Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2014 o 10:38, NeroNarmeril napisał:

Powiem tak, łatwiej mi wycarrować co niektórych na normalach, niż na rankedach.


A skąd taka różnica? Bo ja jak grałem rankedy to łatwiej się carrowalo niz na normalach. Jak to wytlumaczyc?

Dnia 23.09.2014 o 10:38, NeroNarmeril napisał:

Na normalu ktoś padł? Trudno, będzie tulił wieżę i farmił. Na rankedzie jak ktoś padnie, to momentalnie
inni też i nie pomyślą o bezpiecznym farmieniu.


Nigdy nie zauważyłem takiej zależności, że jak ktoś ginie to za nim leci reszta bezmyślnie.

Dnia 23.09.2014 o 10:38, NeroNarmeril napisał:

Nie mówię że tak jest zawsze, ale chyba
powinno być odwrotnie, nie?


No właśnie nie - ile gier tyle sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 11:28, sirufok napisał:

A skąd taka różnica? Bo ja jak grałem rankedy to łatwiej się carrowalo niz na normalach.
Jak to wytlumaczyc?


Nie mam pojęcia, chyba ja mam szczęście do dziwnych ekip.

Dnia 23.09.2014 o 11:28, sirufok napisał:

Nigdy nie zauważyłem takiej zależności, że jak ktoś ginie to za nim leci reszta bezmyślnie.


Często jak ktoś oddaje first blooda, to odpala się tryb ''meh, i tak przegramy, idziemy yolo''. Albo przynajmniej inni tryhardują bardziej, żeby nadrobić i się kończy kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na normalach to się starało jakieś 4 lata temu jak ranków nie było. Teraz to to tryb do testowania championów i innych rzeczy. Jak ktoś mi wyjdzie na normalu to mi to zwisa smutnym kalafiorem, bo sam wychodzę jak mi się znudzi. I nie rozumiem ludzi, którzy się denerwują, że coś się dziwnego dzieje na normalu. Po prostu nie wiem o co im chodzi. Jeżeli komuś zależy na rankach to je gra i ma gdzieś normale, a jeżeli komuś nie zależy to nie wiem czemu ich nie gra. Skoro nie obchodzą go ligi to co im za różnica czy grają normalnego drafta czy rankedowego.
No, jest jeszcze grupa "dobiłem do golda, więc przestanę grać, bo jeszcze spadnę". Te to dopiero numeranty. Oni są już poza zbiorem rzeczy na świecie, które rozumiem. Jeżeli myślisz, że możesz spaść, to właśnie powinieneś zagrać, żeby się przekonać czy to na pewno twój poziom. Przynajmniej ja bym tak zrobił, ale ja to dziwny jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 15:06, Markush napisał:

No, jest jeszcze grupa "dobiłem do golda, więc przestanę grać, bo jeszcze spadnę".

Ja tak zrobiłem. Głównie dlatego że gram teraz na normalach champami których nie ogarniam za dobrze ( vayne dla przykładu) lub takich którymi kiedyś grałem a teraz trochę się pozapominało ( zed a tak offtop to coś nie tak jest naprawdę z tym champem i zasługuje na nerfy jak nic), i jeśli wyforsował bym taką taktykę na rankedy to jestem pewny że spadłbym z golda w tydzien góra dwa bo początkowe mecze ( zwłaszcza vayne ) no to ... cóż statami chwalic się nie będe bo nie ma czym XD. Platyna idzie na następny sezon , oczywiście jak się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 23:05, luzac napisał:

Nowy Sion będzie wyglądał jak Garrosh... ;(

http://i1.ruliweb.daumcdn.net/uf/image/U01/ruliweb/5421297E4A3A26002A


Haha to widzę, że konkretny ten rework wyglądu. Ale mnie to tam też w sumie wygląd postaci nie wiele obchodzi czekam aż pokażą skille:D

A co do blokowania rankedów dla toksycznych graczy, to jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srebra i Złota mogą powiesić swoje zbroje na kołku jeśli nie zależy im na wyższej randze. Decay zostaje dla nich jutro wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 01:09, luzac napisał:


Championship Shyvana jakaś taka koślawa.

Dnia 25.09.2014 o 01:09, luzac napisał:

@up
Eune jest tak biedne, że nowy pasyw nie ma opisu. XD


A może na EUNE Riot w ogóle zrezygnował z pasywów u postaci? Tylko oni wciąż o tym nie wiedzą ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 00:18, luzac napisał:

Srebra i Złota mogą powiesić swoje zbroje na kołku jeśli nie zależy im na wyższej randze.
Decay zostaje dla nich jutro wyłączony.


O co chodzi? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować