Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ja bym wyrzucił Xaxusa i Overpowa, może Celevera. Chociaż w ostatnich meczach dało się zauważyć progress u ostatniego. Jankos i Vander grają świetnie.

ugh, nie miało być odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROC Kev1n i ROC Creaton / Woolite?
Wyglądałoby nieźle, chociaż pewnie dużo zalezy od tego, czy Millenium uda się wrócić do LCS.

Z Overpowem ciężka sprawa, bo ostatnio faktycznie szło przeciętnie, ale w dużej mierze dzięki niemu wygrali z NiP - zapomnieliście już jak wszyscy się rozpływali nad Kayle? ;)

No i jeszcze jedna sprawa - nowy sezon, nowe zmiany, gość pokazał że grać umie, może zmiany w teamie i zmiany w grze mu pomogą.

A, i pamiętajcie, że teraz team może zmienić dwóch graczy... Swoją drogą przez nowe zapisy w regulaminach LCSowych dotyczących graczy właśnie, wygląda na to, że LMQ wróci do Chin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 17:09, Adjatha napisał:

A, i pamiętajcie, że teraz team może zmienić dwóch graczy... Swoją drogą przez nowe zapisy
w regulaminach LCSowych dotyczących graczy właśnie, wygląda na to, że LMQ wróci do Chin...


Niby czemu? Te zasady nie działają wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na dobrą sprawę mogą wymienić cały lineup, a trójkę która została powsadzać na subów.

LMQ nie wróci do Chin, prawo nie działa wstecz. Siedzieli cały rok w NA, są traktowani przez Riot jak rezydenci NA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wróci. Prawo nie działa wstecz.
Poza tym, jeśli team gra określony czas to dostaje coś na wzór "LCSowego, obywatelstwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 17:13, luzac napisał:

Nie. Na dobrą sprawę mogą wymienić cały lineup, a trójkę która została powsadzać na subów.

Heh, no o tym nie pomyślałem. :D
Więc na dobrą sprawę to nie musi być koniec zmian - w końcu napisali tylko, kto nie dostał nowego kontraktu. Z drugiej strony, nie wiem jakiego polskiego mida mogliby znaleźć (a pewnie chcą zostać w składzie rozmawiającym po polsku), nie orientuję się w scenie aż tak.

Dnia 07.10.2014 o 17:13, luzac napisał:

LMQ nie wróci do Chin, prawo nie działa wstecz. Siedzieli cały rok w NA, są traktowani
przez Riot jak rezydenci NA.

Nie chodzi o to - raczej o zmiany wewnątrz teamu. Po prostu, gdyby komukolwiek odechcialo się grać, musieliby znaleźć w USA gracza z topki, do tego znającego chiński. Małe szanse.
I dodatkowo LPL się powiększa afair, więc będzie opcja żeby się tam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednak LCS to wieksze pieniądze niż LPL, więc nie mają po co wracać. Poza tym na spokojnie mogą sprowadzić teraz dwóch chińczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za to zakochany w nowych splash artach. Świetne są. Nie podoba mi się tylko Lee Sin, no i Orianna też jest taka sobie. Postaci ze starych splash artów w porównaniu do nowych wyglądają jak żywcem wyjęte z kreskówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować