Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2014 o 00:10, sinir napisał:

Cholera, ale na tym EUW grają smieci. Skillowo EUNE jest jedną-dwie dywizje wyżej (mówię
o diamencie 5-3), na EUW za to zauważalnie mniej flejmu. Liczyłem na więcej, trochę żałuje
transferu

albo nie, referrale były tanie


czy Ty wlasnie powiedziales,ze EUNE jest wyzej na low dajmond od west? damn son

a co do flejmu west podobienstwo korea, rip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 18:42, sirufok napisał:

Diamond 5 na każdym serwerze to większe dno niż Bronze. Wstyd się przyznawać, że się
tam gra.


Jakakolwiek dywizja 5 jest specyficzna. Albo wyboostowane konta (gold i wyżej) albo typy ''więcej nie nabiję, to chociaż innym zepsuję grę''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio te mystery były po 480 RP. Wtedy mi brakowało 9''więciu żeby kupić, więc napisałem do Riotu żeby doładowali. No ale zanim to zrobili to ich dostępność już się skończyła. Pomyślałem, że kupie przy następnej okazji. A tu zonk, nie stać mnie :<

gratki wylosowania eterycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 10:27, luzac napisał:

Mystery Gifty zawsze kosztowały 490 RP. Zawsze.


Aż sobie sprawdziłem ten Ticket, który pisałem i rzeczywiście, mowa tam była o mystery skinach a to chyba nie jest to samo co gift. Moja pomyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moje szczęście, czy na draftach się trafia z reguły na platynę/wysoki gold, podczas gdy moja ekipa to silvery/unrankedy nawet? Na builderze z reguły są w miarę wyrównane składy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 22:27, NeroNarmeril napisał:

To moje szczęście, czy na draftach się trafia z reguły na platynę/wysoki gold, podczas
gdy moja ekipa to silvery/unrankedy nawet? Na builderze z reguły są w miarę wyrównane
składy.

A nie jest po prostu tak, że więcej osób z danych przedziałów gra i po prostu łatwiej tak to dobrać? A reszta to czynnik losowy, który nigdy nie zadziała po Twojej myśli.
Nie no, ja generalnie nie mam takich problemów. W ogóle czymś takim jak dywizja ludzi, z którymi gram już dawno przestałem się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 23:04, akwyx napisał:

W ogóle czymś takim jak dywizja ludzi,
z którymi gram już dawno przestałem się przejmować.


Dokładnie. Kompletnie nie czaje ludzi narzekających na to, że dobrało im przeciwnika, który jest kilka dywizji wyżej. Ja się zawsze cieszę (nie świadomie, bo dywizji nigdy nie sprawdzam), że moge zagrać z kimś lepszym. Zawsze można podpatrzeć jakieś plejsy i wykazać się na tle drużyny. ...A potem zbierać propsy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, problem polega na tym, że takie platynowce potem potrafią być wybitnie wredne (hue, noobs, uninstall lol). Jak się nie odzywają to pół biedy.

A czy nauczyć czegokolwiek... Chyba jak szybko można skończyć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 23:37, NeroNarmeril napisał:

Nie no, problem polega na tym, że takie platynowce potem potrafią być wybitnie wredne
(hue, noobs, uninstall lol). Jak się nie odzywają to pół biedy.

A czy nauczyć czegokolwiek... Chyba jak szybko można skończyć grę.

Skoro tak, to znaczy, że byli lepsi. W czym? Kiedy? Co zrobili lepiej? Tak właśnie sie uczysz grać. Na własnych błędach i cudzych plejsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 01:00, akwyx napisał:

Skoro tak, to znaczy, że byli lepsi. W czym? Kiedy? Co zrobili lepiej? Tak właśnie sie
uczysz grać. Na własnych błędach i cudzych plejsach.


Z reguły widzę jedną taktykę - po 10 minucie wszyscy na mida i pushujemy, nikt nie odpowie. :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to dobre, płynne przejście do mid-game''u po lepszym early, gdzie faktycznie, po zgromadzeniu się na środkowej linii mają przewagę i w dodatku jest to najszybszy i najłatwiejszy (taktycznie) sposob na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piekło zamarzło.

Btw - jak jestem w Silver V i przegram załóżmy 5 gier z rzędu, to mogę spaść do brązu, czy zmienili coś w tym względzie?

20141130213127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 21:32, Baluk25 napisał:

Btw - jak jestem w Silver V i przegram załóżmy 5 gier z rzędu, to mogę spaść do brązu,
czy zmienili coś w tym względzie?


Jak masz 0 lp i trochę przerżniesz to spadniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 21:32, Baluk25 napisał:

Piekło zamarzło.

Btw - jak jestem w Silver V i przegram załóżmy 5 gier z rzędu, to mogę spaść do brązu,
czy zmienili coś w tym względzie?

Mi się wydaje, że dalej jest tak, iż spadniesz dopiero kiedy Twoje MMR będzie na poziomie Bronze V. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować