Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

. Ja się produkuję na linii (jak na moje umiejętności

Dnia 04.06.2014 o 22:25, NeroNarmeril napisał:

przystało), a tu jeden z drugim nafeeduje przeciwnego adc albo innego snowballa i gg.

Grałem kiedyś kassadinem miałem chyba 28/2 albo coś w tym stylu enemy talona zjechałem do ponad 0/10 + gankowałem sporo bota i starałem się oddawać naszemu ad tyle killi ile byłem w stanie żebym tylko ja nie był nafeedowany a reszta useless . Niestety na enemy topa ( renekton ponad 35 killi ) to i tak było za mało ( a nasz nasus mimo pomocy jngler latał pod koniec chyba z 1/20 ) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 22:29, Morrdin napisał:

Grałem kiedyś kassadinem miałem chyba 28/2 albo coś w tym stylu enemy talona zjechałem
do ponad 0/10 + gankowałem sporo bota i starałem się oddawać naszemu ad tyle killi ile
byłem w stanie żebym tylko ja nie był nafeedowany a reszta useless . Niestety na enemy
topa ( renekton ponad 35 killi ) to i tak było za mało ( a nasz nasus mimo pomocy jngler
latał pod koniec chyba z 1/20 ) ;D


My god, what kind of elo is this...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2014 o 22:40, sirufok napisał:

My god, what kind of elo is this...


Silver 2 my friend Silver 2 .. a oni mówil że brąz jest najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 22:41, Morrdin napisał:

Silver 2 my friend Silver 2 .. a oni mówil że brąz jest najgorszy


Chciałeś powiedzieć Djamęt nr 5 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już ten temat był poruszany nie raz, ale mam wrażenie, że im wyżej się pnę w dewizjach tym więcej gier to stompy jednej albo drugiej strony. Raz na jakiś czas się trafi jakaś równa gra ale zwykle to jednak snowball. Dzisiaj na przykład miałem 3 rankedy pod rząd po 20 minut i dopiero czwarta gra była jakaś wyrównana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chciało pobrać jakieś 140 MB, po pobraniu ok. 100 rozłączył mi się net, po zresetowaniu połączenia prędkość za nic nie chciała wzrosnąć. Dałem launcherowi na to dobre 15 minut, ale nic się nie zmieniło. A wydawało mi się, że kiedyś patchowałem klienta "na dwa razy" i było OK, na forach ludzie też piszą, że patch pobiera się od momentu przerwania. Ja jednak próbowałem go pobrać dzisiaj 4 razy i za każdym razem szło od nowa. No cóż, wygląda na to, że muszę poczekać do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 23:19, Oloninho napisał:

Bo w LoLu nie wygrywają kille, tylko objective''y.

Przy tak nafeedowanym tanku było 0 możliwości na zrobienie czegokolwiek wygrywał on absolutnie każdy tf. Jakiekolwiek pushowanie inncyh linii lub próby backdoor''a nie wchodziły także nie wchodziły w grę gdyż 1 z nich zawsze mógł być bardziej cofnięty i pilnować bazy albo zerkać na minimapę i w razie czego szybki recall gdyż byli w stanie bardzo dobrze może nie wygrywać ale dawać nam radę przez dlugi czas nawet 4vs5 ponieważ nafeedowany asasyn lub adc nie jest w stanie zrobić w late tyle na takim elo co właśnie tank zadający duży dmg jak rene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2014 o 23:24, Morrdin napisał:

ponieważ nafeedowany (...) adc nie jest w stanie zrobić w late tyle na takim elo co właśnie tank
dmg jak rene

Lul. Nafeedowany adc ma na 3 strzały każdego, nawet nafeedowanego rene. Tylko, że większość adc nawet na diamencie nie wie jak się ustawiać w teamfightach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 23:28, Markush napisał:


> ponieważ nafeedowany (...) adc nie jest w stanie zrobić w late tyle
na takim elo co właśnie tank
> dmg jak rene
Lul. Nafeedowany adc ma na 3 strzały każdego, nawet nafeedowanego rene. Tylko, że większość
adc nawet na diamencie nie wie jak się ustawiać w teamfightach.

3strzały no bez przesady nawet z last whisper na tanka potrzeba trochę więcej ale fakt faktem że niewielu ludzi grających adc wie jak się zachować /ustawić w teamifightach ( sam nie gram adc za często a ostatno prawie miesiąc już wgl w lola nie gram ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygrywam 4 dzień. Co drugi mecz to znudzeni platynowcy/diamenty, którzy stompują jak porąbani albo dzieci z teamie, które pierwszy raz mają postać w łapie. Załamać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.surrenderat20.net/2014/06/64-pbe-update.html

Tfu, najgorsze skinasy od wieków. Draven wygląda jakby urwał się z Igrzysk Śmierci, może nowy voiceover go uratuje, ale te skiny na Mistrzostwa Świata... te sprzed czterech lat wyglądają lepiej. X|

P.S. Riot zarzucił karą dla Odeego, niech menedżerowie się teraz strzegą nie bardziej niż gracze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 08:16, luzac napisał:

Tfu, najgorsze skinasy od wieków. Draven wygląda jakby urwał się z Igrzysk Śmierci, może
nowy voiceover go uratuje, ale te skiny na Mistrzostwa Świata... te sprzed czterech lat
wyglądają lepiej. X|

P.S. Riot zarzucił karą dla Odeego, niech menedżerowie się teraz strzegą nie bardziej
niż gracze. :P

Nom, nie popisali się. Draven obleśny, reszta nie lepsza, najbiedniejszy jednak TF i Lucek. Taką mieli dobrą serię z tymi skinami. Kiedyś musiało się to skończyć ;).

BTW, te ikony będą ogólnie dostępne, za RP, czy może za IP jak ta z Pentakill?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 08:30, QuandorX napisał:

BTW, te ikony będą ogólnie dostępne, za RP, czy może za IP jak ta z Pentakill?

Tego dowiemy się dopiero w momencie gdy patch wejdzie na serwery live. Być może podobnie jak z ikonką Pentakill będzie wystarczyło spełnienie jakiegoś warunku, niekoniecznie 250RP/1500IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, ale wygląda tak jakoś... jak DOTA 2. No i ten śmieszny grubasek w miejsce Wighta :/ Chciałbym mieć wybór pomiędzy wyglądem planszy, ale to nierealne, więc pozostaje mi przyzwyczaić się do nowego wyglądu. Wymieniłem wady, więc żeby była jasność - moim zdaniem update prezentuje się świetnie, ale po prostu będę potrzebował trochę czasu, by przyzwyczaić się do nowego wyglądu Summoner''s Rift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe ten nowy draaaven to wygląda na najgorszy skin w grze jak na razie...

Za to nowy summoner''s rift bardzo fajny- podobają mi się nowe campy- szczególnie żaba i smok. Miniony tylko odstają póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 21:34, Gumisiek2 napisał:

Podoba mi się, ale wygląda tak jakoś... jak DOTA 2.

Jak doto to wygląda obecny SR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować