Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Azir wystartował z 30% win ratio. Oczywiście jest właściwie dostępny do grania cały 1 dzień poza tym miał jeszcze bugi więc nie można tej statysyki traktować poważnie, tym niemniej pobił rekord yasuło który w pierwsze 2 dni wbił aż 36%. Co do mojego zdania wydaje mi się już bardzo mocnym champem i na pewno w następnych tyg będe się go starał jak najlepiej ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wciąż ma bugi (czasem cooldown się nie pokazuje albo są jakieś jaja z jego wieżyczkami), do tego jest ostro manożerny na linii. Ponadto kontrują go popularni ostatnio assassyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest i tak lepiej niż 2 dni temu;D. Tak na asasynów nie jest za mocny. Co do kosztów many to się nie zgodzę, a wręcz przeciwnie to jeden z pierwszych magów u których tej mi nie brakuje ;P Wydaje mi się że ma całkiem niezły regen a ponadto jego koszty są dośc małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żeby cokolwiek zrobić trzeba przywołać żołnierzy (sami dużo many nie kosztują, ale reszta spelli już tak). Pamiętam jak na ganku wywaliłem wszystkie skille poza ultem i miałem chyba 50% many albo mniej. Kupno kielicha albo blue od junglera załatwia problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 19:43, NeroNarmeril napisał:

/.../

Również się nie zgodzę, grałem parę razy i w ostatnich dwóch grach nie brałem nawet jednego blue od junglera, kompletnie niepotrzebne bez jakiegokolwiek itemu na manę, a cdr i tak ma się max z itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 00:03, luzac napisał:

Sam jesteś pierdoła. Takie teledyski to doskonały marketing.

Wiadomo, dzieciaczki się zajarają i jakiś hajsik za skiny wpadnie. Jednak racja. #ritoplz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2014 o 13:53, luzac napisał:

- Wzrost popularności kombinacji IE + Statikk.

Statikk na Trist? Ostatnio miałem przecież w tym temacie rozkminę i wszyscy się zgodzili, że statikk dla waveclearu jak ktoś nie ma, a PD jak ktoś waveclear ma. Czy zatem PD nie byłby na Trist lepszy, w końcu ma pasyw z E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodziłem. Phantom Dancera nie zbudowałem od roku. Pioruny są fajniejsze.

@QuandorX
Wiesz, z podejściem takim jak Twoje nie ma nawet sensu tłumaczyć po co się takie filmiki robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 00:04, Outlander-pro napisał:

Trochę głupio pokazywać w takiej animacji przegrywający team, który z ową poważką sobie
nie radzi, to promowanie niesportowego zachowania xD

No ale chyba sobie poradził, skoro jednak się na Worldsy dostał. Ja z tego fragmentu zrozumiałem tyle, że porażka sprawiła, że ten zespół stał się jeszcze bardziej zdeterminowany i że zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces. I się im udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 21:23, luzac napisał:

@QuandorX
Wiesz, z podejściem takim jak Twoje nie ma nawet sensu tłumaczyć po co się takie filmiki
robi.

Lepiej niech zainwestują w okołogrowe tematy, lepszy sprzęt, pracowników, niż robią filmiki, kosztujące do tego krocie. A później płacz, że EUW działa kiedy mu się podoba, wiadomo, animacja za pierdyliard jest ważniejsza. Mnie po prostu już znudziły takie słabe próby podtrzymania zainteresowania. Kto będzie chciał obejrzeć to obejrzy, nie potrzebne mu takie efektowne pitu pitu. Moje podejście jest już zwyczajnie umiarkowane do tego typu spraw i wyrosłem z dostawania mokro na widok filmiku z tysiącem rozbłysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, problemów z EUW nie widziałem od czasu uruchomienia serwerowni w Amsterdamie. A większe ilości sprzętu i pracowników nie przywrócą Ci silencea na Talonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 22:51, luzac napisał:

A większe ilości sprzętu i pracowników nie przywrócą Ci silencea na Talonie.

Akurat zabranie Silence talonowi to była jedna z lepszych decyzji jakie riot ostatnimi czasu zrobił. Tylko że zastąpienie tego slowem 0.1 sek to porażka,bo toto w żaden sposób nie współgra z tego typu champem który i tak ma już slowa na w. Silence na takim champie nie miał najmniejszego sensu bo w late gamie nie istniała na niego absolutnie żadna kontra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

Lepiej niech zainwestują w okołogrowe tematy,


No tak, bo filmy/animacje to nie okołogrowe tematy.

Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

lepszy sprzęt,


W Amsterdamie Pan kiedy był?

Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

pracowników,


Cały czas ich pozyskują. Złóż aplikację na ich stronie jeśli wciąż żeś Pan bezrobotny. No chyba, że na tym świecie nie ma pracy dla ludzi z Twoim wykształceniem.

Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

niż robią filmiki, kosztujące do tego >krocie.


Ale co Ciebie to, kto i na co wydaje kasę? Riot zarabia - Riot wydaje.
Czyżby rodzina przestała zasilać konto erpekami żeś taki nieuprzejmy wobec nich? Przecie to darmowe.

Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

A później płacz, że EUW działa kiedy mu się podoba,


Koniecznie musisz zobaczyć ten Amsterdam.

Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

wiadomo, animacja za pierdyliard jest ważniejsza.


No nie wierzę, że wciąż nie byłeś w Amsterdamie. Zarezerwować Ci bilet?

Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

Mnie po prostu już znudziły takie słabe próby podtrzymania zainteresowania.


Uważasz, że bez tego filmiku ludzie odwróciliby się od razu od gry i oglądania mistrzostw? Ok.

Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

Kto będzie chciał obejrzeć to obejrzy, nie potrzebne mu takie efektowne pitu pitu.


No właśnie. Chętni obejrzą, drudzy ominą, a ci ostatni jak zwyklą będą psioczyć wyładowując swe żale i uparcie przy tym twierdząc, że im nic nie potrzeba do gry prócz tego niedoścignionego balansu.

Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

Moje podejście jest już zwyczajnie umiarkowane do tego typu spraw


Umiarkowania to u Ciebie akurat jak na lekarstwo.

Dnia 18.09.2014 o 22:39, QuandorX napisał:

i wyrosłem z dostawania mokro na widok filmiku z tysiącem rozbłysków.


Ale wciąż nie wyrosłeś z płakania, gdy nerfią Ci Twojego "maina".

Proponuję ochłonąć i wbijać tego Golda, bo nie zdążysz na darmowego skina do darmowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować