Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

No to chyba coś jest nie tak. Właśnie sobie zrobiłem Custom Game, wziąłem Jannę, nazbierałem golda na buty z Tenacity (te same, które miał Loveling, chociaż to nie powinno mieć znaczenia) i Homeguardem, stojąc w bazie (czyli z aktywnym buffem do prędkości poruszania się) użyłem teleportu pod swoją wieżę, aktywowałem tarczę z E i wbiegłem pod wrogie miniony, które zaczęły mnie atakować. I od razu straciłem buffa z Homeguarda, a przecież nie otrzymałem obrażeń, bo zostały one zatrzymane przez tarczę. Czy argument Nicka Allena mnie nie przekonuje, bo nie jest zgodny z prawdą.
Przynajmniej tak mi się wydaje, możliwe, że gdzieś robię błąd, ale chyba tak nie jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 18:58, matiz123 napisał:

Przynajmniej tak mi się wydaje, możliwe, że gdzieś robię błąd, ale chyba tak nie jest.
:P


Ja nie wiem, nie mam teraz za bardzo czasu żeby sprawdzić, ale generalnie dyskusja jest dość długa, pojawił się kolejny wpis na Twitterze, wszyscy się przekrzykują jak to powinno być a jak nie, ciężko znaleźć coś sensownego w takim nawale postów.

@NeroNarmeril - ale to NIE jest bug (wg aktualnego oficjalnego stwierdzenia). Więc co jest bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 19:08, Adjatha napisał:

@NeroNarmeril - ale to NIE jest bug (wg aktualnego oficjalnego stwierdzenia). Więc co
jest bez sensu?


Nie, wcale. Każdy teraz robi testy i homeguardy nie powinny się w ogóle odpalać przy otrzymaniu obrażeń (a jak tarcza zaabsorbuje to dalej się liczy jako otrzymanie obrażeń), a jednak się odpalają. Tylko rito twierdzi inaczej, bo wkurzyliby Chińczyków jakby im kazali powtórzyć mecz i przyznaliby się, że ich gra jest dziurawa jak ser szwajcarski.

A bez sensu jest to, że bug z Aatroxem i tak nie miał wpływu na grę, a tutaj przyczynił się do zwycięstwa jednej ekipy kosztem drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 19:20, Adjatha napisał:


Nie ogarniam tej mechaniki, to co ludzie testowali jak nawet na youtubie są filmiki z testami?

Inna kwestia, że Rumble trafił Kazika ultem, więc też powinno coś tu się stać, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 19:12, NeroNarmeril napisał:

przyznaliby się, że ich gra jest dziurawa jak ser szwajcarski

Kolega chyba nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba mamy mały paradoks. :P Oto opis pasywki Mawa: "UNIQUE Passive - Lifeline: Upon taking magic damage that would reduce Health below 30%, grants a shield that absorbs 400 magic damage for 5 seconds (90 second cooldown)". Skoro jest "taking", to wychodzi na to, że Kha musiał otrzymać obrażenia, bo inaczej tarcza by się nie aktywowała. Ale po aktywacji tarczy absorbowała ona dmg, więc Kha obrażeń nie otrzymał, przez co Homeguard się aktywował. :D
Nie wiem już, czy to powinno spowodować rematch, ale ewidentnie jest coś nie tak z opisami tych przedmiotów albo sposobem, w jakim one działają. No chyba, że kluczem jest tutaj słowo "upon", którego znaczenia nie jestem w 100% pewien.

@NeroNarmeril
> Inna kwestia, że Rumble trafił Kazika ultem, więc też powinno coś tu się stać, nie wiem.
Przecież po ulcie Rumble''a Homeguard został zdezaktywowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj pytał o co mi chodziło z NWS i ich "wielką niewiadomą". Właśnie o to. Trudno powiedzieć, że grają dobrze. Na pewno odstają na tle siostrzanych teamów ze swojego regionu. Poza tym ich zwycięstwa są... po prostu mało przekonujące.
No i dzisiejsza gra przeciwko europejskiemu teamowi. Tak jak mówiłem - NWS ma na tych mistrzostwach szansę coś ugrać tylko jeśli utrzymają poziom z poprzednich rozgrywek, gdzie wygrywali m.in. z SKT T1 (to były playoffy. czy dodatkowe kwalifikacje? Nie pamietam, za dużego się uzbierało, a ja mam za mało czasu żeby to śledzic). Ale na to się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 11:26, luzac napisał:

ALL vs KBM

... Serio?


Froggen rzucający się solo na 4 albo ultujący Morganę z odpaloną tarczą... gooby plz. Totalna olewka przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było jak coś to sry.
Po pierwsze zapowiedziany został znowu hexakill tym razem na mapie Twisted Treeline. Jeszcze większy chaos niż na SR nadchodzi.
Dodatkowo zmiany w gangplanku i akali:
https://www.youtube.com/watch?v=UHYUrWGKdHI
W końcu ulti gangplanka nie będzie randomowe. Jak tak dalej pójdzie to mu usuną randomowe crity :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipna zmiana dla Akali. Może przyda się do ucieczek lub pościgów, ale jak harassowanie będzie się teraz wiązało z jeszcze większą utratą zdrowia, a w tf-ie to w ogóle będzie marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować