Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2014 o 00:35, Budo napisał:


Czasami zapominam jak ciężko jest na tym forum dostać odpowiedź na proste pytanie...

Nevermind, już sobie wygooglałem.

Zamiast samemu znaleźć sobie tą odpowiedź, to się wyżywasz na forum. To jest dopiero głupie. Napisałem co o tym sądzę, skoro wolisz przeczytać wszystko, zamiast zagrać jeden meczyk i się zabawić, to już twoja sprawa. Więcej na twój post nawet nie spojrzę, bo jeszcze pocisk zgarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam aktualnie uszkodzoną grafikę i nie mogę grać, a czasu na szukanie średnio. Po to jest forum, żeby pytać O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do odwiecznego problemu z niedobrymi kolegami nieudzielającymi jednoznacznej odpowiedzi w tym wątku:
napisanie pytania na forum zajmuje tyle samo czasu (o ile nie więcej) niż u wujka googla. Jedni wolą wleźć na forum i czekać x czasu aż ktoś łaskawie odpowie, a inni od razu znajdą co potrzebują w googlach lub co lepsze na oficjalnej stronie lolka bądź w kliencie gry.
Tak, lolek ma własną stronę, na której, o dziwo, są umieszczane newsy na temat aktualizacji, zmian, nowości itp. Polecam czasem tam zajrzeć, bo nie gryzie, a można się dużo dowiedzieć (obrazki też są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 23:38, QuandorX napisał:

Pierwsze podejście do najtrudniejszego poziomu nowego trybu i od razu taki wynik. Jednak
mainowanie Riven przynosi efekty ^^. Do tego niszczenie solo nexusa pod naporem 3 tankowatych
doom botów - dla takich chwil gram w tę grę...

te boty naprawdę są takie moce, że ludzie odstają od nich taki łomot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 18.07.2014 o 14:47, Mange napisał:

te boty naprawdę są takie moce, że ludzie odstają od nich taki łomot?


Jak ci siądzie taki Malza z 5 plamami, przywołaniem dwóch voidlingów i jeszcze z pasywką Pantheona, przywołaniem Garena przy krzakach i chorym burstem to wesoło nie jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynie słabi gracze dostają łomot, jak ktoś lepszy się trafi to ciśnie te boty. Jest trudno, ale nie na tyle by łomot dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie czekam na odpowiedź, tylko zapieprzam robić co innego- na główną wbiłem pokrótce, ale nie widziałem niczego o botach- tylko, że już jest "live", gdzieś tam głębiej było. Po to forum jest, nie chce ci się odpowiadać, to nie musisz ><
Swoją drogą, może niedługo naprawię grafikę, to będę mógł sobie aramy pocisnąć znowu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boty są mocne tylko w pierwszej grze. Później już wiadomo jak działają ich skille i gra robi się nudna.
Zresztą ja zagrałem tylko raz na "5 bomb" i od razu mnie znudziła. No ale grałem moją Poppy, z którą jestem w związku od początku lola więc nie musiałem się wysilać, a gdybym wziął jakiegoś op picka według mety to pewnie by mnie zdoomowały.
Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Jacyś bardzo trudni nie są, jakieś wyzwanie stanowią, ale jak już zagrasz raz, to kojarzysz ich wszystkie skille. To wystarczy, żeby ich orać ;). Wiadomo, jak ktoś jest nieogarem, to wtedy te doom boty wydają się niezmiernie op, ale to niestety tylko świadczy o marnym poziomie tego gracza. W skrócie jest przyjemnie, umiarkowanie trudno i warto rozegrać partyjkę, żeby się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagrałem jedną grę i nie polecam grania samemu. same ziemniaki grają, sprawdziłem na koniec gry ich lvl i wszyscy 30. nawet oglądając potyczki kuzyna w brąz/silver nie widziałem takich nieogarów.

zagrałem i więcej nie włączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Item sety są gdzieś na dysku zapisywane? Jest jakiś sposób, żeby je odczytać czy coś? Bo w grze mi usunęło wszystkie po usunięciu gry =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 19:04, Ecko09 napisał:

Item sety są gdzieś na dysku zapisywane? Jest jakiś sposób, żeby je odczytać czy coś?
Bo w grze mi usunęło wszystkie po usunięciu gry =/


Tylko i wyłącznie tu:
lokalizacja instalacji\League of Legends\RADS\projects\
lol_air_client\releases\0.0.1.100\deploy\preferences\{summoner name}.properties

Więc raczej twórz od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 12:16, NeroNarmeril napisał:

> Xerath już był na wyprzedaży w lipcu?

Był na samym początku.


Meh no to będzie Kog z legendarnym skinaskiem, mam nadzieję, że nie szykują mu nerfów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 13:29, Ecko09 napisał:

> > Xerath już był na wyprzedaży w lipcu?
>
> Był na samym początku.

Meh no to będzie Kog z legendarnym skinaskiem, mam nadzieję, że nie szykują mu nerfów
;p


Szykują. Na PBE jest:

Base Health is now 488 (down from 524)
Base Health/lvl is now 88 (up from 84)
Caustic Spittle [ Q ] - Now reduces resistances by 12/16/20/24/28% (down from 20/22/24/26/28%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 23:48, akwyx napisał:

Dzisiaj kończący się weekend LCSów był na 4.11, prawda?


Prawda.

Dokładnie po jakim czasie nieaktywności w soloq spada się w rankingach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 11:09, Oloninho napisał:

> Dzisiaj kończący się weekend LCSów był na 4.11, prawda?

Prawda.

Dokładnie po jakim czasie nieaktywności w soloq spada się w rankingach?

Dzięki wielkie.

O ile pamiętam 29-30. Po prostu nie jestem pewien czy 30 to dzien spadania czy ostatni dzień bez takowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 11:15, akwyx napisał:

O ile pamiętam 29-30. Po prostu nie jestem pewien czy 30 to dzien spadania czy ostatni
dzień bez takowego.


Aa, czyli ogólnie miesiąc. Ok, to mi wystarcza - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować