Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Bardzo mnie się podoba visual upgrade Karthusa, jest godzien. Cieszy mnie, zwłaszcza ,że to jeden z moich ulubionych championów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że na mapie wygląda jak biała dziupla, jest całkiem czoko. A że mam Pentakill Karthusa to czoko jest o 30% więcej, a darcie się "I am the Lightbringer!" podczas rzucania ulti jest bezcenne.

Tylko kurna, Riot musi przeskalować obrazek PK Karthusa na ekranie ładowania do gry. Jest śmiesznie mały w stosunku do pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 09:53, luzac napisał:

Pomijając fakt, że na mapie wygląda jak biała dziupla, jest całkiem czoko. A że mam Pentakill
Karthusa to czoko jest o 30% więcej, a darcie się "I am the Lightbringer!" podczas rzucania
ulti jest bezcenne.

Tylko kurna, Riot musi przeskalować obrazek PK Karthusa na ekranie ładowania do gry.
Jest śmiesznie mały w stosunku do pozostałych.


Ze skórek mam grim reapera ale chyba klasyczny bardziej mi się teraz podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phantom Karthus... mmm, przy następnej wyprzedaży zapomnianych skórek Riot się obłowi jak głupi. I pomyśleć, że niektóre z nich można było dostać za 130RP. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na Jaxa obowiązuje taktyka ''zgnój go w early, bo potem on zgnoi ciebie''? Praktycznie zawsze, jak wezmę Jaxa, to przeciwnik olewa miniony i atakuje od razu Jaxa. Raz nawet miałem gości, co olali dżunglę i suport na bocie i we trzech na topa zawitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba robić, Jax jest na ten moment OP i jeżeli się go nie zgnoi w early to z dużym prawdopodobienstwem jest gg. Chociaż trójka na topie to akurat przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 12:20, luzac napisał:

Przed ostatnim reworkiem skilli był raczej pośmiewiskiem.


Szczególnie wtedy, kiedy mógł blokować strzały od wież ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że aktualnie na PBE testowana jest Nidalee po reworku skilli, tak? Kiedy więc można się spodziewać tej postaci w normalnej grze? Chciałem sobie ją kupić i zobaczyć, jak to jest wkurzać ludzi z Q, ale nie wiem, czy zdążę na nią nazbierać, a nie chciałbym też kupić jej na kilka dni przed udostępnieniem zreworkowanej wersji dla mas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy, że Mistrzostwa Świata w Gałę są tuż tuż, to spodziewałbym się patcha w ich trakcie, gdzieś w okolicy 17 czerwca, gdyż miną wtedy dwa tygodnie od ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 16:04, kulfonito napisał:

Jakie runki dla Alistara na supporcie?

Red - hp
żółte armor/gold
niebieskie - mres
quinty - armor/movement speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować