Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Trolle zawszę się będa trafiać po równo w twoim i przeciwnym teamie. Czyli jak będziesz dobry to dasz radę się wybić. Tylko,że nie mam satysfakcji po tym kiedy wygrywam mecz 5vs4 gdy przeciwnik jest z góry na straconej pozycji. To samo w odwrotną stronę. Na szczęscie ostatnio w moim przypadku (gram teraz tylko normale ) jest naprawdę nieźle i stosunke normalnych meczy do tych w których naprawdę znajdzie się ktoś kto będzie psuł innym rozgrywkę uważam za około 4:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na normalach to samo, dzieci kłócące się o pierdoły. Hitem była Syndra, która podkładała się Fizzowi, bo Xin przypadkowo zabił Fizza na ganku (więc niech Xin przerżnie mecz) oraz w innym meczu Malza idący solo na trzech przeciwników i krzyczący, że nooby nie pomogły (kij że widział, że mam 1/3 hp, a reszta jest bazie)...

Skill to jedno, szczęście do ekipy to drugie, bo jak trafi ci się z dwóch obrażalskich to nawet nafeedowaną Katą wiele nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie się głównie bawię . Czego by nie mówić nie gram teraz tylko po to żeby wygrywać ( jak rankedy ) alę zeby pograć jakimis postaciami , nauczyć się grać ew. przypomnieć ( teraz ogarniam zeda , był moim main pickiem w sezonie 3 , teraz trochę nim nie grałem i jednak trzeba sobie sporo rzeczy przypomnieć . I odnoszę wrażenie że inni grają podobnie , nie ma pisania tak jak w rankedach gg wp na all po tym jak przeciwnik zrobił FB na jakiejś linii xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg Riotu stara formuła i rzeczy takie jak JoJ i Judgementy ograniczały możliwość ekspansji świata i jego bohaterów, gdyż służyły stworzeniu kontekstu rozgrywce. Gra rozrosła się jednak w taki sposób a i tłuszcza jest żądna lore, że oleją aspekt Przywoływaczy i Ligi Legend na rzecz stworzenia lepszej narracji. Będąc więc grzebać w lore postaci, tworzyć więcej interakcji pomiędzy nimi i robić więcej eventów.

I czytając to co wymyślili na potrzeby Ascension tylko płakać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę ostatnim rankedem. Koleś z drużyny wybrał Yasuo, więc ja jako support wziąłem Alistara, aby nafeedować go i żeby wycarrował grę. Niestety to Yasuo feedował przeciwnika. Sytuacja była już kiepska, zwłaszcza, że na bocie byłem przyciśnięty do wieży. No ale w mid game 4 typeczków robiło dive pod środkową wieże po mnie jednego i przypomniało mi się nagle, jaka krowa jest op... Mimo, że w 10-15 minucie myślałem już, żeby dać surrender to ich pocisneliśmy ładnie.

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/941375749/202782429

No i w tym tygodniu, jak poznałem się z Galio na aramie to stwierdziłem, że kolejny champ, którym muszę pograć na supporcie (niby nic nadzwyczajnego, ale nikt go nie pickuje). Ult ma potencjał, zwłaszcza, jak zgrać z jakimiś fiddlami, katarinami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, przestudiowałem z 3 strony w tył i stwierdzam, że ten temat powoli osiąga kompletne dno. Rozumiem napisać posta o tym jaki matchmarking czy ludzie są be, ale opisywać wszystkie rozegrane rankedy ze szczegółami? Jakaś beznadzieja dla mnie. Wiem, że to taki etap w życiu gracza LoLa, ale ludzie opanujcie się. Luzac wam objaśnił jak wyglądają te posty i ja się z tym zgadzam w pełni. Trzymajcie swoje pamiętniki pod poduszką, a nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krowa przez jakiś czas była jednym z najgorszych suppów/champów w lolu . Na tyle że musieli ją zbuffować . Nagle się okazało że teraz robi taki roz.......ol ze musiała aż nerfa dostać . A i tak nadal jest bardzo mocna i się jej boje jak ją widzę w enemy teamie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ja od paru dni w zasadzie nie czytam tego tematu, bo nie ma tutaj prawie niczego wartościowego. Mam nadzieję, że faktycznie wkrótce wszystkie te pamiętniki zostaną prowadzone w innych miejscach.
W sumie to mógłbym zapytać tych wszystkich narzekaczy o jedną rzecz: skoro tak wam przeszkadzają inni gracze, a granie w LoLa daje wam tyle stresu, złości i ogólnego psucia nastroju, to po co gracie? Dla mnie to kompletnie nie ma sensu - gry są po to, żeby się relaksować i mieć dobrą zabawę, jeśli dany produkt przestaje mi tego dostarczać, to po prostu usuwam go z dysku i o nim zapominam.

Na koniec pozytywny akcent - dzisiaj trafił mi się M5 Archie w Team Builderze w przeciwnym zespole. :P

20140906114736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 11:47, Morrdin napisał:

Krowa przez jakiś czas była jednym z najgorszych suppów/champów w lolu . Na tyle że musieli
ją zbuffować . Nagle się okazało że teraz robi taki roz.......ol ze musiała aż nerfa
dostać . A i tak nadal jest bardzo mocna i się jej boje jak ją widzę w enemy teamie xd


Przecie krowa zawsze była dobra, jak była na bocie to mogłeś zapomnieć o inicjacji bo dostawałeś momentalnie z bańki i leciałeś kilometr dalej. Tylko po prostu wszyscy latali jakimiś Threshami, Leonami czy czymś innym i dla krowy nie było miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 11:50, NeroNarmeril napisał:

Przecie krowa zawsze była dobra, jak była na bocie to mogłeś zapomnieć o inicjacji bo
dostawałeś momentalnie z bańki i leciałeś kilometr dalej. Tylko po prostu wszyscy latali
jakimiś Threshami, Leonami czy czymś innym i dla krowy nie było miejsca.

Bo te picki były po prostu lepsze od krowy ( leona na nią była słaba ale thresh jechał ją jak chciał ) Nie bez powodu nigdzie nie byla pickowana , i miała najsłabsze win ratio zaraz po urgocie . Ale te champy ( zwłaszcza thresh ) dostały solidne nerfy a krowa wręcz przeciwnie i zrobiło się dla niej miejsce. Tutaj nie było problemu że krowa sama w sobie była do niczego . Po prostu przez dłuższy czas istnaiły picki dużo lepsze od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka do ostatniego posta. Pamiętajmy że supporty typu soraka,lulu na które krowa także nie była zbyt mocna także dostały dośc solidne nerfy ( co prawda lulu przez to że kosiła inne linię ale na supp lulu także to wpłynęło. ). A zbuffowanie choćby tego że krowa teraz już od pierwszego poziomu ma 70% dmg resist na ulcie to dla niej także była dobra wiadomość.Plus także za to, że coraz częsciej widze jak leony robią sobie co chcą na bocie, a akurat na to krowa jest dobry lekarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co na krowę jest mocne? Z suportów co mam wydaje mi się, że Nami i Karma, bo go spokują, ale jak dostaną z dyńki to nie przeżyją, jeśli Ali ma na linii Gravesa czy Jinx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 12:20, NeroNarmeril napisał:

To co na krowę jest mocne? Z suportów co mam wydaje mi się, że Nami i Karma, bo go spokują,
ale jak dostaną z dyńki to nie przeżyją, jeśli Ali ma na linii Gravesa czy Jinx.

Sona , nami , karma , bo go będa poke''ować i wcale nie muszą się wystawiać na atak z dyńki. Thresh w razie wypadku gdy adc wlezie prosto w combo krówki, może mu latarnię podesłać, ale akurat to nie jest "najlepszy pomysł" na countrowanie krowy. Bardzo dobra jest morgana, gdy widzisz że krowa już coś chce zaczynać ślesz mu q i blokujesz na 1-2 sec. Aczkolwiek najlepszą countrą wydaje mi się Janna, krowa nie za wiele zrobi przeciwko niej na linii bo ona ma wszystko żeby przerywać jej combo i outplayować ją .Edit zapomniałem jeszcze o Lulu też jest na Alistara bardzo ale to bardzo mocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie była zawsze krowa dobra, bo był taki okres, że koszty many były chore i praktycznie nie mogłeś castować nic, o ile nie było krytycznej sytuacji/ganku. W dodatku trzeba było mieć koniecznie philo stone, bez tego lipa totalna.
Przeciwko krowie działa wszystko co potrafi zrobić counter initiate oraz przeciwdziałać headbuttom- np. nami, leona. Poke przeciwko alistarowi to średnia opcja, bo się będzie leczył, chował za minionami itd itp, w dodatku jest dość twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 14:11, Budo napisał:

Przeciwko krowie działa wszystko co potrafi zrobić counter initiate oraz przeciwdziałać
headbuttom- np. nami, leona. Poke przeciwko alistarowi to średnia opcja, bo się będzie
leczył, chował za minionami itd itp, w dodatku jest dość twardy.


Leona? Przecie to krowa ją kontruje. :P

Ali się będzie leczył, po czym wypali się z many na tym leczeniu, a cooldowny też ma nieciekawe. No i to jego leczenie działa na miniony, przez co pushuje linię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, lepiej było, gdy 19 na 20 postów to były wypowiedzi w stylu "Ale <nazwa_drużyny_1> rozwalili <nazwa_drużyny_2>" czy "Widzieliście jak UberProMid zjechał GetCancer na topie?" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować