Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2014 o 23:50, sirufok napisał:

Granie dziś po wypuszczeniu dunkmastera to zły pomysł.


Quinn/Teemo/Gnar/Yorick/Kayle i Darek może nie wychodzić z bazy.

Chyba że w twoim teamie nagle znalazły się typy, co sobie przypomniały o Darku bo skin, to banować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy na tym sprzęcie warto wgrywać League of Legends ? :Intel Core 2 Duo 3.00GHZ,2GB RAM
GeForce 7600 GS ? Nie znam wymagań tej gry i nie wiem czy warto próbować zagrać na tym sprzęcie ale na średnich ustawieniach można zagrać niestety mój Geforce 260 GTX się spalił i trzeba czekać na kasę i kupić nową grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu występuje u mnie pewien problem. Mniej więcej w trzech z dziesięciu gier mam problem z połączeniem się na początku mimo tego, że mój internet nadal chodzi sprawnie. Dopiero po ~5 minutach udaje mi się wrócić do gry. Gdzieś na reddicie widziałem, że takie cuda się dzieją od patcha 4.18. Ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 22:54, Hacket napisał:

No nie grało się sporo czasu bo lol jednak mi się przejadł ale trzeba rankedy wybić i
pytanko co teraz jest mocne i i warto pickować?


Żeby zdobyć gold/platynę/djamęt wystarczy grać tym czym umiesz. Po co kombinować i na siłę brać popularne postaci nie mając pojęcia jak je w pełni wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 22:54, Hacket napisał:

No nie grało się sporo czasu bo lol jednak mi się przejadł ale trzeba rankedy wybić i
pytanko co teraz jest mocne i i warto pickować?


Top: Irelka, Ryze, Fiora
Las: Kazik, Jarvan, Rammus, Fiddle, Mumu
Mid: Syndra, Ahri, Fizz, Zed
ADC: Lucian, Tristana, Corki, Ezreal
Suport: Nami, Janna, Thresh, Leona, Morgana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2014 o 13:21, sinir napisał:

xdd


To się wykazałeś, nie ma to jak rozbudowany komentarz. Nie masz co napisać, nie pisz. Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 13:56, Rick napisał:

To się wykazałeś, nie ma to jak rozbudowany komentarz. Nie masz co napisać, nie pisz.
Ostrzeżenie za spam.

Nikt nigdzie nie powiedział, że komentarz musi być rozbudowany. Zainteresowani wiedzą (bo nie trudno się domyślić), że dla sinira chodziło o to, że fiora nie nadaje się na topa do carrowania (stąd "umarłem ze śmiechu" / "nie mogę się opanować ze śmiechu").

Osobiście zgadzam się z tym, że Fiora jest słaba (jeśli jej się nie sfeeduje w early). Trafiam na nią dość często w mojej drewnianej dywizji i zawsze mam "free lane win". Pewnie dlatego, że na topie (mam serię do G III) gram głównie Pantheonem i Krokodylem, a żeby przegrać nimi z Fiorą to trzeba się postarać :D
Jeśli chodzi o jungle na silver/gold to mumia, J4 i Kha''zix zdecydowanie wiodą prym - nie wiem jak jest z tym nowym sionem, ostatnio mam nawał zajęć na uczelni i nie miałem jeszcze okazji go wypróbować.
Na innych liniach gram tylko jak nie mam innego wyjścia, więc nie będę się wypowiadał. PiS bracia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować