Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2014 o 17:47, Gumisiek2 napisał:

No tak, lepiej było, gdy 19 na 20 postów to były wypowiedzi w stylu "Ale <nazwa_drużyny_1>
rozwalili <nazwa_drużyny_2>" czy "Widzieliście jak UberProMid zjechał GetCancer
na topie?" xD

Nie no wiadomo, lepsze posty w stylu " feederzy hurr, afkerzy durr" + 10 zdań w charakterze bólu pupy. No weź się chłopie nie pogrążaj. Pograsz jeszcze kilkaset godzin i kiedyś zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 12:50, QuandorX napisał:

Nie no wiadomo, lepsze posty w stylu " feederzy hurr, afkerzy durr" + 10 zdań w charakterze
bólu pupy. No weź się chłopie nie pogrążaj. Pograsz jeszcze kilkaset godzin i kiedyś
zrozumiesz.


Ale ja mam w głębokim poważaniu rozgrywki rankingowe :D Gram tylko takie (chyba że testuję jakiegoś championa albo liczę na mniejsze zbiorowisko idiotów na normalu) i wychodzę z zasady, że jak się uda wejść wyżej, to fajnie, a jak nie, to świat się nie zawali. Miałem tryhardować do Golda dla championa, ale podobno skórka będzie dla Morgany, więc nie zależy mi na tym, bo już ją posiadam. Zresztą gdyby naprawdę zależało mi na rankedach, kupiłbym parę OP championów i grał nimi, tymczasem kupuję postaci w kolejności od najtańszych, a następnie w kolejności alfabetycznej. Na chwilę obecną mam wszystkie postaci za 450 i 1350 IP, a także z 5 za 3150 IP (no i 3 za 6300, ale to z katowickiego IEM-u). To tylko gra i, w przeciwieństwie do innych get cancerów i hope u mother die''ów, mam tego pełną świadomość. Chciałem tylko odnieść się do tego posta, a konkretnie do jego ostatniego akapitu.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=41135

Skoro gość, który z pewnością ma o wiele większe doświadczenie w League of Legends ode mnie, twierdzi, że 50% zepsutych rozgrywek to wyjątkowy pech, to jak nazwać 70-80% zepsutych rozgrywek? Chcę też udowodnić, że nie tylko jest to możliwe, lecz jest to wręcz regułą. Capisci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Jak ja uwielbiam ludzi, którzy siedzą w jakimś temacie, zagadnieniu przez chwilę i już myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Do tego masz tendencje do snucia jakiś bezużytecznych opowiadań, które nikogo tak naprawdę nie obchodzą. Cały pierwszy akapit jest taki, bo co mają do rzeczy jakieś skiny czy ipeki w tym momencie dyskusji? Nic. Co do zepsutych rozgrywek to większość przegranych wynika z bycia gorszym niż drużyna przeciwna. Niczego więcej. Ilość popełnianych błędów, brak teamplayu, złe calle, słaba farma, to wszystko składa się na wynik meczu. A ty jako wielki mądrala wyskakujesz i twierdzisz, że odkryjesz jakieś nowe, fenomenalne dowody na to, że jest inaczej. Takich specjalistów na forach jest masa i każdy kolejny jest gorszy od poprzedniego. Dlatego zamiast tworzyć ściany tekstów, które zazwyczaj z tematem mają wspólne może 1 - 2 zdania, zastanów się nad poprawieniem swoich umiejętności. To wyjdzie Ci tylko na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie musisz tego czytać. Jak będę chciał, będę wrzucał do tematu 5 screenów dziennie z rozgrywkami i je opisywał, a do tego swoje selfies podczas gry w LoL-a. Dlaczego wspomniałem o skinach, ikspekach, itp.? Otóż Ty myślisz, że będę opisywał rankedy, bo będę się żalił, jakich to idiotów nie mam w teamie i jak ciężko mi się wybić przez "nob tem". A ja chcę tylko obalić tezę Oloninho, że idioci w 50% gier rankingowych to wcale nie taki wyjątkowy pech, a codzienność, rutyna. A gdy już to zrobię, zamilknę (bądź nie - w końcu mam prawo do opisywania czego tylko chcę, byleby było to związane z LoL-em) i będziemy sobie komentować rozgrywki pro playerów, jak to miało miejsce drzewiej w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 15:43, Gumisiek2 napisał:

Ale przecież nie musisz tego czytać. Jak będę chciał, będę wrzucał do tematu 5 screenów
dziennie z rozgrywkami i je opisywał


Wrzucaj, chętnie poczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
I przez takich jak ty ten temat zamienia się w bagienko pełne bezużytecznych postów i spięcia pośladków. Kiedyś pojawiało się tu więcej ogarniętych ludzi, ale od kiedy wpadłeś tu Ty i paru innych narzekaczy to większość się wyniosła, albo udziela się bardzo rzadko. O to mam żal i mnie to irytuje, bo nie było lepszego miejsca do pogadania o LoLu (forum polskiej strony było zbiegowiskiem flamerów, official sita nawet nie liczę). Teraz to przypomina kącik do popłakania i poopowiadania o swoich arcyciekawych przeżyciach na normalach. Żenada, jednak nie sądzę, że się tym przejmiesz, w końcu to "twoje" forum i będziesz tu robił bajzel tak jak Ci się podoba, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 16:13, QuandorX napisał:

I przez takich jak ty ten temat zamienia się w bagienko pełne bezużytecznych postów i
spięcia pośladków. Kiedyś pojawiało się tu więcej ogarniętych ludzi, ale od kiedy wpadłeś
tu Ty i paru innych narzekaczy to większość się wyniosła, albo udziela się bardzo rzadko.


Sorry, nie chciałem nikogo stąd wygonić :(

Dnia 07.09.2014 o 16:13, QuandorX napisał:

O to mam żal i mnie to irytuje, bo nie było lepszego miejsca do pogadania o LoLu (forum
polskiej strony było zbiegowiskiem flamerów, official sita nawet nie liczę).


To gadaj o LoL-u ze starymi wygami tego tematu, a w międzyczasie ja i paru innych płaczków będziemy żalić się na "nob tem". W czym problem?

Dnia 07.09.2014 o 16:13, QuandorX napisał:

Żenada, jednak nie sądzę, że się tym przejmiesz, w końcu to "twoje" forum i będziesz tu robił bajzel tak jak Ci się podoba, co nie?


Nie, będę tańczył pod melodię QuandorX, któremu wielce przeszkadzają moje gorzkie żale xD Dopóki moje posty dotyczą League of Legends (hint dla Ciebie: dotyczą), dopóty możesz mi naskoczyć.

@kulfonito - dzięki kumplu! Za niedługo wrzucę coś specjalnie dla Ciebie.

@akwyx - na szczęście nie określiłem, kiedy wrzucę tu swoje selfie ;>

W ogóle co za grę miałem, 10 killi Pantheonem na 17 w całym teamie, Gnar na topie 2/18, Mundo w jungli 2/12, BĘDZIE CO OPISYWAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Twoja przemądrzałość mnie przeraża :/. Nie muszę Ci naskakiwać i robić co tam byś jeszcze chciał, bo mam 100 ważniejszych rzeczy w życiu. Rób syf dalej, zobaczymy czy reszta będzie to nadal propsować, czy też wytłumaczą Ci dosadnie o co chodzi. Wynoszę się z tego tematu, bo nie ma dla niego ratunku. Powodzenia na normalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 14:26, Gumisiek2 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=41135

Skoro gość, który z pewnością ma o wiele większe doświadczenie w League of Legends ode
mnie, twierdzi, że 50% zepsutych rozgrywek to wyjątkowy pech, to jak nazwać 70-80% zepsutych
rozgrywek? Chcę też udowodnić, że nie tylko jest to możliwe, lecz jest to wręcz regułą.
Capisci?


Obawiam się, że nie wyczułeś ironii w mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 15:43, Gumisiek2 napisał:

A ja chcę tylko obalić tezę Oloninho, że idioci w 50% gier rankingowych to wcale
nie taki wyjątkowy pech, a codzienność, rutyna

Dopóki nie dojrzejesz do faktu, że nie ma czegoś takiego jak idioci w LoLu, którzy przegrywają gry, to szczerze radzę nie wdawać się w dyskusje na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 17:48, QuandorX napisał:

Twoja przemądrzałość mnie przeraża :/. Nie muszę Ci naskakiwać i robić co tam byś jeszcze
chciał, bo mam 100 ważniejszych rzeczy w życiu. Rób syf dalej, zobaczymy czy reszta będzie
to nadal propsować, czy też wytłumaczą Ci dosadnie o co chodzi. Wynoszę się z tego tematu,
bo nie ma dla niego ratunku. Powodzenia na normalach.


Kto robi syf w temacie? Ja tym, że wrzucę jednego posta opisującego 10 rankedów z rzędu, czy Wy tym, że mniej lub bardziej bezpośrednich odpowiedzi na mój pomysł było tak z... pięć? Robicie shitstorm o jednego posta z ponad 40 tysięcy postów napisanych w tym temacie. Macie w głębokim poważaniu żale Silverów czy innych Woodów? To olejcie te posty i przewijajcie temat dalej. Ale OK, skoro to ja robię syf w temacie, przyjrzyjmy się liczbom, które nie kłamią. Ten post będzie moim 72. postem spośród ponad 40 tysięcy postów w tym temacie. Załóżmy, że każdy mój post to gorzkie żale, a dla ułatwienia przyjmijmy równe liczby: 80 i 40000. To oznacza, że moje wypowiedzi stanowią 0,2% wszystkich wypowiedzi w topicu. No syf jak cholera, do tego brud, smród i ubóstwo. No ale przecież nie wypowiadam się w tym temacie od początku jego istnienia, lecz od początku tego roku. 90 stron po 20 postów to 1800 postów, z tego 80 moich. To daje jakieś 4,5% gorzkich żali, przy założeniu, że moje posty mają wyłącznie taki charakter (tj. wieczne narzekanie i płacz). Trochę przypominacie świętej pamięci gramowego IRC-a. Zamknięte kółko wzajemnej adoracji, nowym wstęp wzbroniony.

@Oloninho - jedyna ironia, jaką tam widzę, to ta porada dotycząca magicznych talizmanów przynoszących szczęście. Oczywiście mogę się mylić, być może Twoja ironia okazała się zbyt wyrafinowana dla mnie ;-)

@Kryhuu - obawiam się, że się nie nauczę. Przykładowa sytuacja: Ty na midzie masz 10/3, top 2/10, bot 1/8, jungla 1/8, support 0/10. OK, każdemu może zdarzyć się gorszy mecz, można też natrafić na linii na smurfa z Diamentu. Ale mówimy o skrajnym idiotyzmie, jest teamfight w okolicy drugiej wieży na midzie, Twój ADC w tym czasie ulatnia się boczną uliczką, by zabić jednego z potworów w dżungli, bo brakuje mu 50 golda do itemka, mimo że tf rozpoczął się na dobre, a jungler ucieka do Reda, bo właśnie wracał z Blue, a przecież jak to tak grać bez red buffa. Mogę się mylić, ale moim zdaniem jest to skrajny idiotyzm i mam w tym wypadku do czynienia z ludźmi, którzy są przyczyną mojej przegranej gry. Co mi pozostaje w takiej sytuacji? PLAY BETTER? xD Ach, i nie wypłakuję się z powodu własnych przegranych gier, po prostu idioci trafiają się w obu teamach w, na oko, ośmiu grach na dziesięć rozegranych.

Wciąż najbardziej zabawną rzeczą pozostaje to, że zamiast przemilczeć mój pomysł, a posta, gdy już się pojawi, olać, wdajecie się w dyskusje ze mną i zaśmiecacie temat, a ja posta i tak dodam :D To wszystko mogło skończyć się na dwóch postach. W pierwszym Gumisiek2 zapowiada opisanie swoich ostatnich 10 rankedów, w drugim je opisuje. Tymczasem dzięki Wam paplanie o tym rozwinęło się już do kilkunastu postów. GG WP xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 18:45, Gumisiek2 napisał:

@Kryhuu - obawiam się, że się nie nauczę. Przykładowa sytuacja:

Masz kompleks typowego gracza w lola. Ja napisałem tylko jedno zdanie, a dostałem w odpowiedzi ścianę tekstu z opowieścią kto ile miał na jakim lejnie i jak to Ci gry nie przegrał. Postaraj się po każdej grze notować, czy uważasz, że przegrałeś ją bo byliście słabsi, czy przez idiotów. Jak przeważać będzie ta druga odpowiedź, to musisz popracować nad podejściem, nie skillem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzkie żale golda dajcie, rejdże nasze przenikajcie.
Mamy dosyć tych idiotów, z tym ich skillem niskich lotów.
Skill nasz równy challengerom, nie pomoże nic tym zerom.
Na forum się wypłaczemy, innej drogi nie znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Make good ganks all game, save teammates, and no one bats an eye.
Screw up once during teamfight, and everyone loses their minds.


I tak wygraliśmy. i dlatego nikt nie chce grać junglerem.

BTW, czy coś zmieniło się w mecie, że Ashe zrobiła się popularniejsza? Przynajmniej w rejonach Silver I / Gold V częściej ją teraz widuje, i to często dobrze sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować