Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2014 o 22:38, qq_MoaR napisał:

To teraz norma, że szuka gry 3-4min? (blind pick, normal, east)


Grałem przed chwilą blinda z kumplami i czekałem max minutę. Może masz za wysokie MMR na normalach i nie może ci znaleźć odpowiednich ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 22:41, NeroNarmeril napisał:

Grałem przed chwilą blinda z kumplami i czekałem max minutę. Może masz za wysokie MMR
na normalach i nie może ci znaleźć odpowiednich ludzi?


Albo za niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 22:41, NeroNarmeril napisał:

Może masz za wysokie MMR na normalach i nie może ci znaleźć odpowiednich ludzi?

Nie wiem własnie, bo od dwóch lat mam bez przerwy o 100 więcej winów niż lose :s
Teraz było 5,5min, wcześniej zwykle było max 1,5 :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś włączyć range indicator któregoś ze skilli na stałe? Jakiś czas temu widziałem stream, na którym typ grający Ori miał permamentnie widoczny zasięg kuli (Q) przy włączonym smartcaście. Można to jakoś ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz na zablokowanej kamerze, to możesz sobie markerem po prostu narysować przy pomocy cyrkla na monitorze. Ja tak mam i nie narzekam. Mam narysowane kilka najważniejszych zasięgów różnych postaci i podpisane które jest które. Ostatnio sobie uświadomiłem, że to był trochę głupi pomysł i na nowym monitorze sobie zaznaczę różnymi kolorami różne postaci, bo te strzałki i napisy trochę rozpraszają. A tak to będzie ładnie, że czerwony to np. Orianna, a niebieski Mundo. Denerwujące są tylko zmiany zasięgu jak coś Riot zacznie kombinować, bo musisz kreślić i wtedy niezbyt dobrze to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/xiach/

Widać, żeś noob, prawdziwy pro player by po prostu narysował to na odpowiednio dociętej folii do rozmiarów monitora i podmieniał w zależności od championa, ale po co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 18:15, Buhahahahaha napisał:

/xiach/

Widać, żeś noob, prawdziwy pro player by po prostu narysował to na odpowiednio dociętej
folii do rozmiarów monitora i podmieniał w zależności od championa, ale po co myśleć...


Nie pouczaj djamęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 18:50, akwyx napisał:

Prosi nie rysują.
Prosi grają Udyrem.


A zasięg AA i smartcasty? AAAAAAAAAAA?

@matiz123

Pff, ja specjalnie przechodzę na innego kompa, specjalnie skonfigurowanego i z odpowiednia tapeta do każdego champa osobno. Do you even...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że przerywam tę jakże zabawną i interesującą dyskusję, ale!

CRS Piglet potwierdzony. Czyli zespół nr4 bierze ADC z zespołu nr4. Ale z obecnym składem mogą się w końcu przebić przez ten wynik, szczególnie biorąc pod uwagę, że:
1. z LMQ mało co zostało
2. TSM musi szukać junglera wśród graczy z Ameryki (nie żeby to od razy znaczyło coś bardzo złego, ale jednak są bardziej ograniczeni)
3. Reszta teamów (z jednym wyjątkiem) zaprezentuje nie wiadomo co

Zostaje tylko C9 jako pewniak, jak zwykle.

A na domowym podwórku: ROC Woolite i, jeśli ban zostanie zdjęty, ROC Nukeduck, z Overpowem na topie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 20:38, Adjatha napisał:

CRS Piglet potwierdzony.

To będą mieli czwarte miejsce na następnych Worldsach. :P Mi to odpowiada, bo Curse najbardziej lubię wśród zespołów zza oceanu.
Ja jeszcze widziałem na Redditach, że ponoć Rekkles chce do Alliance iść (i to nawet od połowy sezonu chciał), ale na razie chyba nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 16:52, Traitor napisał:

Hah ale fun w 12 osób na Twisted Treeline. Kathus still OP na hexakill :D


Z tego co widziałem na reddicie, to ludzie płaczą o Katarinę (i generalnie o resetowców). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 16:54, NeroNarmeril napisał:

Z tego co widziałem na reddicie, to ludzie płaczą o Katarinę (i generalnie o resetowców).
:P

Kata nie ma za dużo do gadania IMO. Na sześć osób conajmniej 2-3 się trafią z jakimś "przerywającym" ulta cc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 16:57, Traitor napisał:

Kata nie ma za dużo do gadania IMO. Na sześć osób conajmniej 2-3 się trafią z jakimś
"przerywającym" ulta cc :D


Dobra Kata poczeka, aż wszystkie stuny itp. pójdą na tanka. :P

No i jest jeszcze Akali i Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 16:52, Traitor napisał:

Hah ale fun w 12 osób na Twisted Treeline. Kathus still OP na hexakill :D Wiadomo do
kiedy ten tryb?


To jest blind pick czy draft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować