Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2014 o 21:51, Ecko09 napisał:

Wow, zapowiada się świetnie, nowy jungler :D


Sion zawsze był junglerem. W zasadzie to Sion się wszędzie nadawał, ja nawet nim jako supportem grałem. 1sekunda target stun i darmowy bonus do dmg dawały radę :)

Zapowiada się fajnie nawet- wygląda ciekawie, tylko ten revive passive by sobie darowali, bo kurde ile można... według mnie takie pasywki to lipny pomysł. Dobrze, że przynajmniej zawsze zginie.
Plus jeszcze za zachowanie dźwięku tarczy, ja to uwielbiałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 21:21, luzac napisał:


Pasyw lekko op. Znowu typowo lategamewy potwór, nastakuje hp, złoży jakąś hydrę czy botrka, wleci w tfa, nawet jak zginie to będzie z nim problem.

Ciekawe jakie bugi będą, jak się jego pasyw połączy z ultem Zileana albo Yoricka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 21:58, Budo napisał:

Sion zawsze był junglerem. W zasadzie to Sion się wszędzie nadawał, ja nawet nim jako
supportem grałem. 1sekunda target stun i darmowy bonus do dmg dawały radę :)

U siona wg mnie jest jak najbardziej ok. I jednak sporo się różni od aatroxa czy innego zaca. W dodatku bardzo pasuje do tego champa. Co tu dużo mówić zapowiada się fantastyczny rework

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No niby pasuje, ale dla mnie każdy revive to automatyczny "bleh". Psują grę według mnie...
Nie to żebym jakoś narzekał, rework wygląda w sumie smakowicie, aczkolwiek mage siona ze stunem będzie mi brakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 12:22, NeroNarmeril napisał:

Nie wiem, kiedy prosi się nauczą, że Tristanę się banuje albo pickuje od razu, to broken
draństwo samo wygrywa gry...


Albo kontruje Kogiem.


A tego Siona to nawet na pbe nie ma, zanim wyjdzie na live to mi całą ochota na niego pewnie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - tak OP, że jak na razie ma aż 56,25% wygranych gier na mistrzostwach. Poza tym Tristana nie dostała bana, ani nie została wybrana w 37,5% rozegranych gier, także całkiem sporo prosów nie podziela Twojego zdania. Muszą się jeszcze sporo nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 12:34, Ecko09 napisał:

Albo kontruje Kogiem.


Kog w przeciwieństwie do Tristany nie ma kompletnie escape mechanizmu, ta nie dość, że odskoczy na zbugowanym w (co tam stun) albo odepchnie ultem, to jeszcze pokara z bezpiecznej odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik zaniżony przez jakichś Turków albo innych outsiderów. Co nie zmienia faktu, że wyfarmi stattika i ie i idzie kosić. A jak ma w ekipie Lulu/Oriannę to w ogóle jest niezabijalna. Tak samo mnie rozwala pickowanie Luciana na nią i nie wykorzystanie tego, że mudżyn ją gnoi na linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 13:26, NeroNarmeril napisał:

Wynik zaniżony przez jakichś Turków albo innych outsiderów.

I zawyżony przez graczy z Korei, no po prostu super argument. :D
Dark Passage grało Tristanę raz, Kabum jak na razie wcale. Poza tym - co to ma do rzeczy? Przecież piszesz, że Tristana "sama wygrywa gry", więc kompletnie nie ma znaczenia poziom danego gracza, przynajmniej według Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 21:53, kulfonito napisał:

> Przenieś się na Easta, będziesz miał za złotówki.

Good joke. Ja już tam nie wracam :D


A więc płać i płacz.


@Ecko
Przecie to takie stare i dawno już linkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować