Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2014 o 16:51, Baluk25 napisał:

Póki co rankedów nie gram (Silver V, 0 pkt, także wiesz o co chodzi :D), więc mi to na
rękę jak najbardziej.


Wiem, sam położyłem lachę na rankedy po zrobieniu placementów, wolę tryhardować w następnym sezonie. Teraz wszyscy się spinają, żeby Morganę zdobyć.

A Yasuo imho przez dłuższy czas będzie banowany. Raz, że jest mocno upierdliwy, dwa, wielu się naoglądało playsów, biorą go i potem 0/4 na linii, trzy, lepiej nie trafić na jakiegoś ''only yasuo'' playera w przeciwnej drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem? Static, buty, infinity edge, obowiązkowo last whisper, zielony upgrade do butów bo mu znerfili prędkość chodzenia i hydra. Hydra + infinity edge to jakieś 7,1k, także może i ma build po 4 (w sumie taki konkret max to w 5) itemach, ale jakich drogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 19:07, Baluk25 napisał:

Bo ja wiem? Static, buty, infinity edge, obowiązkowo last whisper, zielony upgrade do
butów bo mu znerfili prędkość chodzenia i hydra. Hydra + infinity edge to jakieś 7,1k,
także może i ma build po 4 (w sumie taki konkret max to w 5) itemach, ale jakich drogich.


Po co Yasuo last whisper, jak ma penetrację armora na ulcie? Hydra też imho niepotrzebna. Jak już się silić na life steal to botrk lepszy, bo daje też attack speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Poza tym aktyw botrk potrafi uratować nam tyłek/dać dodatkowego killa, a hydra zwiększa jedynie obrażenia AOE, które są nam w sumie niepotrzebne. Bo albo dostaniemy świetny knock up i robimy siekę tak czy siak, albo nie dostaniemy takowego i skończy się to na obrażeniach w jeden target czy to z hydrą czy bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 19:20, NeroNarmeril napisał:

Po co Yasuo last whisper, jak ma penetrację armora na ulcie? Hydra też imho niepotrzebna.
Jak już się silić na life steal to botrk lepszy, bo daje też attack speed.

Witam jestem nowy na forum. Konto założyłem głównie ponieważ zainteresował mnie wątek z lolem w którego od długiego czasu gram. I podzielam twoje zdanie na temat hydry wg mnie jest niepotrzebna Botrk będzie dużo lepszy. Natomiast nie zgodze sie w kwesti Last Whisper. Mówisz że Yasuo ma penetrację na ulcie sam z Sb ale jednak mocno się mylisz. Albowiem jego ult dodaje nam 50% armor penetracji do tej którą posiadamy.tak więc jeżeli będziemy mieli 0 to dalej będzie 0 jeśli 3% to doda nam 50% z 3 i wyjdzie 4.5%. To nie jest tak że daje nam instant 50% armor pene. Polecam uważniej przeczytać jak działa jego ultimate :) Dlatego LW będzie potęzną bronią na nim w late game

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 22:33, kulfonito napisał:

A ja tym [m-r] Yasuo nie umiem grać :/

Jedziesz po bandzie... Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Lol wiki: "gains 50% penetration to bonus armor" , bonusowy armor to ten z przedmiotów, run, umiejętności. Nie ma nic o zwiększaniu armor penetration. I jest nawet przykład z Last whisper: "Using Last Whisper item.png Last Whisper as an example: "Subtract half the enemy''s bonus armor, then subtract 35% of the total remaining armor""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Botrk daje attack speed i mało dmg, hydra 75 dmg i o wiele szybsze zabijanie minionów. No i użyciem też można sporo życia machnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 13:04, Baluk25 napisał:

Botrk daje attack speed i mało dmg, hydra 75 dmg i o wiele szybsze zabijanie minionów.
No i użyciem też można sporo życia machnąć.


Miniony i tak się czyści szybko ze stattikiem, zresztą ze stattikiem i infinity Jasiu ma kryta co drugi cios, obrażenia już ma spore. Lepiej żeby uderzał częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wolę walnąć ten 0,3 ataku na sekundę mniej, ale za to pozostałe walnąć o 75 (+250%) więcej.
Zresztą z attack speed maksymalnym, ale słabym atakiem musiałbym się namachać godzinę żeby zabić jakiegokolwiek junglera/tanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 17:00, Baluk25 napisał:

No ja wolę walnąć ten 0,3 ataku na sekundę mniej, ale za to pozostałe walnąć o 75 (+250%)
więcej.
Zresztą z attack speed maksymalnym, ale słabym atakiem musiałbym się namachać godzinę
żeby zabić jakiegokolwiek junglera/tanka.


Tylko, że Botrk to jest item do zabijania tanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 17:23, Ecko09 napisał:

> No ja wolę walnąć ten 0,3 ataku na sekundę mniej, ale za to pozostałe walnąć o 75
(+250%)
> więcej.
> Zresztą z attack speed maksymalnym, ale słabym atakiem musiałbym się namachać godzinę

> żeby zabić jakiegokolwiek junglera/tanka.

Tylko, że Botrk to jest item do zabijania tanków.


No to pytanie czy Yasuo jest od zabijania tanków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 18:49, masterHADES napisał:

No to pytanie czy Yasuo jest od zabijania tanków ?

Yasuo jest od zabijania wszystkiego, po to został stworzony, lel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ummm, IE+ shiv daje 45% crita co dla Yasuo oznacza 90% critchance z 225% na criticalu, czyli średni dps na poziomie 202.5% AD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować Hextech Gunblade na Katarinę? Nie pogardziłbym wampiryzmem zaklęć, ale zastanawiam się, czy inne przedmioty nie są po prostu lepsze na tę postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować