Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2014 o 07:41, luzac napisał:

O to co jest napisane. Żargonem będzie Silvery i Goldy mają od dziś immunity jak Brązy
na lp decay.

Żargonem to raczej:
Silvy i Goldziory nie muszą się worry decayem, czyli nie musisz już co month gejmować ziąą, bo i tak nie spadnie i lośniesz league punktów.

Btw. Jak dzisiejsze rozgrywki obstawiacie? Europa ma szansę na wyjście z którejś z grup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 08:05, akwyx napisał:

Btw. Jak dzisiejsze rozgrywki obstawiacie? Europa ma szansę na wyjście z którejś z grup?


Ja tam wierze, że wyjdzie i Fnatic i Aliance ale zobaczymy. Bardzo ciężko jest oceniać te grupy ponieważ nie mamy pojęcia jak się drużyny z rożnych regionów mają się do siebie.
Rozsądek mówi, że sprawa rozegra się między Fnatic vs OMG i Alliance vs C9. Ale wydaje mi się, że możemy zobaczyć jakieś zaskoczenia. O ile Kabum pewnie nie zaskoczy to LMQ może narobić trochę zamieszania w grupie C.
No i NWS które jest chyba trochę zagadką bo z jednej strony zniszczyło swoich przeciwników w kwalifikacjach do wroldsów ale z drugiej grało słabo cały sezon. Jeśli będą grać tak jak w kwalifikacjach to pewnie mają szanse wygrac cały turniej ale jeśli tak jak w sezonie to nie zdziwił bym się jak by oddali jedną albo dwie gry drużyną takim jak c9 i alliance które są według mnie najmocniejszymi drużynami w swoich regionach.
Jeśli chodzi o Fnatic jeszcze to oni zawsze pokazywali się ze swojej najlepszej strony na dużych turniejach i tutaj widzę dla nich szanse. C9 z kolei wygląda jak by miało problemy z graniem na międzynarodowej scenie. A Alliance jest nie wiadomą jeśli chodzi o Worldsy bo to nowa drużyna aczkolwiek mają doświadczonych graczy więc chyba nie powinno być to dla nich problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C9 - ja odnoszę wrażenie, że na dużych turniejach problemem jest Hai. To zresztą było widać - jeśli nie dostanie komfortowego championa w swoje łapki to jednak całe could nine jest ciągnięte w dół. Myślę, że w starciu z Froggenem może sporo odstawać. Przecież C9 z najlepszej strony pokazało się... z subem na midzie.

LMQ - może pomieszać ale nie jestem pewien czy dadzą radę wskoczyć na drugie miejsce. Wydają się nierówni i moim zdaniem, choć są w stanie urwać grę Fnatic to jednak nie dadzą rady wyjść z grupy.

Alliance - Tutaj faktycznie, spora niewiadoma. Ale z takim doświadczeniem jakie mają ci gracze nie powinno być problemu. A wydaje się, że mogą spokojnie konkurować z każdym ze swojej grupy, zwłaszcza, że nie wiadomo na jakim poziomie zagra NWS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 10:14, akwyx napisał:

C9 - ja odnoszę wrażenie, że na dużych turniejach problemem jest Hai.

A na ilu dużych turniejach grało C9? Jedno Bo3 na finałach s3 i mecz na BotA z Fnatic?
Chyba, że czegoś nie pamiętam, ale generalnie dużo się raczej nie nagrali.

Dnia 25.09.2014 o 10:14, akwyx napisał:

LMQ - może pomieszać ale nie jestem pewien czy dadzą radę wskoczyć na drugie miejsce.
Wydają się nierówni i moim zdaniem, choć są w stanie urwać grę Fnatic to jednak nie dadzą
rady wyjść z grupy.

Bo Fnatic gra równo ^^ Ale szczerze mówiąc, zgadzam się calkowicie z tym, że LMQ z grupy raczej nie wyjdzie. I tu nie chodzi nawet o Fnatic, w tej grupie jeszcze jest OMG... I tu się boję o FNC, ale mam nadzieję, że jednak się popiszą. Bo potrafią, jak im się chce :P

Dnia 25.09.2014 o 10:14, akwyx napisał:

Alliance - Tutaj faktycznie, spora niewiadoma. Ale z takim doświadczeniem jakie mają
ci gracze nie powinno być problemu.

Doświadczenie ma 3 z 5ciu graczy - co prawda na poziomie LCSów w miarę sprawnie poprawili swoje błędy, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać na wyższym poziomie. Mam wrażenie, że przeciwnik może rozstawić obóz na topie i próbować to wykorzystać, ale jeśli będą trzymać swój poziom to nie sądzę, żeby C9 miało szanse wyjść z grupy.

Dnia 25.09.2014 o 10:14, akwyx napisał:

zwłaszcza, że nie wiadomo na jakim poziomie zagra NWS.

Nie wiadomo? Przejechali się po SKT T1 i KTA niedawno... Mają niezłą passę i mogą namieszać. Nie w grupie, tylko na poziomie meczy z Samsungami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 09:51, masterHADES napisał:

>


Fnatic przez ostatnie 2 lata poza IPL5 i S3 WC nie pokazał kompletnie nic na żadnym międzynarodowym turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 10:38, Adjatha napisał:

> C9 - ja odnoszę wrażenie, że na dużych turniejach problemem jest Hai.
A na ilu dużych turniejach grało C9? Jedno Bo3 na finałach s3 i mecz na BotA z Fnatic?
Chyba, że czegoś nie pamiętam, ale generalnie dużo się raczej nie nagrali.


All-Stars jeszcze. I jakieś IEMy chyba też.

A w Alliance jedyny bez doświadczenia jest Shook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 11:30, Ecko09 napisał:

All-Stars jeszcze.

I tam Hai też był problemem? ;P
Nie liczyłe mtego, bo nie grali pełnym składem. Może to i tylko jedna osoba, ale jednak kapitan...

Dnia 25.09.2014 o 11:30, Ecko09 napisał:

A w Alliance jedyny bez doświadczenia jest Shook.

Fakt, zapomniałem o Tabzzie w S3, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wygląda na to, że LMQ robi sporo i to bardzo. Zobaczymy jak się gra skończy.

Co do C9 - pokazali się z dobrej strony, kiedy właśnie nie było Hai''a. Poza tym mówię tutaj również o tym, że Hai jest graczem, który potrzebuje komfortowego picku, żeby robić faktycznie dobre calle. To widać było przy ich grze z TSM.

NWS - niewiadoma. Jasne, ostatnio zagrali świetnie. Pytanie czy możemy liczyć na utrzymanie takiego poziomu? Po prostu twierdzę, że zagrali za mało na takim poziomie, żeby przewidywać ich dominację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 12:14, masterHADES napisał:

Spoiler

No to się zaczyna, LMQ właśnie przejechało się po OMG i nawet się przy tym nie spocili
xD


Ale to dobrze. Przynajmniej robi się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 15:42, luzac napisał:

Jeśli chodzi o Shooka, to klepki mu się poprzestawiały.


Nie tylko jemu, bo w poprzednim meczu też pajęczyca latała tylko z Spirit Stonem, wardami i butami. Już mogli Jarvana brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 15:42, masterHADES napisał:

Spoiler

Wstyd mi było patrzeć na gre Alliance :< Ale dopóki jest szansa będę w nich wierzył,
że wyjdą z grupy.



Spoiler

Z taktyką typu ''farmimy 60 minut, a potem wygrywamy teamfighta Kogiem'' nie wygrają, bo nikt im nie pozwoli na takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 13:17, kulfonito napisał:

Buff dla Garena! :D


Co gdzie jak? xD

Hehe, obczaiłem- no trochę mu pasyw zmienili... ja nie wiem co oni kombinują, był okres, że Garen był naprawdę fajny i nawet zbalansowany. Teraz zrobi się taki Vladimir... będzie zmieniany co patch, a w końcu się zniechęcą i zostawią w kącie na rok, czy dwa ;]
Ale dzięki za pamięć, może nawet zainstaluję lolka i poszerzę trochę zamętu na topie w imię Demacii ;]

ps. Sion nadchodzi uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hue,

Spoiler

Fnatic też dostało w cztery litery

. Jeśli europejskie zespoły nie zmienią swojej taktyki, to jedyne zwycięstwa będą miały tylko z totalnymi ogórami pokroju Kaboom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować