Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2014 o 16:40, NeroNarmeril napisał:

A na drafcie czy blindzie jest inaczej?


Ostatniego blinda grałem dawno, dawno temu, bo w lobby czułem się jak w zoo.

Natomiast co do trybu draftowego, to myślę, że tak. Głównie dlatego, że postaci testuje się właśnie w Team Builderze, a na draft idą w większości przypadków ludzie, którzy poradzą sobie na większości linii. Niekoniecznie sprawią, że przeciwnicy napiszą w piątej minucie na teamowym czacie "<nazwa_linii> lost gg", ale nie będą grać jak ostatnie głąby. Oczywiście zdarzają się wyjątki, jak choćby przypadek opisany wcześniej przez Ciebie (choć ostatnimi czasy większość "mid or troll" to straszaki, którzy grają normalnie, gdy okazuje się, że nikt nie przestraszył się ich gróźb i zajęli preferowaną przez nich linię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem dwie gry na nowej mapie i już nie pamiętam, jak wyglądała stara. Chyba pierwszy większy visual update czegokolwiek, który naprawdę mi się podoba i nie jest krokiem w tył w stosunku do poprzednika.

BTW. Czy wieżom pogrzebano w pasywkach bądź zmniejszono im ilość HP? Padają jakoś dziwnie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 20:04, sirufok napisał:

Zmień toster.

Spadki FPS-ów to akurat nie problem zbyt słabego komputera itd. No chyba że sądzisz że komp który jest w stanie pociągnąć Watch Dogs i AC:U na wysokich jest zbyt słaby na LOLA. Inna sprawa że o spadakach FPS-ów pisze zawsze z 7-8 graczy z tego co na razie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 20:13, Anonimfastmocnohard napisał:

Inna sprawa że o spadakach FPS-ów pisze zawsze z 7-8 graczy z tego co na razie grałem


7-8 graczy na 70 milionów to trochę marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 20:23, sirufok napisał:

7-8 graczy na 70 milionów to trochę marnie.

Miło by było gdybyś choć troszkę zastanowił się nad czym ty piszesz. Bo gdy na 1 mecz przypada po czasami 5 a czasami praktycznie wszyscy graczy którzy skarżą sie na spadki fpsów to mało to nie jest i riot na pewno wezmię sie za poprawę tego. Co do porówniania 7-8 graczy na 70mln bez komentarza ale jeśli Ty w 1 meczu masz 70mln graczy to chętnie bym zobaczył tryb w którym to jest możliwe .( A najwazniejsza sprawa potrafi płynnie chodzić w tf czy przy farmieniu ale kompletnie przyciąć się przy wychodzeniu z bazy momenty są kompletnie losowe ). Dodatkowo podkreśle że na moim złomiku chodzi płynnie zaś u kolegi który ma zdecydowanie mocniejszego kompa ( AC U i Doge odpala na high bez problemu ) spadki mają miejsce. Więc to nie jest kwestia "tosteru". Pozdrawiam myślących ( czyli nie Cb )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już nie mam czasu, ale jak na moim złomie odpalę tę nową mapkę, to mogę się ostro zdziwić tymi 10 fpsami ^^. Czujecie jakąś większą lub mniejszą radość z gry, gubicie się w nowej stylistyce, czy wszystko miód malina i nie chcecie już patrzeć na starą mapę :D? Chce poznać wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na moim lapku z integrą od Intela jest gorzej. Ja na mapie się nic nie dzieje gra działa lepiej, ale niech tylko coś oprócz mojej postaci zacznie się ruszać, tragedia, czasem przy zwykłym pingu na mapie fps potrafią mi dropnąć do około siedmiu. I to na very low gdzie nie ma w ogóle wodotrysków.

I ogólnie to nie jest problem 7-8 osób, skoro posty narzekające na wydajność nowej mapy licznie pojawiają się zarówno na forach Riotu jak i reddicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pozdrawiam myślących ( czyli nie Cb )

Pozdrawiam nowych w temacie, którzy jeszcze nie potrafią odpowiednio zinterpretować czyjejś wypowiedzi (czyli Ciebie).
A druga sprawa to widząc, że piszesz skrótami z podstawówki nie widzę sensu dalej z Tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa tak samo dobrze jak na starej:p
Ja tam od początku podchodziłem sceptycznie do gadki Riot, że będzie lepsza grafika i więcej fps bo to jakaś utopia jest i takich rzeczy zrobić się nie da w normalnych warunakch.
Ale mapa jest jeszcze w fazie bety i być może jeszcze coś poprawią zanim zostanie ostatecznie wydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 22:56, luzac napisał:

I ogólnie to nie jest problem 7-8 osób, skoro posty narzekające na wydajność nowej mapy
licznie pojawiają się zarówno na forach Riotu jak i reddicie.


Stara mapa miała podobne problemy po niektórych patchach. Gracze zaczynali płakać, a po następnym patchu się uciszali. I tak było nie raz.
Pamiętajcie, że to jest BETA. Pierwszy dzień grania na nowej mapie przez miliony graczy z milionem różnych konfiguracji sprzętowych. Liczyliście od razu na mapę działającą jak żyleta? Trochę to śmieszne, więc dajcie Rito trochę czasu na doszlifowanie optymalizacji etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś do czynienia z dość niecodziennym wydarzeniem, a mianowicie miałem w teamie hackera. Nasz bot przegrywał, nasz top, kayle (hacker) trollował, siedział pod turretem, albo szedł na rambo i mówił że wycaruje, nasz mid też robił z siebie idiotę (okazało się, że premade kayle). Gdy przegrywaliśmy ze 3/18 kayle nagle powiedział "okey, time to carry" i ... podchodził po prostu do gości z przeciwnego teamu, a oni umierali w ułamku sekundy. Gdy tracił hp, leczył się też błyskawicznie. To z drugi raz jak w ogóle widzę jakiegoś cheatera w tej grze, ale to i tak pewien niesmak jest z tej partii. Tu link do profilu gościa: http://www.lolking.net/summoner/eune/30742295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować