Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2014 o 00:03, luzac napisał:

Sam jesteś pierdoła. Takie teledyski to doskonały marketing.


Szczególnie jak Imagine Dragons to zagra podczas finału :D
A kawałek jest mega chwytliwy, do tego pasuje tekstowo do LoLa, ale też jest dośc uniwersalny, na razie się zapętliłem :D

HYPE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jazda, fajnie, że jedyne mecze, które mnie dziś interesują dali na początek, nie będę musiał potem co godzinę sprawdzać stream^^ Może się popatrzy też jakieś inne, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 10:59, Ecko09 napisał:

No to jazda, fajnie, że jedyne mecze, które mnie dziś interesują dali na początek, nie
będę musiał potem co godzinę sprawdzać stream^^ Może się popatrzy też jakieś inne, nie
wiem.


Zapodasz rozpiskę i link do streama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 12:41, NeroNarmeril napisał:

Kto ma Tristanę w drużynie, ten wygra...

Spoiler

Dem spoilers


Mimo wszystko mecz fajny, sporo akcji, ciekawych zagrań - chociaż niestety zbyt często wynikały z błędów, a nie outplay''u.
Cóż ciekawe, że Namei zadał najwięcej obrażeń championom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDG vs SSW

Spoiler

No ładnie, ledwo mistrzostwa się zaczęły a już mamy za sobą naprawdę dobry mecz. Pewnie gdyby nie imp popełniający samobójstwo w jednym z teamfightów SSW miałoby prościej, ale mimo wszystko... Rewanż imo będzie ciekawy, jeśli EDG się dobrze przygotuje, to kto wie - byleby bot nie dostał znów w 2v2.
Wiem, że tak nie będzie, ale życzyłbym sobie podobny poziom przez cały turniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No, Orianna tragedia, żaden chyba ult nie trafił. Mao też chodzący ward (chociaż tam po prostu go zniszczyli kampieniem topa). Mnie zastanawia branie takiego Luciana przeciwko Tristanie i nie wykorzystywanie tego, że mudżyn yordla po prostu zniszczy w early.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie techniczne, bo ostatecznie miałem roczną przerwę: czemu jeszcze ten rok temu nikt nie grał Tristaną (grało się głównie Corki, Ez, Graves), a teraz pojawia się ona w każdym meczu? I na pro scenie i w normalnych grach? Zmienili jej coś w kicie, zbuffowali czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 12:48, Outlander-pro napisał:

Mam pytanie techniczne, bo ostatecznie miałem roczną przerwę: czemu jeszcze ten rok temu
nikt nie grał Tristaną (grało się głównie Corki, Ez, Graves), a teraz pojawia się ona
w każdym meczu? I na pro scenie i w normalnych grach? Zmienili jej coś w kicie, zbuffowali
czy co?


Teraz się rushuje Infinity Edge na adc zamiast Bloodthirstera, na czym Tristana mocno skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

SK przewaliło przez durne picki (Sona na Tristanę i Nami, wtf) i przez debilizm Svena, który jako jedyny coś by tam ugrał. Takiego stompu to się nie spodziewałem mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 13:25, Ecko09 napisał:

Dat stomp xD

Dajcie se siana z tymi spoilerami...

Nie dam sobie spokoju, bo wiem, że potrafię zostawić sobie otwarty ten temat w przeglądarce a na pewno będę oglądał sporo powtórek. A hipokrytą być nie zamierzam.

Co do SK vs TSM

Spoiler

Takie tam pitu, pitu. TSM pewne siebie, wjechało w SK jak gorący nóż w masełko. I to nie tylko brak Svena (i tak uważam, że dostał małą karę). W teamie z EU wszystko się posypało, od picków, przez early game, brak presji junglera, aż po akcję na bot lane. Brakowało chyba tylko kradzieży buffa na 1 lvl. SK nic tu nie ugra. Nawet jak wróci Sven. W TSM też nie wierzę - ale oni chyba i tak mają większe szanse mnie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SK vs TSM

Spoiler

Fajnie zobaczyć Bjergsena w dobrej formie bo w LCS nie zawsze był bestią jaką być potrafi. Wynik meczu był raczej spodziewany ale osobiście uważam, że to wyłącznie wina sytuacji ze Svenskerenem i ich couchem Incarnationem. Pomijając już brak synergii itp. to takie rzeczy zwyczajnie bardzo uderzają w drużyne mentalnie. Rzadna drużyna nie była by w stanie grać na wysokim poziomie po czymś takiam. I o ile zgadzam się z decyzją Riot co do Incarnationa to kara dla Svena bardzo mnie zaskoczyła (po prostu nie wiem w czym obraźliwy był ten jego nick, to coś znaczyło w ich języku ?). I uważam, że gdyby nie obie te sytuacje SK miało by dużą szanse na wygranie z TSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 14:10, masterHADES napisał:

SK vs TSM

Spoiler

Fajnie zobaczyć Bjergsena w dobrej formie bo w LCS nie zawsze był bestią jaką być
potrafi. Wynik meczu był raczej spodziewany ale osobiście uważam, że to wyłącznie wina
sytuacji ze Svenskerenem i ich couchem Incarnationem. Pomijając już brak synergii itp.
to takie rzeczy zwyczajnie bardzo uderzają w drużyne mentalnie. Rzadna drużyna nie była
by w stanie grać na wysokim poziomie po czymś takiam. I o ile zgadzam się z decyzją Riot
co do Incarnationa to kara dla Svena bardzo mnie zaskoczyła (po prostu nie wiem w czym
obraźliwy był ten jego nick, to coś znaczyło w ich języku ?). I uważam, że gdyby nie
obie te sytuacje SK miało by dużą szanse na wygranie z TSM.



Spoiler

Bjergsen już zaczął pokazywać co potrafi w playoffach i widać, że poziom jest utrzymany. Z drugiej strony, Jesiz jednak nie jest topowym midlanerem - Bjerg potrafi, ale spotkanie z kimś lepszym (a takich paru na niego czeka w tym turnieju) może wyglądać inaczej. No i widać też brak synergii jungle-mid, tu nie było tak naprawdę żadnej presji.
Co do banów: Incarnation - no cóż, zasłużył sobie, ale decyzja też w dziwnym momencie... Od nowego sezonu trener będzie elementem zespołu (będzie dla niego kasa od Riotu jak dla graczy chociażby), ale skoro teraz tak nie było, to nie rozumiem idei wprowadzania tego w najważniejszym momencie. Z drugiej strony, SK musiało wiedzieć, że ryzykuje... A jak bardzo ma to na nich wpływ widać. Bany i picki były przegrane już.
A co do Svena - http://en.wikipedia.org/wiki/Ching_chong - zasłużone czy nie, przesadzony czy nie, ryzykowanie w taki sposób to najzywczajniej głupota i dziecinada.
Czy w innej sytuacji SK by wygrało? Nie sądze, ale mieliby większe szanse. Niemniej jednak TSM jest ostatnio naprawdę w formie i widać, że pozbyli się wielu problemów. Sądzę, że z grupy wyjdą jeśli będą dalej tak grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 13:53, luzac napisał:

- Q castuje się za darmo.
- Zasięg E i R zwiększa się wraz z levelem.
- Wzrost popularności kombinacji IE + Statikk.


+ ogólne nerfy do early game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować