Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2014 o 14:23, Ecko09 napisał:

SK mogło spokojnie wygrać te grupę, gdyby mieli Svenskerena.


Candypanda gra tragicznie, ich mider też nie powala... Jeden Fredy coś tam robi. Ze Svenem mogliby pokusić się co najwyżej o drugie miejsce, bo Royale są poza zasięgiem, jak już w pickach się oddaje Tristanę i Rengara/Lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 15:24, NeroNarmeril napisał:

Przewiduję wysyp Mundziaków

Dopóki nie znerfią Tristany i jej 50%hp reg red na e i Botlka to raczej się tego nie obawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 00:34, hammerfall87 napisał:

nowy sezon tuż tuż może przydały by się jakieś zmiany w systemie ligowym co sądzicie?

No raczej. Pozbycie się bezsensownego aktualnego systemu i powrót do ELO. Albo raczej sprawienie, że będzie ono widoczne (bo przecież nadal wszystko się na tym opiera), a także usunięcie LP i innych bzdur, które w niczym nie pomagają - zamiast tego wprowadzają tylko zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca mi się do końca sezonu grać rankedy, czy olać i zostać w s4 (wrzuciło mnie po placementach, nub timy i mój derp momentami, lol), skoro i tak będzie reset?

Swoją drogą, było wesoło, zwłaszcza jak się trafił Lee Sin nie potrafiący trafić z q w blue. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 22:17, NeroNarmeril napisał:

Opłaca mi się do końca sezonu grać rankedy, czy olać i zostać w s4 (wrzuciło mnie po
placementach, nub timy i mój derp momentami, lol), skoro i tak będzie reset?

Swoją drogą, było wesoło, zwłaszcza jak się trafił Lee Sin nie potrafiący trafić z q
w blue. :P


Za golda dostaniesz skina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 22:17, NeroNarmeril napisał:

Opłaca mi się do końca sezonu grać rankedy, czy olać i zostać w s4 (wrzuciło mnie po
placementach, nub timy i mój derp momentami, lol), skoro i tak będzie reset?


Biorąc pod uwagę, że normale to koszmar, to już lepiej grać rankedy, nawet jakbyś miał spaść jeszcze niżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 00:32, Outlander-pro napisał:

Biorąc pod uwagę, że normale to koszmar, to już lepiej grać rankedy, nawet jakbyś miał
spaść jeszcze niżej :P


Właśnie mi się wydaje, że na normalach ludzie bardziej się starają, niż na rankedach, gdzie na porządku dziennym są wszelkiej maści Lee Siny albo Vayne, którzy nie potrafią grać, ale widzieli pentę na worldsach, więc jest op i ma zwycięstwo w garści. No i na normalach nie ma presji, że trafi się jakiś wesołek, który akurat chce popsuć komuś grę.

Also - czy mi się wydaje, czy dzieciaki o pierwszej w nocy powinny spać, a nie grać, bo dwa razy pod rząd akurat spotkałem takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się stara? Chyba tylko tryhardy.
Ludzie grają jak potrafią - jeśli biorą lee czy vayne i nie potrafią grać to trudno. Przecież nie nauczą się nimi grać jeśli nie będą nimi spamować. Pamiętam jak zagrałem Lee ze sto gier na normalach (na początku tylko przegrywając) żeby go w ogóle ogarnąć.

Nie mam pojęcia czemu ale LoL i jemu podobne gry sprawiają, że nawet dorośli zaczynają odstawiać szopki jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 09:23, akwyx napisał:

Ktoś tu się stara? Chyba tylko tryhardy.


Powiem tak, łatwiej mi wycarrować co niektórych na normalach, niż na rankedach. Na normalu ktoś padł? Trudno, będzie tulił wieżę i farmił. Na rankedzie jak ktoś padnie, to momentalnie inni też i nie pomyślą o bezpiecznym farmieniu. Nie mówię że tak jest zawsze, ale chyba powinno być odwrotnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować