Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Serio, czy własnie stwierdziłeś, że skoro to "beta" to nie mogę oceniać obecnego stanu rzeczy? Po to ona jest bym to zrobił i wysłał Riotowi informację, co zresztą uczyniłem. Śmieszna to jest co najwyżej Twoja reakcja na tę sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 23:59, luzac napisał:

Serio, czy własnie stwierdziłeś, że skoro to "beta" to nie mogę oceniać obecnego stanu
rzeczy? Po to ona jest bym to zrobił i wysłał Riotowi informację, co zresztą uczyniłem.
Śmieszna to jest co najwyżej Twoja reakcja na tę sprawę.


Niestety źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi o to że nie możesz, tylko o to że to oczywista sprawa w sytuacji, gdy wypuscili upgrade calej mapy. A jesli wyslales info do Riotu to bardzo dobrze. Świadczy o tym że chcesz pomoc sobie i innym, a nie tylko placzesz po forach i redditach jak wiele innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 13:16, Ecko09 napisał:

Mi się zdaje czy wieże na nowej mapce są dużo słabsze niż na starej? HP im spływa, że
hoho...


Jak grałem wczoraj jinx to rzeczywiście jakoś szybko się składały. Ale moze to tylko wrażenie ze względu na nowe paski hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 14:55, sirufok napisał:

Jak grałem wczoraj jinx to rzeczywiście jakoś szybko się składały. Ale moze to tylko
wrażenie ze względu na nowe paski hp.


Smok też coś łatwo pada. Za to barona imho trudniej sklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 15:04, NeroNarmeril napisał:

> Jak grałem wczoraj jinx to rzeczywiście jakoś szybko się składały. Ale moze to tylko

> wrażenie ze względu na nowe paski hp.
>

Smok też coś łatwo pada. Za to barona imho trudniej sklepać.


Bo z każdym smokiem jaki zabił nasz team, my zadajemy mu 15% obrażen mniej a on nam 15% więcej. Tzn tak będzie od następnego patcha, bo na razie jeszcze daje gold a nie bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że przez ten rok grafika LoLa zmieniła się tylko na lepsze? To już ma własny klimat, już nie tylko sama gra ale zarówno grafika. Kolory, krzaki, woda. To wszystko według mnie tylko dodaje pewnego smaczku dla graczy :D
I w sumie, najnowszy LoL pod względem grafiki lekko zaczyna przypominać DoTę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś porady co do Irelii? Próbowałem różnych kombinacji run i masterek (attack speed, full damage, tank) i nie mogę się określić która jest właściwa. Do tego wystarczy że dostanę jakąś Riven albo jakiegoś tanka i przerżnę z kretesem (a nawet jeśli nie to i tak mam problemy z wycarrowaniem reszty, co mnie wnerwia, bo wszyscy mówią, że Irelia soluje wszystko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja tez odczulem ze objectivy na nowej mapce padaja duzo szybciej...

Chociaz stawiam na role jaka odgrywa powiekszony pasek zycia, objectivy padaja szybciej ale tylko wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Annie, dla początkującego gracza, który zaczyna swoją przygodę w LoLa to dobry wybór? W sumie mam 6 lvl, ale co z tego jak ja się jeszcze uczę i nie wiem wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 12:08, Isildur napisał:

Czy Annie, dla początkującego gracza, który zaczyna swoją przygodę w LoLa to dobry wybór?
W sumie mam 6 lvl, ale co z tego jak ja się jeszcze uczę i nie wiem wszystkiego...

Dla początkującego gracza każda postać jest dobra. W tym momencie uczysz się grać i przyjemność z rozgrywki powinna być Twoim głównym celem. Jeśli gra Ci się nią dobrze - graj.
O efektywność czy skuteczność postaci nie musisz się martwić co najmniej do 30. poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 12:08, Isildur napisał:

Czy Annie, dla początkującego gracza, który zaczyna swoją przygodę w LoLa to dobry wybór?
W sumie mam 6 lvl, ale co z tego jak ja się jeszcze uczę i nie wiem wszystkiego...


Annie, jak najbardziej. Ale najlepiej chyba sobie pograć wszystkim co jest w rotacji i zobaczyć jaki rodzaj postaci pasuje Ci najlepiej. Wtedy zapytasz się tutaj o postacie ewentualnie podobno do "Twojego" typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 12:08, Isildur napisał:

Czy Annie, dla początkującego gracza, który zaczyna swoją przygodę w LoLa to dobry wybór?
W sumie mam 6 lvl, ale co z tego jak ja się jeszcze uczę i nie wiem wszystkiego...



Dobry burst, duży zasięg autoataku, dosyć prosta mechanicznie. Nada się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 12:27, windows00 napisał:

> Czy Annie, dla początkującego gracza, który zaczyna swoją przygodę w LoLa to dobry
wybór?
> W sumie mam 6 lvl, ale co z tego jak ja się jeszcze uczę i nie wiem wszystkiego...

Dla początkującego gracza każda postać jest dobra. W tym momencie uczysz się grać i przyjemność
z rozgrywki powinna być Twoim głównym celem. Jeśli gra Ci się nią dobrze - graj.
O efektywność czy skuteczność postaci nie musisz się martwić co najmniej do 30. poziomu.


Mówi ten co w ogóle w lola nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 12:53, Isildur napisał:

Dzięki Panowie :)
Posprawdzam też inne postacie, ale nią najlepiej mi się gra jak do tej pory ;)


Tak szczerze to jakąkolwiek postać na początku nie wybierzesz to i tak po jakimś czasie prawdopodbnie zmienisz. Ja tam na początku Kennenem biegałem bo wszystkich wkurzał ale Annie jest jedną z ciekawszych (i najstarszych) postaci. Można przeciwnikowi zabrać 3/4 życia podczas gdy jest zestunowany (ah, ta polska odmiana angielskich słowek) a później tylko gonić i dobijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować