Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Parę dni temu napisałem, że po wbiciu 30-tego poziomu od razu rozegrałem serię rankedów i zostałem przydzielony do Silver III, oraz że liczę na podwyższenie poziomu graczy. Jakże bardzo się myliłem :D Z rozegranych do tej pory 25 rankedów (wliczając serię) w około 20 (nie przesadzam) trafiali mi się tacy kompletni kretyni, że szok. Nie mam nawet siły komentować wczorajszego bota typu Master Yi + Tryndamere czy Janny w jungli. No ale dobra, może goście chcieli sobie potrollować. Krew człowieka jednak zalewa, gdy wygrywa swoją linię, a dwie pozostałe zbierają ostre baty, a do tego wrogi jungler czyści naszą część mapy, a nasz nie jest w stanie mu przeszkodzić. W sumie to podwyższenie poziomu nastąpiło (i to ogromne), ale u przeciwników. Albo ogromne obniżenie w moim teamie. Oczywiście zaraz zlecą się pro gracze z Diamond I i napiszą, że skoro nie potrafię wycarry''ować gry w Silverze, to powinienem tam gnić do czasu, aż się nie nauczę, a najlepiej do spaść do Bronze V i stamtąd powoli piąć się w górę :D Będą oni nawet blisko, bo początkowo planowałem przegrać wszystkie rankedy i startować właśnie z Bronze V, ale kumple odwiedli mnie od tego pomysłu, w dodatku nie chciałem psuć gry innym celowo przegrywając mecze. Teraz jednak przestałem dziwić się, że niektórzy grają jednego rankeda na 28 dni (czy jakoś tak), bo nie chcą psuć sobie nerwów przez innych. To tyle z przemyśleń newbiego z Silvera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 22:41, Gumisiek2 napisał:

Parę dni temu napisałem, że po wbiciu 30-tego poziomu od razu rozegrałem serię rankedów
i zostałem przydzielony do Silver III, oraz że liczę na podwyższenie poziomu graczy.
Jakże bardzo się myliłem :D Z rozegranych do tej pory 25 rankedów (wliczając serię) w
około 20 (nie przesadzam) trafiali mi się tacy kompletni kretyni, że szok. Nie mam nawet
siły komentować wczorajszego bota typu Master Yi + Tryndamere czy Janny w jungli. No
ale dobra, może goście chcieli sobie potrollować. Krew człowieka jednak zalewa, gdy wygrywa
swoją linię, a dwie pozostałe zbierają ostre baty, a do tego wrogi jungler czyści naszą
część mapy, a nasz nie jest w stanie mu przeszkodzić. W sumie to podwyższenie poziomu
nastąpiło (i to ogromne), ale u przeciwników. Albo ogromne obniżenie w moim teamie. Oczywiście
zaraz zlecą się pro gracze z Diamond I i napiszą, że skoro nie potrafię wycarry''ować
gry w Silverze, to powinienem tam gnić do czasu, aż się nie nauczę, a najlepiej do spaść
do Bronze V i stamtąd powoli piąć się w górę :D Będą oni nawet blisko, bo początkowo
planowałem przegrać wszystkie rankedy i startować właśnie z Bronze V, ale kumple odwiedli
mnie od tego pomysłu, w dodatku nie chciałem psuć gry innym celowo przegrywając mecze.
Teraz jednak przestałem dziwić się, że niektórzy grają jednego rankeda na 28 dni (czy
jakoś tak), bo nie chcą psuć sobie nerwów przez innych. To tyle z przemyśleń newbiego
z Silvera ;-)

Jakbym Siebie słyszał :) moje granie w lola wygląda w 100% tak samo. Co do wycarry''owania gry .. jak się trafi 3-4 debili to nic nie zrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 22:41, Gumisiek2 napisał:

Nie mam nawet
siły komentować wczorajszego bota typu Master Yi + Tryndamere


Wiesz, że na upartego to zadziała? :P

>Oczywiście

Dnia 25.06.2014 o 22:41, Gumisiek2 napisał:

zaraz zlecą się pro gracze z Diamond I i napiszą, że skoro nie potrafię wycarry''ować
gry w Silverze, to powinienem tam gnić do czasu, aż się nie nauczę, a najlepiej do spaść
do Bronze V i stamtąd powoli piąć się w górę :D


Też mnie wnerwia takie gadanie. Typowe dla ludzi, którym się udało w zamierzchłych czasach, gdy tylu debili jeszcze nie było albo wyboostowanych przez kolegów. A żeby odciąć posądzenie, że brąz się odzywa, to ucinam - nie gram w rankedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 22:55, NeroNarmeril napisał:

Też mnie wnerwia takie gadanie. Typowe dla ludzi, którym się udało w zamierzchłych czasach,
gdy tylu debili jeszcze nie było albo wyboostowanych przez kolegów. A żeby odciąć posądzenie,
że brąz się odzywa, to ucinam - nie gram w rankedy.

Wow kolejny normalny post na ten temat ;D no chyba jakieś swięto ;P. A swoją drogą to na silver -gold nie zdażają sie już praktycznie nigdy zacięte mecze .. 95% kończy sie w max 30 min zależnie od tego czy twój team bedzie miał więcej debili czy przeciwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zagrajcie 1000 lub 2000 gier i dopiero gadajcie o debilach na poszczególnych poziomach. Bo po rozegraniu 200 gier, oprócz smurfów którzy was własnie niszczą w tych nierównych grach, na tym etapie nie ma innego rodzaju graczy, jak ci co powolnie uczą się całej mechaniki gry oraz ci, którzy próbują ale i tak nigdy jej nie pojmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś narzekałem na team. Bardzo długo. Tak się na nich denerwowałem, ze wrzodów dostałem. Więc stwierdziłem, że nie ma co i trzeba sobie coś postanowić i to zrobić. Ogłosiłem wszem i wobec, że będę djamenta wbijał. Kupiłem w makro paletę energoli, wyciąłem dziurę w krześle, zapętliłem Eye of the tiger, zapłaciłem za prąd z góry i kupiłem agregat, podstawiłem wiaderko pod krzesło i rozpocząłem... I po miesiącu byłem djamentem i usunąłem lola. Byłem wolny. I zadowolony, że mogę teraz na forum pisać jakim to ja prosem nie jestem, bo wbiłem diamenta, jakby to był nie wiem jaki wyczyn.
I nie mówcie mi, że przez lose streaki przegrywacie, bo ja w jednym dniu z promocji do diamentu spadłem do PIII.

A teraz po roku przerwy coś mnie korci, żeby wrócić. Może by się udało zebrać jakiś team do 5v5? Ecko by zagrał może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 23:18, sirufok napisał:

Panowie, zagrajcie 1000 lub 2000 gier i dopiero gadajcie o debilach na poszczególnych
poziomach. Bo po rozegraniu 200 gier, oprócz smurfów którzy was własnie niszczą w tych
nierównych grach, na tym etapie nie ma innego rodzaju graczy, jak ci co powolnie uczą
się całej mechaniki gry oraz ci, którzy próbują ale i tak nigdy jej nie pojmą.

Mam rozegranych ponad 700 rankedów w tym sezonie i poziom meczów w tym sezonie spadł o 200% w stosunku do poprzedniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 23:19, Markush napisał:

A teraz po roku przerwy coś mnie korci, żeby wrócić. Może by się udało zebrać jakiś
team do 5v5? Ecko by zagrał może.

Ja chcę pograć na poziomie, tylko dłużej niż te 20 minut. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 23:19, Markush napisał:

A teraz po roku przerwy coś mnie korci, żeby wrócić. Może by się udało zebrać jakiś
team do 5v5? Ecko by zagrał może.


Gry do "pierwszego turreta" mnie nie interesują. Szukaj dalej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2014 o 23:29, sirufok napisał:

Gry do "pierwszego turreta" mnie nie interesują. Szukaj dalej ;p

Specjalnie napisałem o Ecku, żeby były takie komentarze ^^

Nie no, ale tak by nie było. Ecko na teamowych gra normalnie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 23:20, Morrdin napisał:

Mam rozegranych ponad 700 rankedów w tym sezonie i poziom meczów w tym sezonie spadł
o 200% w stosunku do poprzedniego ;)

No widzisz, właśnie sobie wyjaśniłeś, dlaczego się nie możesz wybić - po prostu grasz słabiej. Bo skoro poziom meczów spadł o 200% (cokolwiek to znaczy), to powinieneś wygrywać gry bez używania rąk. No chyba że Twój skill również się pogorszył... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 12:27, matiz123 napisał:

No widzisz, właśnie sobie wyjaśniłeś, dlaczego się nie możesz wybić - po prostu grasz
słabiej. Bo skoro poziom meczów spadł o 200% (cokolwiek to znaczy), to powinieneś wygrywać
gry bez używania rąk. No chyba że Twój skill również się pogorszył... :P

Nie to miałem na myśli swoją drogą ;) Poziom pogorszył się pod tym względem że jak w sezonie 3 mecze powyżej 30 minut zdarzały mi się regularnie tak tutaj takich praktycznie nie ma . Co do poziomu mojego skilla w sezonie 3 miałem win ratio 48% a teraz jest to 53% wieć your argument is invalid ;) ( gwoli ścisłości zarówno w tym sezonie jak i poprzednim jestem srebrem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tylko czekać aż ktoś jeszcze krzyknie "Silverowcy łączmy się" i założy związek feedowniczy. :D
Powiem Wam to jeszcze raz, póki będziecie obarczać winą za porażkę waszych kolegów z drużyny, nie wyjdziecie po za gold V. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 13:18, korinek2 napisał:

No to teraz tylko czekać aż ktoś jeszcze krzyknie "Silverowcy łączmy się" i założy związek
feedowniczy. :D
Powiem Wam to jeszcze raz, póki będziecie obarczać winą za porażkę waszych kolegów z
drużyny, nie wyjdziecie po za gold V. ;]

Kojarzy mi się pewna statystyka która widziałem że na bronze - silver- gold gra w sumie ponad 95% graczy lola ( ale nie wiem czy to prawda ) Ale mecz które wygrywam to w 80% przypadków kwestia tego że nie tylko ja ale i reszta mojej drużyny spełniła swoje zadanie i była bardziej ogarnięta niż enemy team . Mecz które chciałem wycarryować i mi się udało bo ludzie mimo przegrywania na początku zaczęli mnie słuchać i widzieli że jestem w stanie to dla nich wygrać należą do rzadkości bo w większości nawet kiedy się staram i próbuje coś zrobić to mój team i tak nie słucha . Całkiem inaczej sprawa wygląda kiedy gra się już chociażby w dwójkę i jeśli ma się dobrze ogarniętego partnera to wtedy jesteś w stanie wygrać 70% meczy jeśli sam dobrze zagrasz. Wiem to po sobie i wbrew temu co mówisz ma to wielkie znaczenie jakich ludzi spotkasz w swojej drużynie ( dziwnym trafem dużo więcej meczy wygrywam kiedy gram duo niż solo ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakacje się zaczęły, będzie ciężko z grami. Tylko dzisiaj co druga gra, to trafiał się instalocker, który nafeedował swojego rywala albo wynalazki typu ''darius support, bo topa już ktoś zajął i się śmieje''. A co będzie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 22:41, Gumisiek2 napisał:

/.../

W różnych formach to jest dalej to samo pitolenie typowego gracza w lola. Na 5 graczy w drużynie, zazwyczaj czterech uważa, że jest najlepszym w danej partii i wszyscy w jego teamie to nooby, a on przez nich przegrywa. Kiedy uświadomisz sobie, że 95% graczy w lola ma identyczne myślenie i, że warto skupić się na własnej grze i grać tak żeby wyłapywać swoje błędy a nie cudze, to spokojnie wejdziesz na plat+ nawet przy koszmarnej mechanice.
Wielu graczy przez to przeszło, ja sam przez to przeszedłem, i naprawdę wyjdzie Ci na dobre. Wszystko siedzi w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś beznadziejny problem z uruchomieniem lola. Wpisuje hasło, loguje się i wyświetla się jakieś durne okienko z ostrzeżeniem o nieważności certyfikatu (wut), klikam tak, gra autoryzuje, znowu to samo okienko, znowu klikam tak, ale na końcu wyskakuje już okienko z gry. Informuje, że nie można się połączyć i należy skontaktować się obsługą klienta... Nie wiem co się stało, od wczoraj mam takie jazdy, tak samo się dzieje gdy chcę wejść na FB albo oficialną stronę lola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 10:12, QuandorX napisał:

Mam jakiś beznadziejny problem z uruchomieniem lola. Wpisuje hasło, loguje się i wyświetla
się jakieś durne okienko z ostrzeżeniem o nieważności certyfikatu (wut), klikam tak,
gra autoryzuje, znowu to samo okienko, znowu klikam tak, ale na końcu wyskakuje już okienko
z gry. Informuje, że nie można się połączyć i należy skontaktować się obsługą klienta...
Nie wiem co się stało, od wczoraj mam takie jazdy, tak samo się dzieje gdy chcę wejść
na FB albo oficialną stronę lola.

Haha, no nieźle, nie zauważyłem, że godzina i data zmieniła mi się na jakiś 2010, przez co zabezpieczenia wariowały. Nie było tematu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować