Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2014 o 15:57, Morrdin napisał:

W zasadzie aktualnie z tych 3 champów tylko kassa jest op .Fizz nie jest wcale op jeśli
dobrze się zagra przeciwko niemu na midzie a w late game jakiegoś szału nie robi .


E, co unika każdy atak, Q, które wali mocniej niż dzida Nidalee i nieunikalne R? Gooby plz.

>Co

Dnia 14.05.2014 o 15:57, Morrdin napisał:

do yasuo to op potrafi być w zasadzie tylko wtedy jeśli wraz z nim w teamie są takie
postacie jak malphite , wukong albo nami wtedy te kombinacje ich ultów moga być zabójcze
i praktycznie rozstrzygnąć teamifight


Nafeedowany Yasuo praktycznie sam może solować całą drużynę (a niestety mam takie szczęście do teamów, że zawsze ktoś go nafeeduje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 16:04, NeroNarmeril napisał:

> W zasadzie aktualnie z tych 3 champów tylko kassa jest op .Fizz nie jest wcale
op jeśli
> dobrze się zagra przeciwko niemu na midzie a w late game jakiegoś szału nie robi
.

E, co unika każdy atak, Q, które wali mocniej niż dzida Nidalee i nieunikalne R? Gooby
plz.

>Co
> do yasuo to op potrafi być w zasadzie tylko wtedy jeśli wraz z nim w teamie są takie

> postacie jak malphite , wukong albo nami wtedy te kombinacje ich ultów moga być
zabójcze
> i praktycznie rozstrzygnąć teamifight

Nafeedowany Yasuo praktycznie sam może solować całą drużynę (a niestety mam takie szczęście
do teamów, że zawsze ktoś go nafeeduje).

Nieunikalne r ? to skillshot można Jak sie ma skillaw tej grze to spokojnie uniknąc poza tym taki zed albo talon są w stanie w krótszym czasie zadać duzo wiekszy dmg od fizza zresztą w samej grze ( mam gold V ) nigdy nie widze płaczu na to jaki fizz jest op owszem jak nafeedowany to stanowi duże zagrożenie jak każdy asasyn . Co do yasuo hmm jest wiele champów którzy go ładnie countrują na liniach ( jax choćby ) i jest wiele champów którzy po wyfeedowaniu są w stanie solowac cały team ( choćby master yi przed nerfami Feral flare chociaż i teraz jest groźny ) i jeszcze kilka innych np. fiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 16:04, NeroNarmeril napisał:

> W zasadzie aktualnie z tych 3 champów tylko kassa jest op .Fizz nie jest wcale
op jeśli
> dobrze się zagra przeciwko niemu na midzie a w late game jakiegoś szału nie robi
.

E, co unika każdy atak, Q, które wali mocniej niż dzida Nidalee i nieunikalne R? Gooby
plz.



Nieunikalne R? ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 16:04, NeroNarmeril napisał:

e i nieunikalne R?

Serio? Ostatnio zacząłem grać trochę fizzem i mam pytanko. Jak trafić R za każdym razem? "Nieunikalne" to można powiedzieć, że jest R Vi, ale fizza? No proszę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 16:32, Traitor napisał:

> e i nieunikalne R?
Serio? Ostatnio zacząłem grać trochę fizzem i mam pytanko. Jak trafić R za każdym razem?
"Nieunikalne" to można powiedzieć, że jest R Vi, ale fizza? No proszę Cię.


Dobra, rozpędziłem się z tym r. :I Co nie zmienia faktu, że przeciwko draniowi nie cierpię walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy spotkany BOL na normalu. Ashe z macro na R+W w tym samym czasie, aimbot na ulcie, bezczelne stanie na fontannie oraz maphack. Kuźwa nie wierzę, że mając to można być aż takim idiotą i feedować. Ciekawe kiedy Rito coś z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 17:34, NeroNarmeril napisał:

> > e i nieunikalne R?
> Serio? Ostatnio zacząłem grać trochę fizzem i mam pytanko. Jak trafić R za każdym
razem?
> "Nieunikalne" to można powiedzieć, że jest R Vi, ale fizza? No proszę Cię.

Dobra, rozpędziłem się z tym r. :I Co nie zmienia faktu, że przeciwko draniowi nie cierpię
walczyć.

Każdy ma jakiegoś champa przeciwko któremu nie lubi grać ;p ale to nie oznacza że on jest op od razu co do fizza to bierze sie diana albo ryze i fizz ma juz przegrana z miejsca linie jeśli dobrze się potrafi grać tymi champami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 17:37, Morrdin napisał:

Każdy ma jakiegoś champa przeciwko któremu nie lubi grać ;p ale to nie oznacza że on
jest op od razu co do fizza to bierze sie diana albo ryze i fizz ma juz przegrana z miejsca
linie jeśli dobrze się potrafi grać tymi champami


Diany nie znam, a Ryze chyba ma mały zasięg (i wymaga treningu, pal licho, że na aramie wykręcałem nim niezłe komba). A taki Fizz z łatwością uniknie (bo chyba chodzi ci o klatkę Ryze''a), doskoczy i wbije trójząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fizz vs Ryze? Problem jest kiedy ryba bardzo szybko wejdzie w Ciebie. Ryze nie ma wtedy odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 17:49, akwyx napisał:

Fizz vs Ryze? Problem jest kiedy ryba bardzo szybko wejdzie w Ciebie. Ryze nie ma wtedy
odpowiedzi.

W skill ta klatka i fizz nie ma na to co zrobić jeśli do tego wejdzie dobry gank jngler to jest free kill wtedy Ale nawet jeśliryze komuś nie pasuje to zawsze pozostaje jeszcze np mordekaiser albo Diana tak jak mówiłem wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 16:04, NeroNarmeril napisał:

Nafeedowany Yasuo praktycznie sam może solować całą drużynę (a niestety mam takie szczęście
do teamów, że zawsze ktoś go nafeeduje).


Mam nadzieję, że ty nigdy biednego Yasuo nie feedujesz? W przeciwnym wypadku nie masz czego tu szukać, na tym forum wszyscy są djamętami i zawsze 4 pozostałe osoby w teamie feedują teemo i innych szatanów.


@masterHADES
Słyszałem, że niezły flamer ten NiQ. Sowieci będą go musieli utemperować ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 18:44, sirufok napisał:

Mam nadzieję, że ty nigdy biednego Yasuo nie feedujesz?


Z reguły siedzę na bocie/supporcie, tam Yasuo nie grasuje.

Dnia 14.05.2014 o 18:44, sirufok napisał:

W przeciwnym wypadku nie masz
czego tu szukać, na tym forum wszyscy są djamętami i zawsze 4 pozostałe osoby w teamie
feedują teemo i innych szatanów.


To jak na oficjalnym forum, same challengery i platyny, tylko o dziwo wszyscy do srebra spadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 18:44, sirufok napisał:

@masterHADES
Słyszałem, że niezły flamer ten NiQ. Sowieci będą go musieli utemperować ;>


a oni to tacy święci :) wpasuje się do nich jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 18:56, Mange napisał:

> @masterHADES
> Słyszałem, że niezły flamer ten NiQ. Sowieci będą go musieli utemperować ;>


a oni to tacy święci :) wpasuje się do nich jak nic


No dokładnie to chciałem napisać, że w takim razie się dogadają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 18:03, Morrdin napisał:

> Fizz vs Ryze? Problem jest kiedy ryba bardzo szybko wejdzie w Ciebie. Ryze nie ma
wtedy
> odpowiedzi.
W skill ta klatka i fizz nie ma na to co zrobić jeśli do tego wejdzie dobry gank jngler
to jest free kill wtedy Ale nawet jeśliryze komuś nie pasuje to zawsze pozostaje jeszcze
np mordekaiser albo Diana tak jak mówiłem wcześniej

Czyli tak, Ryze start z W (zasieg 600), Fizz z E (zasięg 600-~850 bo rozbryzg) nie masz szans złapać go w klatkę bo skoczy zza Twojego zasięgu. Ok. Złapiesz go kiedy wskoczy. Czyli leci AA+ W od Ryżego. Czyli ile? 120? 150 dmg?
Ryze dostaje slowa, więc zapewne dostanie też AA od Fizza. Wyjdzie nam co najmniej na to samo. Na drugim lvlu też nie jest jakoś cudnie bo musisz złapać Fizza na maksymalnym zasięgu W bo inaczej wleci z Q i od razu wskoczy w W (zasięg Q fizza 550). Ryze może ograć rybę później, zwłaszcza jeśli jungler postanowi pomóc. Problem jest jeśli Ryba robi falę na E i leci na roam.
Jasne to wszystko theorycrafting i może być tak, że Fizz zagra źle i nie wejdzie super agresywnie early, więc Ryze obije go AA może być tak, że Fizz nie ma refleksu by zagrać super E, albo Ryze ma świetny i zdąży w klatkę go złapać. Ciężko to powiedzieć ale wcale to nie jest (według mnie) taki super matchup dla Ryżego, jak np. dla Mordy czy Diany. Poza tym mysle, że Yasio moze się nieźle sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 08:33, luzac napisał:

Łeee, dopiero co zrobili ESLowego. :/


No właśnie, ten oficjalny to od Riotu ta?

"Drafts happen in real time, and you have up to one minute to make each pick. You can sort players by position, or search for a specific player by name. When it’s your turn in the draft, you drag the player you want into an open position on your team." I tylko 8 teamów w lidze?

Ale debilny pomysł, kto to wymyślił...chyba jednak wybiorę fantasy ESLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 05:18, akwyx napisał:

> > Fizz vs Ryze? Problem jest kiedy ryba bardzo szybko wejdzie w Ciebie. Ryze

Dnia 15.05.2014 o 05:18, akwyx napisał:

Czyli tak, Ryze start z W (zasieg 600), Fizz z E (zasięg 600-~850 bo rozbryzg) nie masz
szans złapać go w klatkę bo skoczy zza Twojego zasięgu. Ok. Złapiesz go kiedy wskoczy.
Czyli leci AA+ W od Ryżego. Czyli ile? 120? 150 dmg?
Ryze dostaje slowa, więc zapewne dostanie też AA od Fizza. Wyjdzie nam co najmniej na
to samo. Na drugim lvlu też nie jest jakoś cudnie bo musisz złapać Fizza na maksymalnym
zasięgu W bo inaczej wleci z Q i od razu wskoczy w W (zasięg Q fizza 550). Ryze może
ograć rybę później, zwłaszcza jeśli jungler postanowi pomóc. Problem jest jeśli Ryba
robi falę na E i leci na roam.
Jasne to wszystko theorycrafting i może być tak, że Fizz zagra źle i nie wejdzie super
agresywnie early, więc Ryze obije go AA może być tak, że Fizz nie ma refleksu by zagrać
super E, albo Ryze ma świetny i zdąży w klatkę go złapać. Ciężko to powiedzieć ale wcale
to nie jest (według mnie) taki super matchup dla Ryżego, jak np. dla Mordy czy Diany.
Poza tym mysle, że Yasio moze się nieźle sprawdzic.

Wiesz najważniejsze jest jak potrafisz grać tymi champami ja sam nigdy na fizza ryzem się nie wybieram bo nie umiem nim grać ( też zawsze biore diana albo morde co do yasia nie wiem musze sprawdzić ;D ) ale napisałem bo widziałem już wielu ludzi którzy brali ryze na fizza i nie wychodzili na tym tak źle ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować