Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2014 o 20:02, NeroNarmeril napisał:

Czy to jest normalne, że stojąc pod własną wieżą, Kha''Zix bije mnie z pasywki i izolatki?
Na pewno nie ultował i się nie chował, więc nie traciłem na niego widoku.

Nie jestem pewien czy nie zrobiłeś błędu w wypowiedzi. Bo z tego co piszesz wygląda, że Kha stał pod własną wieżą - więc czemu miałby nie mieć izolatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 20:29, NeroNarmeril napisał:

Najwidoczniej. :I To ja stałem pod swoją wieżą, a Kha bił mocno, do tego widziałem, że
oberwałem z pasywki, mimo że cały czas miałem go na widoku.

Co do "izolatki" to jej być nie powinno rzecz jasna, ale jeśli chodzi o pasywkę to wiki mówi "Unseen Threat lasts until consumed and has no internal cooldown." I teraz pojawia się pytanie. Od kiedy z nią siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy cios to rozumiem, że aktywowała mu się pasywka. Ale jak za drugim razem mnie spowolnił z aa, mimo że nie poszedł do jakichś krzaków ani nie ultował to coś mi tu zaczęło nie grać. Chyba że przesunięcie ekranu (patrzyłem co się dzieje na bocie) też się liczy jako strata wizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 17:39, kulfonito napisał:

/ciach/

Następny zamienia ten temat w prywatnego bloga. Na gramsajta sobie to wrzucaj, nich tam Cię podziwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 17:52, luzac napisał:

> /ciach/
Następny zamienia ten temat w prywatnego bloga. Na gramsajta sobie to wrzucaj, nich tam
Cię podziwiają.


Idź płakać gdzie indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 17:52, luzac napisał:

> /ciach/
Następny zamienia ten temat w prywatnego bloga. Na gramsajta sobie to wrzucaj, nich tam
Cię podziwiają.


A niech się chwalą jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 21:44, sirufok napisał:

Przeglądając więcej z Twojej historii nie mogę się nadziwić, że wciąż weteranisz w środku
silvera... Pewnie to te nooby.


Pewnie tak :D

Edit: byłem w goldzie jakis czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 19:41, Ecko09 napisał:

Szaleństwo zmian składów w EU czas zacząć, na pierwszy ogień SHC :D

Mógłbyś rzucić linkiem? Jestem troszkę zabiegany bo zmianiałem mieszkanie na studiach i nie śledzę teraz wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SSW vs TSM

Mecz bez historii praktycznie, dość powiedzieć, że jak często widzę bany przeciw TSM, to lecą na Zeda i Syndrę, tutaj Samsungi kompletnie olały tych champów bo dobrze wiedzieli, że Bjergsen nic nie ugra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 14:29, NeroNarmeril napisał:

Mecz bez historii praktycznie

Że tak powiem:
ahahahahahaahhahahahahah
nie.

Spoiler

Pierwsze dwa mecze z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie (głównie dlatego, że FNC wygrało z SSB, a ALL z NWS) powodu TSM bało się zagrać COKOLWIEK. SSW miało to dobrze zaplanowane - dwa mecze, które gładko poszły polegały na wyłączeniu z gry junglera (start z trzema buffami), w pierwszym ten solomidowy strach sprawił, że drużyna z podwójnym tearem na spokojnie sobie rosła w siłę. Do tego Jayce który gra będąc ''do tyłu'' z goldem ma mega ciężko. Ale skoro przeciwnik pozwala, to można sobie poszaleć. W drugim meczu chyba TSM nie bardzo wiedziało co zrobić z Singedem, do tego przegrane 1v1 Zeda z Fizzem - niewiele brakowało, ale jednak.

Tyle, że potem SSW wpadło w to, w co wpadać lubią najbardziej. I dali się ograć. Najpierw dwa zgony w swoim lesie, potem rzucili się na drake''a 4v5 będąc w gorszej sytuacji (ukradli go, okej, ale w zamian padli w 3?).

A czwarty mecz pokazał, że nawet jak się zbiorą i wygrywają teamfighty (a to potrafią robić naprawdę dobrze), to jeszcze nie wszystko - TSM mimo to było w stanie przebijać się przez wieże, a potem znikąd złapali mid inhibitor, niewiele brakowało żeby to samo zrobić na topie. Walki nie miały sensu (penta Impa tylko to potwierdza)... i jeden głupi błąd w ostatniej akcji sprawił, że mecz się skończył. Gdyby nie skaczący Amazing, gdyby poszli na ten inhibitor w piątkę, mogliby zrobić 2 a ostatecznie ich przepchnąć mimo bycia w plecy z goldem.

Szkoda, że TSM się bało i oddali dwie gry za nic. Szkoda, że w 4tym meczu mieli dobry plan, ale go skopali. Kto wie co by było przy 2:2...

Te mistrzostwa mają generalnie jedną zaletę - pokazują, że koreańczycy nie są niepokonani, że nawet topowe drużyny sa do ogrania. W trzecim sezonie SKT przejeżdżało wszystko i wszystkich, ale wygląda na to, że teraz poziom jest zdecydowanie bardziej wyrównany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 21:24, akwyx napisał:

Dzięki!

To prawda? Mithy miałby wejść na zwolnione miejsce? Bardzo nie chcem, żeby tak było...
mamo!


Są plotki, że w ich miejsce mają wskoczyć Amin i Mithy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Spoiler

TSM mogło urwać jedną mapkę, ale nie cały mecz, nie oszukujmy się. W ostatniej akcji widać było, że nawet jakby przepchnęli, to z bota Lee Sin i Kayle atakowali wieże. Trzeci mecz Samsungi raczej oddały, żeby rywalom nie było smutno (pick Kassadina, really?)



No i tradycyjnie dziwne picki/bany. Azjatom nie oddaje się za nic Thresha/Lee/Yasuo, bo to proszenie się o outplaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować