Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2014 o 17:49, akwyx napisał:

Wardy panie, wardy. W jungli przeciwnika. I counterganks!


Stawiam wardy, a i tak wrąbie ci się taki Rengar z krzaków albo Lee wyskoczy z q z cienia i pozamiatane. A do dżungli w/w to lepiej nie wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 19:18, NeroNarmeril napisał:

Stawiam wardy, a i tak wrąbie ci się taki Rengar z krzaków albo Lee wyskoczy z q z cienia
i pozamiatane. A do dżungli w/w to lepiej nie wchodzić.

Czemu nie? Takim rammusem wskoczyć na chwilę i postawić warda to nie problem, bo uciekniesz na Q tak czy siak. Poza tym musisz mniej więcej wiedzieć gdzie są... c''mon to nie takie trudne. Trzeba czytać grę, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rengar w early nie jest już wcale taki mocny. Kha zix , Xin , Janusz są od niego dużo mocniejsi wg mnie i są mu się w stanie przeciwstawić bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 19:30, Ecko09 napisał:

Ile najwięcej pkt zdobyliście na ascension? Albo ile najwięcej widzieliście, że ktoś
ma?

Miałem 101, niszcząc Ezem 30/3/12. Ogólnie tryb jest słaby, spodziewałem się czegoś więcej. Po 3 meczach nie mam ochoty na więcej. Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 22:56, Ecko09 napisał:

W duoq nadal wrzuca ciągle na 4 i 5 miejscu? Bo ten losowy pick order chyba usunięto
już?

Jak ostatnio graliśmy to rzucało nas bardzo różnie. First pick też się zdarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 22:56, Ecko09 napisał:

W duoq nadal wrzuca ciągle na 4 i 5 miejscu? Bo ten losowy pick order chyba usunięto
już?


Wydaje mi się, że ten losowy tryb ustawiania w lobby graczy dalej obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak radzić sobie z assasynami? I tak ktoś im odda kille, a potem solują. Taki Zed już szczególnie, bo tego drania to widzę teraz w co drugiej grze, a jak nie on, to Kata. Zakładam, że nikt nie pomyślał i nie wziął kogoś z hard cc, jest już po fazie linii i wszyscy latają po teamfightach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 23:37, NeroNarmeril napisał:

No slow raczej jej ulta nie przerwie. :P

Eee no ( stun , taunt ) itd. o to mi chodziło ;D Troszkę przesadziłem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 23:49, Morrdin napisał:

> No slow raczej jej ulta nie przerwie. :P
Eee no ( stun , taunt ) itd. o to mi chodziło ;D Troszkę przesadziłem XD


A jak nie ma nikogo z czymś takim? Widzę czasami na draftach, że ktoś first pickuje Katę, mówię typom, że będziemy potrzebowali hard cc, a potem się okazuje, że tylko ja mam stuna albo coś. Oczywiście padam jako pierwszy, a potem hulaj dusza, piekła nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 23:52, NeroNarmeril napisał:

/.../

Jak głupio by to nie zabrzmiało, to trzeba ją zabić. Im szybciej tym lepiej, a to taki typ postaci, że musi wejść w środek drużyny przeciwnej a rzadko kiedy ma jakieś defensywne itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Katą to różnie bywa naprawdę, czasem weźmiesz hard CC, a ona i tak pójdzie roamować na bota czy topa i zgarnie potrzebne jej kille i wymiecie grę jeśli jej team minimalnie ogarnia, czasem (jak ja miałem ostatnio), zrobiłem 8/2 na lejnie w 20 minut i wtedy okazało się, że mój team ma 8 fragów. A przeciwnika 20. I wtedy no wyccarować się nie da, bo np Twój tank co powinien zainicjować ginie od 3 strzałów Vayne.

A tak a propos miderów - czy mi się wydaje, czy ostatnio Malza zyskał bardzo na popularności i co ciekawe - ma dobry winrate? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować