Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Szybkie pytanko. Czy jak ściągnąłem polską wersję to da się jakoś w ustawieniach zamienić na angielską czy muszę od nowa wszystko instalować ? Bo nie rozumiem polskiej wersji :<

luzac - jam ślepy i głupi :P Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SKT vs OMG świetny mecz, tak powinny wyglądać wszystkie mecze, a nie push we 4 osoby, afk farma i 1 kill na 10 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SKT vs Fnatic

SKT gra Jax Lee Zed Vayne Zyra :)

za chwilę się okaże czy Faker będzie grał ze skinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaja, gram sobie teraz rankeda (robimy last pusha) i nagle mnie rozłącza, myślę sobie, co te ludki z Netii znowu wyprawiają, no ale wchodzę na speedtesta i okazuje się, że z moim połączeniem wszystko ok. Hmm no dobra, ponownie próbuje odpalić launchera, troszkę poirytowany bo gra była raczej 100% winem, włączyłem ponownie a tam gry nie ma, pytam siebie w myślach, "kurde nasi już ich skończyli ? Ciekawe czy mi zaliczyło wina", a tam o meczu w historii nawet wzmianki nie ma. Poszperałem na forum i znalazłem informacje o jakiś Drophacku, dotąd nie wierzyłem w takie cudawianki a teraz przekonałem się na własnej skórze, że takie "gunwa" jednak istnieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te próby Riotu zbalansowania Kassadina. Jego się nie da zbalansować z tym ultem...albo będzie useless albo op w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 11:01, Ecko09 napisał:

Śmieszą mnie te próby Riotu zbalansowania Kassadina. Jego się nie da zbalansować z tym
ultem...albo będzie useless albo op w cholere.


A teraz to jest właściwie useless czy Op ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 11:01, Ecko09 napisał:

Śmieszą mnie te próby Riotu zbalansowania Kassadina. Jego się nie da zbalansować z tym
ultem...albo będzie useless albo op w cholere.


Niech lepiej Fizza ruszą, bo tak wnerwiającego gościa dawno nie widziałem... W zasadzie jak widzę tego ryboludzia u przeciwnika, to gra w zasadzie jest przegrana. Yasuo ze swoją podwójną pasywką też się prosi o jakiś balans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 12:00, masterHADES napisał:

A teraz to jest właściwie useless czy Op ?

Nie jest już instabanem, ale wymknąć się spod kontroli też potrafi. Na szczęście ludzie w większości przestali nim grać.

@NeroNarmeril

Dnia 14.05.2014 o 12:00, masterHADES napisał:

Niech lepiej Fizza ruszą, bo tak wnerwiającego gościa dawno nie widziałem...
W zasadzie jak widzę tego ryboludzia u przeciwnika, to gra w zasadzie jest przegrana.

Też miałem taki okres, że mając szansę wywalałem Kassę, Fizza i Lee bo gibali się jak rezusy. Ale już mi przeszło.

Dnia 14.05.2014 o 12:00, masterHADES napisał:

Yasuo ze swoją podwójną pasywką też się prosi o jakiś balans.

Kryta przerzucić na W i niech się skaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 13:01, luzac napisał:

> A teraz to jest właściwie useless czy Op ?
Nie jest już instabanem, ale wymknąć się spod kontroli też potrafi. Na szczęście ludzie
w większości przestali nim grać.

@NeroNarmeril
> Niech lepiej Fizza ruszą, bo tak wnerwiającego gościa dawno nie widziałem...
> W zasadzie jak widzę tego ryboludzia u przeciwnika, to gra w zasadzie jest przegrana.
Też miałem taki okres, że mając szansę wywalałem Kassę, Fizza i Lee bo gibali się jak
rezusy. Ale już mi przeszło.
> Yasuo ze swoją podwójną pasywką też się prosi o jakiś balans.
Kryta przerzucić na W i niech się skaluje.

W zasadzie aktualnie z tych 3 champów tylko kassa jest op .Fizz nie jest wcale op jeśli dobrze się zagra przeciwko niemu na midzie a w late game jakiegoś szału nie robi . Co do yasuo to op potrafi być w zasadzie tylko wtedy jeśli wraz z nim w teamie są takie postacie jak malphite , wukong albo nami wtedy te kombinacje ich ultów moga być zabójcze i praktycznie rozstrzygnąć teamifight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować