Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2014 o 21:10, luzac napisał:

Jak się nie umie grać, to są tylko 3 viable picki. Nowa dżungla kopie dupę prawie wszystkiemu
na początku, ale po ulepszeniu maczety wszystko ciśnie ją elegancko.


Co nie zmienia faktu, że postacie z wbudowanym sustainem albo redukcją obrażeń będą miały znacznie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, będą mogły zrobić ganka w early. Reszta zrobi trzy campy, ulepszy maczetę i jadą na tym samym wózku do końca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 21:22, luzac napisał:

No, będą mogły zrobić ganka w early. Reszta zrobi trzy campy, ulepszy maczetę i jadą
na tym samym wózku do końca gry.


Na premadach/teamówkach może to nie mieć znaczenia, bo z reguły możesz powiedzieć swoim ziomkom, żeby nie pushowali za bardzo linii. Na soloq, gdzie komunikacja praktycznie nie istnieje jeden wczesny gank na linie z jakimś snowballującym draństwem może mieć ogromne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gank czym? Dudyrem? Sionem? Dariuszem? Posiedziałem trochę na PBE i lista junglerów którzy potrafią dożyć do 3 levela na samej maczecie jest mała. A co dopiero o wyjściu na linię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 00:31, luzac napisał:

Gank czym? Dudyrem? Sionem? Dariuszem? Posiedziałem trochę na PBE i lista junglerów którzy
potrafią dożyć do 3 levela na samej maczecie jest mała. A co dopiero o wyjściu na linię.


Shaco? Nunu? Zwłaszcza ten pierwszy może być wrzodem na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla ludzi z mentalnością "o Boże Shaco". Zresztą klaun do rozpoczęcia S5 może być już po reworku. A co do Nunu... kto jeszcze gra Nunu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A co do Nunu... kto jeszcze gra Nunu?
Silver scruby :D? Nunu jest aktualnie cienki jak barszcz i jest dużo innych, bardziej wartościowych picków. Zresztą nie ma co gdybać, S5 będzie tak odmienny, że sami się jeszcze zdziwimy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 13:59, hammerfall87 napisał:

miałem dość mocną przerw od lola może ktoś powiedzieć co jest teraz w mecie na topie
?


Ryze, Irelia, Rumble, Maokai, Gnar. Jak ogarniasz to jeszcze nowy Sion. Jak twój team nastawia się na ochronę jakiegoś Koga albo Twitcha to Lulu (w innych warunkach jej nie polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 14:31, Dziam_dziam napisał:

> miałem dość mocną przerw od lola może ktoś powiedzieć co jest teraz w mecie na
topie
> ?
Poppy

Ym, Poppy zawsze jest w mecie. Po prostu jest malutka i często jej nie zuważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 17:41, Deusolbert napisał:

Siemka, podałby ktoś stronkę na której podane jest jak rozdać talenty AP/AD?

Przeczytaj sobie przypiętego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 17:45, akwyx napisał:

> Siemka, podałby ktoś stronkę na której podane jest jak rozdać talenty AP/AD?
Przeczytaj sobie przypiętego posta.

Dzięki za tak szybką odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie, jaka postać polecasz dla początkującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 17:50, Deusolbert napisał:

> > Siemka, podałby ktoś stronkę na której podane jest jak rozdać talenty AP/AD?

> Przeczytaj sobie przypiętego posta.
Dzięki za tak szybką odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie, jaka postać polecasz dla początkującego?

Pograj sobie tym co jest w rotacji. Zobacz co Ci przypadnie do gustu. Jak będziesz miał już swoje typy to znowu do nas napiszesz i podamy Ci postacie, które mają podobnę mechanikę/pełnią podobną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 17:52, akwyx napisał:

Pograj sobie tym co jest w rotacji. Zobacz co Ci przypadnie do gustu. Jak będziesz miał
już swoje typy to znowu do nas napiszesz i podamy Ci postacie, które mają podobnę mechanikę/pełnią
podobną rolę.

Chyba tak zrobie, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 20:55, Deusolbert napisał:

OK Wracam po przegraniu kilku meczy, grałem z botami narazie i najlepiej szło mi tryndamerem,
czy są jakieś tańsze postaci podobne do niego?


Master Yi pod splitpush.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 20:59, NeroNarmeril napisał:

> OK Wracam po przegraniu kilku meczy, grałem z botami narazie i najlepiej szło mi
tryndamerem,
> czy są jakieś tańsze postaci podobne do niego?

Master Yi pod splitpush.

Poprosze jezykiem nooba, co to splitpush? Tzn w tłumaczeniu z angielskiego to "pół-pchnięcie" ale co oznacza w grze? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 21:01, Deusolbert napisał:

Poprosze jezykiem nooba, co to splitpush? Tzn w tłumaczeniu z angielskiego to "pół-pchnięcie"
ale co oznacza w grze? ;p


Obczaj przypięty post, tam masz sporo takich rzeczy wytłumaczone, m.in "Push - atakowanie konkretnej linii, często chodzi o szybkie "pchnięcie" w celu zniszczenia wieży.". Dodaj split, czyli robienie tego samego na roznych liniach jednoczesnie, a będziesz wiedział, że chodzi o samodzielne pchanie jednej z linii, gdy Twoj team zajmuje Team wroga lub sam pushuje. Yi jest dobry w te klocki, bo ma spory AS, AD i MS boost+slow immunity, przez co może szybko niszczyć budynki, a i ciężko go złapać, przez co nawet jeśli wrogi team zadecyduje, by ukrócić Twój push, to możesz łatwo im uciec (a w tym czasie Twoj team obrabia im inna linie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować