś się stronka wczytać nie chce =/ Tak czy siak powinni wywalić Dariena i Genje i zrobić
international team albo niech zostaną przy full RUS teamie i niech se będą jednym ze
średniaków. Diamond też pewnie wypieprzy stamtąd w takiej sytuacji.


Chciało by się napisać, że rozpad Gambitu to koniec pewnej ery w lolowym e-sporcie ale z drugiej strony Edward też odszedł i wrócił:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 15:05, Dandzialf napisał:

Co jest jeszcze lepsze to to, że ten cały BOL ma 2 wersje: darmowa z podstawowymi skryptami
i drugą płatną z tzw vipowskimi skryptami. Ba!... Za najlepsze skrypty trzeba jeszcze
dodatkowo zapłacić (twórcy tych skryptów też zarabiają). Oczywiście płatna wersja BOLa
ma abonament. Co tylko pokazuje, jak bezkarnie się czują. Choć zważając na tą idiotyczną
legendę, że LoL jest niehakowalny, to im się nie dziwię. Sam BOL jest szalenie popularny...
niestety. Pomijając już różne map hacki które zresztą BOL też posiada.

Cóż Riot to nie Blizzard by pozywać ludzi za hacki do swoich esportowych gier. Chociaż kto wie, może już tam szykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 17:02, Oloninho napisał:

Chyba dawno nie widziałem tak agresywnej Shyvany w Europie xd

Niestety, ale smoki to u nas gatunek, któremu grozi wymarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 19:04, Oloninho napisał:

Pierwszy mecz RiP vs Invaders - the super team is real ;o Jak ktoś nie oglądał, to polecam.
Świetna gra.

You mean "throws are real, huh?" XD
Ładny kite, to wszystko. I troszkę brak konsekwencji ze strony INV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie throws, tylko comebacks xd A tak na poważnie, to serio myślałem, że już nie odrobią tego. Jeśli dobrze pamiętam Inv mieli 11k golda przewagi w 17 minucie.

A druga gra już totalny stomp. ggwp

Btw, te 2 suicide''y Alexa od towera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przybywam tu z pewną prośbą. Jeśli ktoś ma konto na WEST, z którym mógłby się bez żalu rozstać (najlepiej za darmo), proszę o kontakt na gg 49756593. Nie mam jakiś szczególnych wymagań co do niego poza tym, by level był coś koło 25 lub wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 19:50, Oloninho napisał:

Nie throws, tylko comebacks xd A tak na poważnie, to serio myślałem, że już nie odrobią
tego. Jeśli dobrze pamiętam Inv mieli 11k golda przewagi w 17 minucie.

A druga gra już totalny stomp. ggwp

Btw, te 2 suicide''y Alexa od towera xD

Spoiler, bo omawiam grę pierwszą, więc może ktoś będzie chciał sobie pooglądać i nie wiedzieć za dużo.

Spoiler

No i tu się pojawia troszkę problem. Co nazwiemy throwem a co comebackiem? Na dobrą sprawę wszystko zależy od punkt siedzenia.
Jeśli uznajemy, że INV nie potrafiło twardo wejść i zakończyć jak najszybciej gry tylko zastanawiali się nad baronami i tak dalej, nie biegali jako team etc. to był to throw. Zmarnowali całą przewagę.
Natomiast jeśli popatrzeć na to jako niesamowity kite ze strony RIP, który pozowlił im na przeciągnięcie gry, wyrównanie i wygranie to mamy nagle cudny comeback.
Granica pomiędzy tymi dwoma pojeciami jest zbyt rozmyta by to jednoznacznie określić, ja po prostu uważam to za throw.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 01:31, Gumisiek2 napisał:

Jakie kupić uniwersalne esencje pod AD, a jakie pod AP? Pod AD brać life steal, a pod
AP ability power?

Po zmianach w AD dużo lepiej wypadają AS, 3 albo 2. Jeśli dwie to jedna czyste AD.
AP raczej nie grywam, ale mam AP na quitach, tylko tutaj trudniej mi się wypowiedzieć co jest opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 02:09, akwyx napisał:

Po zmianach w AD dużo lepiej wypadają AS, 3 albo 2.


To mnie pocieszyłeś, bo najpierw kupiłem w ciemno właśnie AS, a dopiero później pomyślałem, żeby spytać na forum :P Na forach ludzie chwalą sobie właśnie life steal pod AD, ale przeglądałem tematy jeszcze z zeszłego sezonu. Póki co kupiłem jedną esencję, poczekam na wypowiedzi innych przed kupnem kolejnej, nie lubię wywalać IP w błoto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, oczywiście masz rację, zgadzam się. Po prostu napisałem to w żarcie, nawet potem zaznaczyłem, że "teraz na poważnie" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem edytować...
Anyway, w patchu 4.5 life steale zostały znerfione, natomiast attack speedy zbuffowane, dlatego raczej gra się teraz właśnie tak jak Akwyx napisał, czyli 2 AS + 1 AD, lub 3 AS. Jeszcze zależy, czy chodzi Ci o ad carry, czy o jakiegoś innego ad championa. Jeśli adc, to tak jak napisałem, natomiast jak np pod Zeda czy coś, ja osobiście lubię i polecam grać zwyczajne AD flaty.
Co do AP, no to raczej nie widzę innej opcji jak AP flaty. Ewentualnie move speedy, ale to też zależy od championa i własnych upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 06:33, Oloninho napisał:

Jeszcze zależy, czy chodzi Ci o ad carry, czy o jakiegoś innego ad championa.


Tak, miałem na myśli raczej typowego ADC.

Dnia 07.05.2014 o 06:33, Oloninho napisał:

Co do AP, no to raczej nie widzę innej opcji jak AP flaty.


Rozważałem esencje na prędkość ruchu, ale jednak nie porwały mnie tak bardzo. AP flat, czyli przyrost mocy umiejętności co poziom? Jeżeli tak, to nie lepiej wziąć zwykłą esencję pod AP? Wtedy już na starcie ma się dodatkowe 15 punktów mocy umiejętności (zakładając, że mamy trzy runy), co daje sporą przewagę w early. AP flat natomiast zrównuje się ze zwykłą esencją pod AP dopiero w okolicach 11-12 poziomu, a wtedy zwykle mamy już spory bonus do AP z itemków. No i te ~8 punktów przewagi flat AP na 18 poziomie nie zrobi żadnej różnicy ;-)

Dzięki za odpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quinty na aspd sa naprawde slabe, nie wiem czemu ludzie je polecaja. Moim zdaniem najlepszym wyjsciem jest wziecie flat hp seali i armor quintow na wiekszosci adc. Na caitlyn zostawilbym lifesteal/ad quinty i armor seale.

Na AP to w sumie obojetnie raczej, flat ap/movespeed/hp wszystko sie dosyc dobrze sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google podrzuciło mi link do forum, na którym ktoś napisał, że flat oznacza skalujące się runy, stąd moja pomyłka :P Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, okazuje się, że miałem nie najgorszego nosa, jeżeli chodzi o dobór esencji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Ciaomei zagra tylko jedną grę poczym wraca do siebie. Czemu? Jego ojciec nie żyje. Zastąpi go OMG Cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować