Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Mówisz chyba o Challenger Promotion, gdzie nie oglądałem wszystkich meczów. Ale np. AD Fizz się sprawdził.
Worldsy pokażą coś ciekawego pewnie. Ale raczej niedużo. Jak ostatnio, Trinity Kog czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 10:37, NeroNarmeril napisał:

Wiadomo, tylko pick Poppy był ryzykowny (tragiczny laning, w zasadzie double kill dla
niej był zbawieniem), na Mundziaka mogli wziąć Ryze''a albo Lulu, wzięli Poppy.


Akurat Poppy została picknięta specjalnie na Mundo. Jej pasywka działa idealnie przeciwko tasakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 13:38, Oloninho napisał:

Akurat Poppy została picknięta specjalnie na Mundo. Jej pasywka działa idealnie przeciwko
tasakom.


Nie mówię, że byłby to zły pick (Mundo stakuje hp, a q Poppy bije % od hp), tylko raz, że w 99% przypadków wzięliby Ryze''a, Lulu albo Maokaia, którzy są bezpieczniejsi na linii, dwa, Poppy ma tragiczny laning i jakby jungler przykampił raz czy dwa, to później byłaby chodzącym wardem. W tym przypadku ryzyko jednak się opłaciło, bo nawet komentatorzy mieli bekę z tego picku i nikt jej nie brał na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 13:44, NeroNarmeril napisał:

to później byłaby chodzącym wardem

Ludzie nie wiedzą co daje pasyw Poppy, ludzie nie wiedzą co daje W Poppy, ludzie nie wiedzą co to jest Poppy. Wardem to ona jest tylko jak czeka by nieść śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 13:59, luzac napisał:

Spokojnie Dziamek, Morello już czyha.

Jej zamiast nerfa bardziej przydał by się kompletny rework. Cały jej kit nijak nie pasuje do stylu tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to pech, czy co, ale kompletnie ostatnio nie idą mi rankedy. Niedawno, jak sprawdzałem staty to miałem 75% przegranych. Z promo serii w goldzie IV spadłem do 0LP gold V. Za wygraną dostaję marne 12-15LP, a za przegraną tracę 20LP. Czy to mnie carrują? Nie sądzę. Poniżej 3 linki do moich gier. W 90% przypadków moje KDA ratio jest przynajmniej zadowalające. Zwykle też najmniej ginę z mojej drużyny. Pinguję, krzyczę, namawiam, próbuję się komunikować, ale róźne Fizzy i tak są przekonane, że zwycięsko wyjdą z pojedynku 5vs1. Nie wiem, co robić, bo jak dobrze by nie szło, to albo ktoś skopie wygraną grę, albo dostanę b. mało LP. Wiem, że czasem zdarzają mi się bardzo słabe gry typu (0/10/11) ale ze dwie-trzy takie gry na ponad dwieście nie powinno robić takiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 22:02, Heimdallr napisał:

Nie wiem, czy to pech, czy co, ale kompletnie ostatnio nie idą mi rankedy...


Tak to już jest w tej grze, random czasem jest przeogromny :p
Sam ostatnio z promo do G3 spadłem do G5 0lp bo przegrałem dosłownie z 15 meczy pod rząd i było to istne pasmo faili, afkerów, trolli, ragequitów i tak dalej, ale teraz się odbiłem, znowu jestem w G4 i idę znowu w górę.
Co ciekawe zacząłem grać Warwickiem (tak no raczej nie gram w jungli) bo coś mnie podkusiło i bam, na 15 meczy mam nim 13 winów. Magia? Nie sądzę, zwykły przypadek, tak samo jak z tym pasmem przegranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 22:37, Outlander-pro napisał:

Co ciekawe zacząłem grać Warwickiem (tak no raczej nie gram w jungli) bo coś mnie podkusiło
i bam, na 15 meczy mam nim 13 winów. Magia? Nie sądzę, zwykły przypadek, tak samo jak
z tym pasmem przegranych.


Akurat WW to jest pick typu ''licz na to, że przeciwnik cię oleje, a potem rób miazgę''. Mocno niedoceniany, a z paroma przedmiotami praktycznie niezabijalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 22:42, NeroNarmeril napisał:

Akurat WW to jest pick typu ''licz na to, że przeciwnik cię oleje, a potem rób miazgę''.
Mocno niedoceniany, a z paroma przedmiotami praktycznie niezabijalny.


Powiedz mi z którymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 22:46, kulfonito napisał:

Powiedz mi z którymi :D

Flara , Botlk reszta tankowate ( zwłaszcza Spirit Visage ) i jesteś nie do ubicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 22:56, Morrdin napisał:

> Powiedz mi z którymi :D
Flara , Botlk reszta tankowate ( zwłaszcza Spirit Visage ) i jesteś nie do ubicia


To flara taka dobra? Zawsze bralem golema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 23:41, kulfonito napisał:

To flara taka dobra? Zawsze bralem golema.

Typowe ww i tak siedzą w jungli do 11 lvla to zdązysz wyfarmić :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 22:37, Outlander-pro napisał:

> Nie wiem, czy to pech, czy co, ale kompletnie ostatnio nie idą mi rankedy...

Tak to już jest w tej grze, random czasem jest przeogromny :p
Sam ostatnio z promo do G3 spadłem do G5 0lp bo przegrałem dosłownie z 15 meczy pod rząd
i było to istne pasmo faili, afkerów, trolli, ragequitów i tak dalej, ale teraz się odbiłem,
znowu jestem w G4 i idę znowu w górę.
Co ciekawe zacząłem grać Warwickiem (tak no raczej nie gram w jungli) bo coś mnie podkusiło
i bam, na 15 meczy mam nim 13 winów. Magia? Nie sądzę, zwykły przypadek, tak samo jak
z tym pasmem przegranych.


Biorąc pod uwagę, że poprzedni sezon skończyłeś z S4, a w nowym po 7-3 w placementach umieścili Cię w G4, to i tak dobrze że wygrywasz cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 23:49, Morrdin napisał:

> To flara taka dobra? Zawsze bralem golema.
Typowe ww i tak siedzą w jungli do 11 lvla to zdązysz wyfarmić :3


Do 11? Do 6 i co cooldown ulta na ganka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 00:07, NeroNarmeril napisał:

> > To flara taka dobra? Zawsze bralem golema.
> Typowe ww i tak siedzą w jungli do 11 lvla to zdązysz wyfarmić :3

Do 11? Do 6 i co cooldown ulta na ganka.



Oj przesadził do 11 to już po gankach. Ja grając ww lubię szybko zgankować zaraz po redzie i duszkach. To zawsze zaskakuje bardziej pewnego siebie przeciwnika. ww jest oczywiście op w dżungli ale wg mnie są dużo lepsi junglerzy którzy potrafią zrobić większe cuda vide kha''zix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2014 o 23:58, sinir napisał:

Biorąc pod uwagę, że poprzedni sezon skończyłeś z S4, a w nowym po 7-3 w placementach
umieścili Cię w G4, to i tak dobrze że wygrywasz cokolwiek.


Dla twojej informacji poprzedni sezon skończyłem w S1 i tak, wygrywam bez większych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować