Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Moim zdaniem powinieneś zainwestować we wszystkie postaci kosztujące 450 IP*. Koszt owych postaci zwróci Ci się po kilku meczach, a będziez miał championów na każdą pozycję, w dodatku nauczysz się kilku różnych mechanik gry (choć poziom skomplikowania mechaniki owych postaci jest dość niski). No i taki Ryze czy Master Yi sieją zniszczenie i są chętnie wybierane nawet przez zaawansowanych graczy, więc im szybciej się ich nauczysz, tym lepiej dla Ciebie. Oczywiście może się też zdarzyć, że te postaci Ci nie podejdą, ale warto spróbować ;-)

* - lub PZ, jeżeli masz polską wersję klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 17:51, GimbaAttack napisał:

> Mówi ten co w ogóle w lola nie gra.

Skąd wiesz kto i ile w LoLa gra?


Bo próbuję go namawiać i nigdy nie gra, zresztą mam tego pajaca na xfire i widzę, że gra w jakiegoś Ass Effecta 3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był fix do tej nowej mapy? Bo widzę na normale już wrzucają (albo wrzucili), a na rankach też niedługo będzie. To się dopeiro zacznie płacz, że nie da się grać w lola xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Opcja jest taka, że aby Annie dobrze burstować to trzeba liczyć spelle, mieć stuna i ogarniać smartcasty- na początku to nie jest aż tak łatwe, więc nie można oczekiwać, że nowy grać będzie one shotował wszystkich za pomocą annie.

Ale zgadzam się, że poza tym, postać na początek dość przyjazna- w końcu jeden z najstarszych magów, gdzie mag to był mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 01:59, Traitor napisał:

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/patch/opis-patcha-420#patch-stats-gained-per-level

Najbardziej z tego patcha podobają i się nowe skórki :D Ech...znowu będzie się trzeba
"uczyć" jak grać jung :/


Tu i ówdzie wszyscy narzekają na Warwicka, że wykręca chory damage na ulcie z nowymi itemami (i nie musi zbytnio się cofać, bo ma sustain). Nowy król lasu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 10:49, NeroNarmeril napisał:

Tu i ówdzie wszyscy narzekają na Warwicka, że wykręca chory damage na ulcie z nowymi
itemami (i nie musi zbytnio się cofać, bo ma sustain). Nowy król lasu? :P

Podejrzewam, że "na dniach" go znerfią, bo teraz faktycznie zrobił się chory champ :D
Dziwią mnie zmiany soraki i sony, ostatnio malo gram, ale...jakoś nie zauważyłem żeby były grane (może kilka dni bo zmianach soraki parę osób sie nią bawiło :P ), już nie mówiąc o tym, że były zbyt silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jak miło, że nie wywaliło item setów pomimo zmian w itemach, nawet te usunięte już itemy są w item setach, nice D: Ogółem fajne te zmiany na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalista jest mocna, tylko lepiej ją brać jak się ma premade suporta, bo randomy nie ogarniają ulta. Albo generalnie robią dziwne rzeczy.

Sprawdziłem Jarvanem dżunglę. Blue mnie prawie zabiło. Za to darmowa wizja na smoku i baronie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 16:35, Ecko09 napisał:

Nowy patch, a u mnie i tak 0 znajomych online, czego ja się spodziewałem xD

Będę dopiero jutro i to późno. Myślę, że przed północą jakieś 20 minut najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warwick totalnie broken. Ze skirmisher blade i devourer enchantment może adc/apc zdjąć na combo smite + ult. Obstawiam, że Master zrobi to samo na smite + q.

Pantheon cholernie mocny. Dzięki pasywce nie musi się wracać tak szybko, a przy dobrych wiatrach jeszcze zgankuje. No i soluje smoka.

Jeszcze musiałbym sprawdzić Vi, Rammusa i Mumu. Chyba że ktoś to już zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować