Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2014 o 14:20, akwyx napisał:

Banuję Cass bo nikt nie potrafi nią grać, a każdy próbuje.


To jest dobry punkt. Powinni wprowadzić jakieś ograniczenia w grach rankingowych jeśli chodzi o nowe championy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 15:41, Oloninho napisał:

Mógłby mi ktoś zrobić jakieś tldr tych master tierów? Bo właśnie straciłem ~20 lp za
przegraną w d1...


Master Tier to po prostu miejsce pomiędzy D1 a Challengerem - wbijasz 100 LP w D1, masz promo do Mastera. Z którego mając dość ELO automatycznie przeskakujesz do Challengera (i który zresztą z Challengerem dzieli ten sam system League Points i możesz ich mieć kilkaset nawet).

Ot, chodzi w nim o to żeby nie utknąć na 99 LP w D1 i nie wiedzieć jak dużo ci brakuje do promo w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 15:41, Oloninho napisał:

Mógłby mi ktoś zrobić jakieś tldr tych master tierów? Bo właśnie straciłem ~20 lp za
przegraną w d1...


Z tego co się orientuje to Master Tier ma działać trochę tak jak działało D1 dotychczas. Przy czym ma być dużo większa rotacja graczy między MasterTier a Challenger. Więc teraz D1 zachwouje się tak jak wszystkie pozostałe tiery i dlatego straciłeś tak dużo lp a pewnie za wygraną dostaniesz 22 czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 15:48, ziptofaf napisał:

Master Tier to po prostu miejsce pomiędzy D1 a Challengerem - wbijasz 100 LP w D1, masz
promo do Mastera. Z którego mając dość ELO automatycznie przeskakujesz do Challengera
(i który zresztą z Challengerem dzieli ten sam system League Points i możesz ich mieć
kilkaset nawet).


Hmm... Czyli w master tierze też są punkty nieograniczone tak jak w challengerze? Czy po prostu gram, gram, aż w pewnym momencie, gdy będę miał odpowiednie mmr, to mnie wrzuci do challengera?

Btw, za wina dostałem 30+ lp. Biorę to xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 15:48, ziptofaf napisał:

Ot, chodzi w nim o to żeby nie utknąć na 99 LP w D1 i nie wiedzieć jak dużo ci brakuje
do promo w takiej sytuacji.

Czyli teraz będzie się "utkniętym" w Masterze bez jakiejkolwiek wiedzy, ile brakuje do Challengera? Też mi rozwiązanie problemu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 21:55, luzac napisał:

Akali, Shaco i Teemo są broken.


Akali miałem, rzeczywiście po zdobyciu buffa kosiła jak nie wiem, gorzej jak przeciwny team ma jakiegoś Shena czy Rakietona, a nie daj Bóg z 3 tanków, to Akali nic tam nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wiele nie grałem ale mam wrażenie że ten nowy tryb byłby lepszy bez obecności "bossa" Xeratha. Inna sprawa że ten tryb już w pierwszym meczu mnie kompletnie znudził i nie mam zamiaru więcej w toto grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 00:08, Gumisiek2 napisał:

Nowe lore postaci powiązanych z Shurimą to chyba jakaś kpina.


Jak śmiesz. Całe 2 zdania mają, widać że Riot spędził całe 15 minut na ich napisaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym pickiem w Ascension jest Yi. Szybko biega i robi świetny dmg, i co chyba najważniejsze może znikać Q. Tanków raczej nie polecam, bo tu trzeba jednak zabijać możliwie szybko. Chyba, że team 4 tanki + 1 mobilny mag czy asasyn. Myślę, że toby było coś w tym trybie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę z kumplami. Permabany to LeBlanc, Yi, Fizz, Jax, Akali i Kata. Mocni są też Trynda, Xin, Yasuo i Vayne jak zdobędą buffa. Do kradnięcia dobry jest też ult Ziggsa albo Lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jeszcze trochę w ten nowy tryb, nawet zacząłem się do niego przekonywać i moge powiedzieć że Poppy i Master Yi masakrują absolutnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować