Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Logika matchmakingu i lig w 5v5:

1szy team: 3-2, silver IV (afair), potem takie klepanie na win streaku że się przeskakuje dywizje. Promo do golda, wiecznie 2-2 i ostatni mecz z diamentami/challengerem (czasem też) z solo q. Srsly, pyknęliśmy tam 250 meczy, z czego ponad 200 to same promo... Więc zmieniliśmy podejście i...

...2gi team: 4-1 i gold III.

WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoim śmieciowym laptopie zauważyłem nieznaczną poprawę FPSów na nowym SR, choć może to wina wysokiego pingu. Pamiętam, że w przypadku nowego TT miałem podobnie i na serwerach EU było już lepiej.

Tak czy siak na low baza wygląda strasznie jałowo. Dżungla i lane''y są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolejka do grania jest tylko ta gdzie się z góry ustala co się chce robić?

A jest w ogóle jakaś opcja resetu lvl? Nie grałem chyba ze 2 lata i ledwo pamiętam jak się w to grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 21:47, zerohunter napisał:

Teraz kolejka do grania jest tylko ta gdzie się z góry ustala co się chce robić?


Nie.

Dnia 18.06.2014 o 21:47, zerohunter napisał:

A jest w ogóle jakaś opcja resetu lvl? Nie grałem chyba ze 2 lata i ledwo pamiętam jak
się w to grało.


A po co ci reset? Od tego jest coop vs ai lub customy żeby sobie "przypomnieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:27, NeroNarmeril napisał:

Tam Thresh... Janna :v

Janna tak jak zawsze doda Ci AD plus dodatkowo AS. No AS na ulcie, które jednak cd ma spory.
Thresh nie dość, że ma hooka, swoje odrzuć/dorzuć E (z bonusowym AD na każdym AA), latarnie, którą może wyratować jednego teammate''a plus resztę (będącą w zasięgu) osłonić tarczą to teraz takowa tarcza to dodatkowy AS (25%, czyli tyle co nowe butki, kosztujące 1000g!)... a i mówiłem o boxie, którego ścianki slowują, a do tego zadają obrażenia?

Soraka, Janna... jasne, mają AoE heale, ale to są tzw. "Erki".
Ok, mamy jeszcze Alistara, który ma AoE heala, ale jest postacią kontakową, więc dużo łatwiej wyrzucić go z linii.
No i nowy item prawdopodobnie ładnie się sprawdzi z Lulu (Pix super się skaluje z AS).

Nie narzekam, mainuję supporty. I o ile pomysł na item jest świetny to czas pokaże czy nie jest on broken.
No i sam chciałbym wszystko sprawdzić w praniu ale prawdopodobnie będę miał taką możliwość dopiero jutro w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heal sony działa na jednego sojusznika o ile pamiętam.
Karma faktycznie, wydaje się być bardzo mocna z nowym itemem.
W teori jeszcze Nami wydaje się niezła, ale raczej cieżko o to, żeby skaczący heal trafił w cały nasz team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 20:10, NeroNarmeril napisał:

To jakaś nowa moda na wbijanie się w 4 po blue przeciwnika, a potem na bota? Przez taki
stomp w życiu się nie wygra.


Korean tactics, yo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc udało mi się wbić 30 poziom i z bilansem serii 6:4 (być może byłoby 7:3, ale zachciało mi się zagrać rankeda postacią, z którą nie byłem zbyt dobrze zaznajomiony) wylądowałem w Srebrze III. Jestem zadowolony, nawet bardzo, bo liczyłem na coś w okolicach Srebra V ;-) Mam nadzieję, że teraz gry staną się bardziej wyrównane, a idioci w teamie będą należeć do rzadkości (choć mam wątpliwości, biorąc pod uwagę, jacy gracze trafiali mi się podczas rozgrywania serii). Teraz czas na szlifowanie swoich umiejętności i pięcie się w górę (mam nadzieję ^^).

BTW. Współlokator wbił Challengera na EUNE i według niego co drugi mecz ma w teamie feederów, trolli bądź ludzi przekonanych o własnej wyższości (czyli w zasadzie standardową społeczność League of Legends :D), do tego poziom skilla ludzi tam grających odpowiada dywizji wysokiego Srebra/niskiego Golda na EUW. Tak więc jeżeli nie dajecie rady z wbiciem Challengera, nie macie czego żałować :P Oczywiście to tylko jego opinia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 21.06.2014 o 22:52, Gumisiek2 napisał:


BTW. Współlokator wbił Challengera na EUNE i według niego co drugi mecz ma w teamie feederów,
trolli bądź ludzi przekonanych o własnej wyższości (czyli w zasadzie standardową społeczność
League of Legends :D), do tego poziom skilla ludzi tam grających odpowiada dywizji wysokiego
Srebra/niskiego Golda na EUW. Tak więc jeżeli nie dajecie rady z wbiciem Challengera,
nie macie czego żałować :P Oczywiście to tylko jego opinia ;-)


Głupszej opinii w życiu nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że jak gra się na serwerze europejskim ruskim czy też amerykańskim, w goldzie, brązie, challengerach to i tak w 90% wszędzie jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować