Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2014 o 17:33, luzac napisał:

Jak nie umiesz się bawić, to pewnie że do dupy. My z Dziamskim mamy sporo funu.

Tylko trzeba wychodzić jak Ezreala i szczególnie Lux ludzie biorą. A tak to tryb świetny. Dobrze że dali na Howling Abyss a nie na SR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SHIEEET...rozpoczął się ranked i bum wywaliło wszystkich po kolei z mojego teamu, ja dostałem 600msa, więc wyszedłem, a teraz mam non stop lol crash i "try to recconect". Nic tylko czekać na koniec meczu, zapewne losta i spróbować jeszcze jeden meczyk ;(
Serwer dla trolli czyli EUNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 22:51, Bambadil napisał:

SHIEEET...rozpoczął się ranked i bum wywaliło wszystkich po kolei z mojego teamu, ja
dostałem 600msa, więc wyszedłem, a teraz mam non stop lol crash i "try to recconect".
Nic tylko czekać na koniec meczu, zapewne losta i spróbować jeszcze jeden meczyk ;(
Serwer dla trolli czyli EUNE...


Sry ale cała hołota przeszła na west już dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 22:51, Bambadil napisał:

SHIEEET...rozpoczął się ranked i bum wywaliło wszystkich po kolei z mojego teamu, ja
dostałem 600msa, więc wyszedłem, a teraz mam non stop lol crash i "try to recconect".
Nic tylko czekać na koniec meczu, zapewne losta i spróbować jeszcze jeden meczyk ;(
Serwer dla trolli czyli EUNE...


Może to ten słynny dropa hack czy coś, ostatnio też tak miałem, ze mnie wywaliło z rankeda ale nie było ani losta ani wina, gra po prostu zniknęła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się edytować.
NOPE jakimś cudem się zalogowałem na jakieś 9 minut gry gdzie "dzięki" temu mój team wygrał 3 vs 5.

<EDIT> Ecko09 - no proszę, człowiek sobie nie gra parę miechów i takie nowości wychodzą...to by wyjaśniało dlaczego trafiam na mniejszą liczbę debili niż zwykle :)

Enemy team dostał LOSE:

20140530230813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Rito stwierdził, że co za dużo to niezdrowo i zabiera nam zwroty za drastycznie zmienione czempiony. Coś tam o nadużyciach i odzyskiwaniu RP. O dziwo community ich za to nie pojechało... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 06:34, luzac napisał:

No i Rito stwierdził, że co za dużo to niezdrowo i zabiera nam zwroty za drastycznie
zmienione czempiony. Coś tam o nadużyciach i odzyskiwaniu RP. O dziwo community ich za
to nie pojechało... :O

A tak nie było? Nawet jeśli ludziom podobał się rework to po prostu mieli okazję do dodatkowego refunda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę w 2014 roku launcher League of Legends nie wspiera kontynuowania pobierania po odłączeniu od Sieci? Przez awarię routera jestem zmuszony korzystać z mobilnego internetu, który rozłącza mnie co godzinę i łączy ponownie po podaniu kodu captcha i zresetowaniu połączenia. Przy aktualnej prędkości patch będzie mi się pobierał ponad godzinę. Ma ktoś pomysł, jak to obejść (po zresetowaniu połączenia prędkość w launcherze wynosiła wciąż 0 kB/s, mimo że miałem dostęp do neta)? Czy grę można patchować ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 20:12, Gumisiek2 napisał:

Czy naprawdę w 2014 roku launcher League of Legends nie wspiera kontynuowania pobierania
po odłączeniu od Sieci? Przez awarię routera jestem zmuszony korzystać z mobilnego internetu,
który rozłącza mnie co godzinę i łączy ponownie po podaniu kodu captcha i zresetowaniu
połączenia. Przy aktualnej prędkości patch będzie mi się pobierał ponad godzinę. Ma ktoś
pomysł, jak to obejść (po zresetowaniu połączenia prędkość w launcherze wynosiła wciąż
0 kB/s, mimo że miałem dostęp do neta)? Czy grę można patchować ręcznie?


Patchując dzisiaj, po pobraniu iluśtam mega, przy prędkości "0 kb/s" klient instalował to co pobrał, a dopiero później dociągnęło resztę, czyli ok. 450 mb. Więc może nie zawsze 0 oznacza, że nic się nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 22:03, NeroNarmeril napisał:

Serwery padły czy to u mnie problem?

EUNE u mnie działa, ale musiałem wpisać "thereisnourflevel" gdyż wyświetlało, że jest niedostepny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 22:08, Traitor napisał:

> Serwery padły czy to u mnie problem?
EUNE u mnie działa, ale musiałem wpisać "thereisnourflevel" gdyż wyświetlało, że jest
niedostepny :D


U mnie nie działa i forum i klient, więc chyba coś im tam wybuchło.

Swoją drogą, mieliście kiedyś lose streaka na poziomie +/- 13 gier? Bo nie mam bladego pojęcia, jak go przerwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2014 o 22:15, NeroNarmeril napisał:

Swoją drogą, mieliście kiedyś lose streaka na poziomie +/- 13 gier? Bo nie mam bladego
pojęcia, jak go przerwać...

Jak grałem w tą gre ( EUW ) to czasami miałem wrażenie za nic się nie da zrobić . Nie licząc nielicznych meczy 80% to dla mnie kwestia przypadku jak wielkich debili dostaniesz do swojego teamu . Bywało że miałem 10-15 win streak w rankedach by poźniej było dokładnie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 22:18, Morrdin napisał:


Jak grałem w tą gre ( EUW ) to czasami miałem wrażenie za nic się nie da zrobić . Nie
licząc nielicznych meczy 80% to dla mnie kwestia przypadku jak wielkich debili dostaniesz
do swojego teamu . Bywało że miałem 10-15 win streak w rankedach by poźniej było dokładnie
odwrotnie


Rankedów nie gram, na aramy nie narzekam, bo tam ciężko o dobry skład (jak już się zdarzy dobry team, to ktoś wychodzi z lobby i do widzenia), a na normalach od tygodnia mam takich łosiów, że za łeb można się złapać. Ja się produkuję na linii (jak na moje umiejętności przystało), a tu jeden z drugim nafeeduje przeciwnego adc albo innego snowballa i gg. Nawet z kumplami jak gram (jeden ze złota) to jest ciężko, bo dolosowuje jakieś platyny czy wyższe dywizje. Jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować