Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2014 o 12:32, hammerfall87 napisał:

Jakby jakiś waleczny platynejro lub golderino szukał duo to pisać na eu east Dewargh
, ja zajmuje się supportowaniem.Nie musisz być adc :P

Pograłbym nawet ale niestety sam supportuje. Poza tym u mnie przede wszystkim tak od rana do południa albo nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 12:32, hammerfall87 napisał:

Jakby jakiś waleczny platynejro lub golderino szukał duo to pisać na eu east Dewargh
, ja zajmuje się supportowaniem.Nie musisz być adc :P


Przenieś się na Westa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Viktorem się teraz rzuci W, pomodli się, aby ktoś na sam koniec wszedł w to i w międzyczasie teleportnie się do fontanny to gościa do niej wciągnie?

Nie ważne. Czytać nie potrafie... Dla mnie center to caster... Ale zostawie dla Riotu żeby pomyślał nad "caster" następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje typy są takie:
Grupa A - wychodzą Samsung Galaxy White i Edward Gaming - powinna być z tego bardzo kiepska grupa, jeśli chodzi o emocje, bo te zespoły są teoretycznie o wiele lepsze od pozostałych.
Grupa B - SK Gaming i Star Horn Royal Club
Grupa C - Samsung Galaxy Blue i Fnatic
Grupa D - NaJin White Shield i Alliance
Tak, typuję, że żaden zespół z NA nie awansuje. I tak, nie zdziwię się, jeśli moje przewidywania kompletnie się nie sprawdzą, bo kieruję się tutaj bardziej tym, które teamy lubię, a nie które lepiej się zaprezentowały pod względem umiejętności na przestrzeni całego sezonu. :P
No i oczywiście należą się wielkie braka dla Riotu za to, że ujawnili sposób rozstawienia drużyn w drabince w RO8. Teraz "Samsungi" muszą tylko ustalić, która drużyna zajmie pierwsze miejsce w swojej grupie, a która drugie, żeby mogli na siebie trafić dopiero w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2014 o 01:29, Ecko09 napisał:

Szczęka na podłodze


Szczerze mówiąc zupełnie nic ciekawego. Bo niby co? Złapał go Q, taka jego robota i nie było to jakieś trudne, nawet jakby nie złapał to Tristana byłaby trupem, zatem to nawet nic nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 01:44, Outlander-pro napisał:

Szczerze mówiąc zupełnie nic ciekawego. Bo niby co? Złapał go Q, taka jego robota i nie
było to jakieś trudne, nawet jakby nie złapał to Tristana byłaby trupem, zatem to nawet
nic nie zmieniło.


Najpierw przewidział skok Tristany a potem Flash - spójrz gdzie celował swoimi E i Q. Tak wiem - normalka, każdy tak robi nawet w Bronze V.
A Tristana jakby miała udany skok + flash + R to by jej NIE złapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2014 o 01:47, ziptofaf napisał:

Najpierw przewidział skok Tristany a potem Flash - spójrz gdzie celował swoimi E i Q.
Tak wiem - normalka, każdy tak robi nawet w Bronze V.
A Tristana jakby miała udany skok + flash + R to by jej NIE złapali.


Nie ma co być sarkastycznym bo to naprawdę dość zwyczajna zagrywka, którą zapewne nawet w bronzie się widuje :p Tak, przerwał jej skok E, ale to coś co robi się naturalnie grając Treshem. Trafienie Q wymagałoby trochę więcej skilla, ale przewidzenie flesza nie jest rzeczą niemożliwą, bo ile to razy pewnie każdy z nas walił gdzieś skillshota wiedząc, że ktoś to ucieka odskoczy dalej. To nie jest aż takie niecodzienne. No i jak dla mnie by uciekła, Kha już leciał ze swoim slowem. Zatem nie ma co się ekscytować jak dla mnie. Zagrania typu Faker Zedem, czy tam xPeke przy Kassadinie, to są fajne playe, tu to trochę meh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 02:28, Kryhuu napisał:

> /.../
My bronze detector is beeping

Jak się jest w bronzie to może się klaszcze przy byle rozwaleniu warda :)
Nie było mnie tu rok i już zapomniałem jaki tu hejt panuje :)
Trochę mniej spiny tryharderzy, wszystkim to wyjdzie na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, spróbuj. Spróbuj tak zrobić, zobaczymy za którym razem Ci się uda. Jak ogromną pewność siebie, swoich umiejętności i jaką znajomość samej gry trzeba mieć, żeby bez mrugnięcia okiem zagrać w ten sposób? Dla mnie to są naprawdę godne podziwiania playsy (dużo ciekawsze niż sexpeke na kassawinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 03:09, Outlander-pro napisał:

Nie było mnie tu rok i już zapomniałem jaki tu hejt panuje :)
Trochę mniej spiny tryharderzy, wszystkim to wyjdzie na zdrowie!

Zero hejtu, to było napisane z przymrużeniem oka. Sam już praktycznie nie gram w tę grę, ale umiem odróżnić dobry plejs od przypadku. To takie pierdzielenie, że odruchowo przerywa się skoki za pomocą E tresha, Q, janny etc. Żeby robić to naprawdę consistent trzeba rozegrać daną postacią kilkadziesiąt gier, a poziom przeciwnika też ma duży wpływ na powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, wcale nie musisz play kilkadziesiąt games, żeby zrobić takie actions. Do tego wystarczy, że będziesz know when użyć tego, widzieć w jakiej situation jest przeciwnik i przede wszsytkim być fast. Bardziej usable jest znajomość postaci, której chcemy disrupt tego jumpa. To czy grałeś a lot threshem to ma już mniejszy influence na to. Szczególnie if jesteś quick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 13:40, Markush napisał:

Nie, wcale nie musisz play kilkadziesiąt games, żeby zrobić takie actions. Do tego wystarczy,
że będziesz know when użyć tego, widzieć w jakiej situation jest przeciwnik i przede
wszsytkim być fast. Bardziej usable jest znajomość postaci, której chcemy disrupt tego
jumpa. To czy grałeś a lot threshem to ma już mniejszy influence na to. Szczególnie if
jesteś quick

Summa summarum wszystko sprowadza się do knowledge cooldowns obu postaci oraz szybkości reactions. I Twojej and przeciwnika. Nie musisz mieć przegranych lots of games na threshu/jannie, ale musisz mieć przegranych sporo gier w ogóle w lola, żeby być w stanie ocenić odległość na jaką się flash etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 13:40, Markush napisał:

/.../

Chłopaki w szkole zabrali Ci kanapki dzisiaj czy co się stało?
Zresztą jak wszyscy jesteście tacy pewni swoich umiejętności i macie konta na EUNE to możemy sklepać jakiegoś customa (o przepraszam, NIESTANDARDOWĄ ROZGRYWKĘ), zagrać w parę osób i zobaczyć ile razy bylibyście w stanie przerwać skok tristany czy inną podobnie działającą umiejętność. I mówię tu o normalnej rozgrywce, nie o podkładaniu się 10 razy z rzędu, żeby sprawdzić refleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś na dzisiejszym patchu przeciwko Cassio?

Jak dla mnie kolejny permaban do kolekcji, zaraz obok Yasuo. Tona ap w late, nawet Veigar tyle nie ma. Rito chyba chce wydłużać gry do +40 minuty, znerfili early champów pokroju Lee Sina i Elise, zbuffowali champów z late (70 ad dla ulta Vayne, teraz rework Cassio) a potem w 30 minucie latają Tristany czy inne Kog'Mawy i robią penty. W zasadzie teraz kto ma Tristanę/Vayne/Yasuo w ekipie (a najlepiej kilku naraz) to po prostu przetrzyma grę do late i robi siekę jednym champem.

Co do patcha to rozwaliły mnie historie takiego Amumu czy Azira - dosłownie dwie linijki lore. O dziwo, Malzy nie ruszyli, a z Shurimą też ma wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować