Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2014 o 11:08, JaN-J napisał:

> Pamieta ktos moze z poprzedniego roku czy elo z przedsezonu liczylo sie do nastepnego?

> Czy wylacznie elo ktore zostalo osiagniete na koncu sezonu?
Soft reset: nowe elo= (twoje elo +1200(startowe elo))/2

Czy ktoś to kiedykolwiek jakoś potwierdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2014 o 20:46, NeroNarmeril napisał:

Co nie zmienia faktu, że presję wywiera sporą, rzadko kto kupuje pinki, nikt nie wie,
skąd koteł wyskoczy. A najlepsze są typy, co uciekają przed nim do krzaków. :P


Co prawda, to prawda, pograłem już trochę i gra sie naprawdę bardzo przyjemnie, dopadanie biednych, niczego się nie spodziewających papierów na ulcie jest bardzo przyjemne, burstuje się ich w sekundę :)
Ale jungla zanim kupi się madredy ... najgorsza ever, naprawdę xD Clear badziewny, brak sustainu, idzie łatwo zginąć jak się człowiek zagapi i mu taki Lee wpadnie, pierwszy raz też od miesięcy udało mi się paść na creepach xD Ale jak ma się już tiamat to jest przeelegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 00:48, Outlander-pro napisał:

Ale jungla zanim kupi się madredy ... najgorsza ever, naprawdę xD Clear badziewny, brak
sustainu, idzie łatwo zginąć jak się człowiek zagapi i mu taki Lee wpadnie, pierwszy
raz też od miesięcy udało mi się paść na creepach xD Ale jak ma się już tiamat to jest
przeelegancko.


Akurat Rengar ma sustain z W, tylko trzeba wiedzieć, kiedy i na co zużyć fero. Lee można spokojnie wysolować, jeśli w pobliżu są krzaki i masz tak z 3-4 punkty fero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2014 o 10:39, NeroNarmeril napisał:

Akurat Rengar ma sustain z W, tylko trzeba wiedzieć, kiedy i na co zużyć fero. Lee można
spokojnie wysolować, jeśli w pobliżu są krzaki i masz tak z 3-4 punkty fero.

Ma niby, ale nie jest to zbyt dobre. Mając samą maczętę i kończąc reda trzeba się cofnąć, nie ma już mowy o ganku, bo zwyczajnie nie ma hp, a jak czasem Ci nie pomogą przy blue na początku, to wszystkie 4 poty idzie zużyć już przy wilkach. Żadnym innym champem mi się tak źle nie czyści z maczetą, jak na rengarze. Jak już się kupi madredy jest ok, ale ten początkowy clear jest koszmarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 11:51, Outlander-pro napisał:

a jak czasem Ci nie pomogą przy blue
na początku, to wszystkie 4 poty idzie zużyć już przy wilkach.


Przecież dochodząc do wilków czasowo można maksymalnie 2 użyć... No chyba, że stoisz i czekasz aż połkniesz 2 następne do full hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 17:09, sirufok napisał:

Przecież dochodząc do wilków czasowo można maksymalnie 2 użyć... No chyba, że stoisz
i czekasz aż połkniesz 2 następne do full hp.


Poty się stackują. Mówię o tym, ile hp trzeba odnowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogos to zainteresuje, ale ja osobiscie wilkow w early nie robie juz od wiekow, i wzystkim innym tez polecam =D

Za duzo hp zzeraja, a i tak 2Buffy+Wraithy daja 3lvl, i mozna czasami jeszcze jakiegos ganczorka zapodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 17:26, Outlander-pro napisał:

Poty się stackują. Mówię o tym, ile hp trzeba odnowić.


Wow, od kiedy? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 09:39, Budo napisał:

> Poty się stackują. Mówię o tym, ile hp trzeba odnowić.

Wow, od kiedy? O_O

Na pewno nie do teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten skin do Morgany wymiata. Dobrze, że zrobiłem te placeplacementy, bo jakbym zobaczył tego skina in game nie posiadając go to bym się chyba powiesił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 12:09, Ecko09 napisał:

Ten skin do Morgany wymiata. Dobrze, że zrobiłem te placeplacementy, bo jakbym zobaczył
tego skina in game nie posiadając go to bym się chyba powiesił.


A ja mam go już dość. Teraz Morgana jest w co drugiej grze, do tego nie wiem, jakim cudem ci goście wbili golda, bo kończą z 0/7 albo startują z doranem na suporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 12:47, NeroNarmeril napisał:

A ja mam go już dość. Teraz Morgana jest w co drugiej grze, do tego nie wiem, jakim cudem
ci goście wbili golda, bo kończą z 0/7 albo startują z doranem na suporcie.


Ekhm, boosting. Dlatego najlepszym wyjściem jest draft i ban Morgany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 12:47, NeroNarmeril napisał:

do tego nie wiem, jakim cudem
ci goście wbili golda, bo kończą z 0/7 albo startują z doranem na suporcie.

bo gold to trash elo

Spoiler

platyna też


Spoiler

niski diament też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 13:00, Gumisiek2 napisał:

Ekhm, boosting. Dlatego najlepszym wyjściem jest draft i ban Morgany.


Mam 3-4 stałe bany i Morgana do nich się nie zalicza, niestety. A draftów nie lubię bo to ta sama pajacerka co blind pick (''Gibe mid! Respect pick order please. I go troll then''). Team builder pod tym względem jest lepszy bo przynajmniej możesz sobie dopasować drużynę i wywalić typa/wyjść jeśli bierze jakiegoś champa, którego nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Team Builder to świetna opcja, ale nigdy nie wiesz, czy ten ADC to ktoś, kto faktycznie ogarnia tę rolę, czy może ktoś, kto gra danym championem po raz pierwszy, bo chce go sobie przetestować, a wybrał TB, bo nie chce mu się liczyć na szczęście podczas draftu/blind picka. Sam korzystam z Team Buildera tylko wtedy, gdy testuję jakiegoś championa bądź gdy mam wielką ochotę na zagranie konkretną postacią. W chwili obecnej gram drafty, bo mam nadzieję, że będę wybierał championa jako jedna z ostatnich osób, zostanie mi konkretna rola i wezmę na nią championa, którym dawno nie grałem, bo jakoś ciężko mi się zmusić do wzięcia mniej lubianego picka w Team Builderze. No i zawsze możesz zbanować Yasuo, gdy widzisz "pls let me yasuo mid, will carry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na drafcie czy blindzie jest inaczej? Jakieś zaufanie, że typ ogarnia postać jest chyba tylko na rankedach (chyba że typ instalockuje Lee Sina/Vayne/Zeda, to lepiej dodgnąć).

A Yasuo banuję tak czy siak.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować