Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2014 o 19:10, Traitor napisał:

Osobiście zgadzam się z tym, że Fiora jest słaba (jeśli jej się nie sfeeduje w early).
Trafiam na nią dość często w mojej drewnianej dywizji i zawsze mam "free lane win". Pewnie
dlatego, że na topie (mam serię do G III) gram głównie Pantheonem i Krokodylem, a żeby
przegrać nimi z Fiorą to trzeba się postarać :D


Fajnie, piekarz i krokodyl to lane bully, tylko dobra Fiora nie będzie się pchała na wymiany z nimi, tylko będzie farmić pod wieżą. A potem i tak będzie użyteczniejsza od w/w (Hydra + ult = papiery mają mniej niż 50% hp).

Dnia 16.10.2014 o 19:10, Traitor napisał:

Jeśli chodzi o jungle na silver/gold to mumia, J4 i Kha''zix zdecydowanie wiodą prym
- nie wiem jak jest z tym nowym sionem, ostatnio mam nawał zajęć na uczelni i nie miałem
jeszcze okazji go wypróbować.


Jak widzę Siona to albo nie trafia ultem i ginie szybko albo trafia i rozwala teamfighty. Aczkolwiek dżunglę ma o dziwo przyjemną, głównie dlatego, że może sobie bezkarnie stackować hp bez obawy, że zostanie skitowany na linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 19:17, NeroNarmeril napisał:

Fajnie, piekarz i krokodyl to lane bully, tylko dobra Fiora nie będzie się pchała na
wymiany z nimi, tylko będzie farmić pod wieżą. A potem i tak będzie użyteczniejsza od
w/w (Hydra + ult = papiery mają mniej niż 50% hp).

Uwierz mi, na tym "elo" ciężko o dobrą Fiorę. Ja gram przeciętnie, a jak już pisałem wygrywam... póki co :)

Dnia 16.10.2014 o 19:17, NeroNarmeril napisał:

Jak widzę Siona to albo nie trafia ultem i ginie szybko albo trafia i rozwala teamfighty.
Aczkolwiek dżunglę ma o dziwo przyjemną, głównie dlatego, że może sobie bezkarnie stackować
hp bez obawy, że zostanie skitowany na linii.

+ odpowiedź do Baltazar99:
No to chyba trzeba w niego zainwestować. Dwie moje ulubione linie idzie nim ugrać, to moze być ciekawie. Zawsze to jakaś odskocznia od moich standardowych picków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 19:59, Geodor napisał:

Orientuje się ktoś czy nadal warto banować Yasuo? Wg mnie tak bo te wszystkie nerfy (
w tym ostatni) dotyczą tylko i wyłącznie trudności early game''u a wyfarmiony w late
nadal ściąga wszystko na 2 hity ze swoim porąbaną pasywką/ megamocnym w skillem ...


Warto go banować :P Choćby dla bezpieczenstwa swojego, jesli mialby go wybrac jakis noobek, a pozniej mialby plakac ze on grajac OP Yasuo ma staty 0/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 19:59, Geodor napisał:

Orientuje się ktoś czy nadal warto banować Yasuo? Wg mnie tak bo te wszystkie nerfy (
w tym ostatni) dotyczą tylko i wyłącznie trudności early game''u a wyfarmiony w late
nadal ściąga wszystko na 2 hity ze swoim porąbaną pasywką/ megamocnym w skillem ...


Banuj. Raz że dzieciaki go biorą, a potem feedują, dwa, lepiej nie ryzykować, że trafi się ogarnięty w przeciwnej drużynie, zwłaszcza, że z reguły bierze się do kompletu Malpha/Wukonga/Jannę.

Ewentualnie bierzesz na niego Malzę i samuraj ma zniszczoną linię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2014 o 19:10, Traitor napisał:

Nikt nigdzie nie powiedział, że komentarz musi być rozbudowany. Zainteresowani wiedzą
(bo nie trudno się domyślić), że dla sinira chodziło o to, że fiora nie nadaje się na
topa do carrowania (stąd "umarłem ze śmiechu" / "nie mogę się opanować ze śmiechu").

Napisano tak: Nie wysyłaj niepotrzebnych postów, jeśli nie masz nic do powiedzenia.
Wystarczyło napisać to co ty teraz w drugim akapicie i nie byłoby sprawy. Wszelkie komentarze zawierające tylko ":)", "aha" "xd" były, są i będa traktowane jako spam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 10:28, NeroNarmeril napisał:

Top: Irelka, Ryze, Fiora
Las: Kazik, Jarvan, Rammus, Fiddle, Mumu
Mid: Syndra, Ahri, Fizz, Zed
ADC: Lucian, Tristana, Corki, Ezreal
Suport: Nami, Janna, Thresh, Leona, Morgana


No i taką odpowiedź oczekiwałem. Sam w poprzednim morgana na midzie spokojnie sobie wybiłem się a tak patrze ze jak na solo/duo to spróbuje sie komba cośik na midzie/topie albo na las..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zależy jaka dywizja, bo na przykład w silverze to nikt nie pomyśli o counterjunglowaniu Fiddle''a, a potem wyskakuje taki z ultem znikąd i teamfight rozwalony. W wyższych dywizjach widywałem w obserwowanych meczach wycieczki do lasu przeciwnika, zwłaszcza Lee Sinem albo Kha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten czas żadnej nie mam ;]. Twardo i stanowczo nie grałem przez cały rok rankedów a poprzednio złotko miałem i do tego pewnie będe dążył (choć początkowo myślałem na platynką ale złotko jednak wystarczy). Byle tylko wybić te 10 meczy czy jak to tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wątek lola to wątek miłości i zrozumienia. Każdy kto tu zagląda zna już na tyle dobrze innych i stosunek danych graczy do danych elementów gry że za pomocą zwykłego "xd" wyrazić można więcej niż tysiąc słów. Precz z narzuconym nam reżimem. Idź się staraj gdzie indziej.
Słowo i poezja.

Tak, Fiora jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 15:08, Pezetpeen napisał:

Fiora wcale nie jest słaba.. no chyba że sie nie umie nią grać to inna sprawa :)

nie no, jeśli tak to w porządku. myślałem że nie trzeba umieć. oj, głupi ja. głupi, głupi djamęt. ;/// niedobry jeden. :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, Sion ma jakiegoś buga, który sprawia, że mniej więcej od mid-game''u nie można używać Q ani R. Co prawda grę udało się wygrać, poza tym był to tylko normal, ale używanie przez ostatnie 15-20 minut wyłącznie W i okazjonalnie E było wyjątkowo nudne :P Oby zostało to naprawione w następnym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 18:59, Gumisiek2 napisał:

Pewnie nie zdarza się to w każdej grze, ale dla bezpieczeństwa lepiej nie pickować Siona
do rankedów.


On i tak jest prewencyjnie banowany, żeby ktoś go z drużyny nie picknął, a potem przywalił ultem w ścianę zamiast w zgrupowanych przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować