Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2014 o 02:49, Outlander-pro napisał:

Dla twojej informacji poprzedni sezon skończyłem w S1 i tak, wygrywam bez większych problemów
:)


lol jaki pozer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 11:57, Outlander-pro napisał:

>są dużo lepsi junglerzy którzy potrafią zrobić większe cuda
> vide kha''zix
Ma dostać nerfa w następnym patchu xD

Ale oni się mają z tym robakiem. Nerfy, zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 11:57, Outlander-pro napisał:

>są dużo lepsi junglerzy którzy potrafią zrobić większe cuda
> vide kha''zix
Ma dostać nerfa w następnym patchu xD



No nie to jakaś kpina a właśnie szykowałem się do kupienia go. Narazie mam problem z wgraniem patcha 4.16 zacina mi się i zostaje 17 mb pierwszego etapu chociaż wyłączałem już wszystkie zapory i antywirusy problem pozostaje czekam na kolejnego maila od pomocy technicznej. Wiadomo jak duży ma to być nerf? W takim razie zainwestuje w Azira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 13:36, bezimienny45 napisał:

A tak jako że nie miałem okazji sam przetestować jak cassio po zmianach? To jedna z moich
ulubionych postaci na mida.


Early słabe, w late z 400 stackami na pasywie, Liandrym i Rylaiem niszczy. Mimo wszystko nie brać na jakieś Talony czy Veigary bo zburstują szybciej niż ty zdążysz mrugnąć (zwłaszcza Veigar jak rąbnie z ulta, gdy ty masz ~900 ap).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 00:07, NeroNarmeril napisał:

Do 11? Do 6 i co cooldown ulta na ganka.

Z tą 11 to był żart... po 6 lvlu jak masz ulta to co gank wpada 1 kill albo asysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 13:47, Morrdin napisał:

> Do 11? Do 6 i co cooldown ulta na ganka.
Z tą 11 to był żart... po 6 lvlu jak masz ulta to co gank wpada 1 kill albo asysta

A z redem to i bez ulta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 14:14, kulfonito napisał:

A z redem to i bez ulta :D

Szkoda reda na ganki... Lepiej użyć go do farmienia lasu.
Jak to mówi mój idol i dobry przyjaciel: "Nie po to biorę Warwicka, żeby przed 13 levelem gankować."
Jak idziesz na linię to tracisz farmę (chyba, że idziesz zabrać farmę jak twojego nie ma na linii), a szansa na zabicie kogoś WW jest mniejsza niż innymi postaciami, więc nie opłaca się próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 14:35, Markush napisał:

> A z redem to i bez ulta :D
Szkoda reda na ganki... Lepiej użyć go do farmienia lasu.
Jak to mówi mój idol i dobry przyjaciel: "Nie po to biorę Warwicka, żeby przed 13
levelem gankować."

Jak idziesz na linię to tracisz farmę (chyba, że idziesz zabrać farmę jak twojego nie
ma na linii), a szansa na zabicie kogoś WW jest mniejsza niż innymi postaciami, więc
nie opłaca się próbować.


a w silverze uslyszysz "Fuck jungler, no ganks" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 15:40, kulfonito napisał:

a w silverze uslyszysz "Fuck jungler, no ganks" xD

Lub, " Omg don''t gank my lane again , i died because of you and your sh***y ganks noob !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie jest życie junglera. Zazwyczaj pierwsza osoba, na którą team zwala niepowodzenia. Mimo to lubię te rolę, na tej pozycji najłatwiej jest mi pomagać i przyczynić się do zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też strasznie lubię junglę, chociaż już mniej. Kiedyś, tak S2-S3 kiedy junglerzy to była siła i królowała smoczyca ze swoją counterjunglą. To było piękne. Prawdziwe szachy. Teraz jakoś tak nudno.
Ale za to supportowanie jest przyjemne. No i jako support najlepiej mi się shoutcalluje - chyba coś co w tej grze robię najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio siedzę sobie w lesie. Źle nie jest, najgorzej jak się trafią barany, co pushują linie 24/7 i płaczą o ganka, a ja nie mam jak wbić albo trafi się nalot różnych Lee Sinów czy Kha''Zixów do mojej dżungli (gram z reguły Rammusem albo Jarvanem, duelować się nie mam jak z nimi, bo roznoszą mnie natychmiast, Xinem na fuksie mi się uda ich przepędzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 17:27, Morrdin napisał:

Toć Janusz ze swoją pasywką itd. to prawdziwy postrach Kha-zixów , rengarów itd.


Tylko że z Kazikiem niemal zawsze bijesz się w izolatce, więc obrywasz dwa razy mocniej, jak taki na ciebie wskoczy, a ty nie masz jak wyprowadzić komba, to leżysz. Ze wszystkich junglerów u przeciwnika to najbardziej właśnie nie cierpię mnicha, robaka i koteła. WW siedzą w dżungli do 6 lvl, więc można gankować, Mumu niewiele ci zrobi, chyba że składa ap, Xina to rzadko widuję podobnie jak resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 17:33, NeroNarmeril napisał:

Tylko że z Kazikiem niemal zawsze bijesz się w izolatce, więc obrywasz dwa razy mocniej,
jak taki na ciebie wskoczy, a ty nie masz jak wyprowadzić komba, to leżysz. Ze wszystkich
junglerów u przeciwnika to najbardziej właśnie nie cierpię mnicha, robaka i koteła. WW
siedzą w dżungli do 6 lvl, więc można gankować, Mumu niewiele ci zrobi, chyba że składa
ap, Xina to rzadko widuję podobnie jak resztę.


A pajonka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować