Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2014 o 11:35, NeroNarmeril napisał:

Nienawiść do Rito, tak zostałem wychowany. Tak, tak, nerf na champa, który i bez tego nie był wcale jakiś mocny. Dobry ruch. Do tego jest to jeden z moich mainów. Pff, szkoda się rozpisywać. Oni nie mają pojęcia o balansie i to się nigdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 16:11, QuandorX napisał:

Nienawiść do Rito, tak zostałem wychowany. Tak, tak, nerf na champa, który i bez tego
nie był wcale jakiś mocny. Dobry ruch. Do tego jest to jeden z moich mainów. Pff, szkoda
się rozpisywać. Oni nie mają pojęcia o balansie i to się nigdy nie zmieni.

25% ban ratio . Jeden z największych win ratow w grze ( największy ze wszystkich asasynów) Aktualnie to jeden z najmocniejszych champów w grze więc nerf w pełni zasłużony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę Azirem. Średnią linię (jakieś assasyny albo typy z porąbanym wave clearem to udręka) nadrabia teamfightami. Dobre ustawienie żołnierzy i ulta i przeciwnik ma problem. Drań jest cholernie manożerny, zwłaszcza że żeby cokolwiek zrobić musimy przywołać pomagierów, bo z aa to niewiele zdziałamy.

Nashor niby core na niego, a jednak pasywka z przedmiotu nie działa z żołnierzami. Dobrze jest zrushować coś na manę albo liczyć na to, że jungler odda nam blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 18:04, luzac napisał:

Winrate Talona mówił coś innego...

Parę prosów zaczęło grać, cebulaki podpatrzyły, że można tym coś ugrać i popularity się zwiększyło. Win ratio też. To może jakiś nerf na Fiorę, Fiddla albo Rammusa bo mają WR mają koło 55 %? Nie popadajmy w skrajności, co niestety Rito uwielbia robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 22:22, luzac napisał:

Powiedziałeś że Talon "nie jest wcale mocny". Bzdura.

Bo nie jest. Są postacie mocniejsze, które jakoś nie są nerfione. Ma być sprawiedliwość, a nie jakieś wybory na podstawie płaczu forumowych niedojd. Przynajmniej ja to tak odbieram, bo wydaje mi się to logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że trzeba zmienić trochę kolejność w grupie B :D Ale w sumie to nawet lepiej, jeśli SK nie wyjdzie z grupy, nie cierpię ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować