Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

To ja wrócę po jakimś czasie obserwacji i zapytam się was.
To po kiego wy macie chat włączony? All chat jest zbędny, chyba, że chcecie pisać jaki zły team macie i usprawiedliwić jakoś swoją słabą grę. Ale Papciu, potrzebuję drużynowego chata, bo muszę robić plejsy z teammatesami jak panowie z Korei. Nie, nie potrzebujesz. Chat działa tylko w jedną stronę. To inni mają widzieć co ty chcesz im napisać. Czyli wszyscy mogą być ignorowani, bo ich bełkot tylko przeszkadza w skupieniu się. Bo komunikacja z kolegami w drużynie jest potrzebna i ważna, ale przecież możesz pisać do zignorowanych osób.

Pewnie ktoś się zapyta jak to tak można, przecież muszę widzieć co inni piszą.
Od początku chcecie mi wmówić, że to wy jesteście najlepsi w teamie. W każdym meczu to pozostali czterej to debile, a to wy jesteście mistrzami planowania i taktyki niczym Swain. Jeżeli mnie nie okłamujecie i faktycznie jesteście tacy dobrzy to nie potrzebujecie zdania innych. To oni mają was słuchać i robić to co wy chcecie, bo wy jesteście tymi bardziej doświadczonymi graczami.

Sorry, ale tak to wygląda. Wiem, że to może zaboleć, ale jeżeli takie coś wam nie odpowiada to znaczy, że okłamujecie siebie, i co gorsza okłamujecie mnie i powinniście znaleźć sobie tego lepszego gracza w drużynie i robić co ci każe. A po tym wszystkim siedzieć cicho i nie płakać na forum, że dostaliście reporta za bycie miłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 03:01, JaN-J napisał:

All chat służy do siania prowokacji w ich drużynie.

Zabijasz typa na midzie i się pytasz:
"Karthus lag?"
Zabijasz go drugi raz:
"Is he feeding?"
Jeszcze jeden to piszesz"
"Yea, i think he''s feeding on purpose"

Mecz twój. Rozwaliłeś ich team psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, inne gry skończone, nie ma w co grać, wiec pewnie się pogra w LoLa znowu :D Od patcha 4.20 zagrałem może 2 gry może xD Jak tam nowe champy, Kalista(ona już była we free rotacji?) i Rek''Sai? Dobre, słabe? Co tam teraz w jungli najlepsze jest? Na 4.20 wiem ,ze WW i Panth si wybijali, ale jakieś nerfy tam dostali w 4.21, ogarnęli ich czy nadal broken shit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy tryb "czterech liter" nie urywa. Ultra Rapid Fire i One For All były (moim zdaniem) o niebo lepsze. Jednak można pograć dla ikonek jak ktoś kolekcjonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 12:54, Ecko09 napisał:

Dobra, inne gry skończone, nie ma w co grać, wiec pewnie się pogra w LoLa znowu :D Od
patcha 4.20 zagrałem może 2 gry może xD Jak tam nowe champy, Kalista(ona już była we
free rotacji?) i Rek''Sai? Dobre, słabe? Co tam teraz w jungli najlepsze jest? Na 4.20
wiem ,ze WW i Panth si wybijali, ale jakieś nerfy tam dostali w 4.21, ogarnęli ich czy
nadal broken shit?


Panth już nie wysoluje smoka. Warwicka trochę osłabili, ale dalej mocny. Kalista imho taka se (pasywka to najtrudniejsze u niej do ogarnięcia), Reksio wnerwiający przez te swoje tunele nawalone bardziej niż grzyby Teemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 16.12.2014 o 17:40, NeroNarmeril napisał:

Panth już nie wysoluje smoka. Warwicka trochę osłabili, ale dalej mocny. Kalista imho
taka se (pasywka to najtrudniejsze u niej do ogarnięcia), Reksio wnerwiający przez te
swoje tunele nawalone bardziej niż grzyby Teemo.

Wysoluje, Udyr też. A WW na 18 zrobi solo Barona nadal... Reksio przegięte q IMO. Niby nie widzi pod ziemią, ale "słyszy" i na ekranie fioletowe plamki tam gdzie przeciwnicy. Gracze nie wiedzą jak niszczyć tunele, albo nie chcą tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 18:40, NeroNarmeril napisał:

> Wysoluje, Udyr też.

Nie wysoluje. Zmienili smokowi ataki, teraz przechodzą przez pasyw Pantha.


Only Poppy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 18:00, Daronn_Darker napisał:

/


Przeciwnicy widzą jego tunele? A jakieś powiadomienie jest jak ultuje? I jak w ogóle wygląda wybór tunelu, do którego chce ultować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 21:37, Ecko09 napisał:

Przeciwnicy widzą jego tunele?

Tak, jak przeciwnik stanie na tunelu to po chwili tunel znika i "niszczący" dostaje (bodajże) 5 pieniążków :)

Dnia 16.12.2014 o 21:37, Ecko09 napisał:

A jakieś powiadomienie jest jak ultuje?

A nawet nie wiem. Wydaje mi się, że to po prostu widać, tak w przypadku teleportowania się do warda.

>I jak w ogóle wygląda wybór tunelu, do którego chce ultować?
Odpalasz ulta, klikasz na tunel, do którego chcesz się "przenieść" i patrzysz jak Rek zapierdziela jak ruski samochodzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 22:12, Traitor napisał:

> A jakieś powiadomienie jest jak ultuje?
A nawet nie wiem. Wydaje mi się, że to po prostu widać, tak w przypadku teleportowania
się do warda.


Ryk na całą mapę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 22:12, Traitor napisał:

Odpalasz ulta, klikasz na tunel, do którego chcesz się "przenieść" i patrzysz jak Rek
zapierdziela jak ruski samochodzik :)

A kamera się centruje na championie jak wtedy gry Sion używa ulta czy nie?
Gdy grałem Sionem po raz pierwszy po remaku, i użyłem ulta, to się zdziwiłem, bo zaliczyłem od razu gonga w wiezę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 22:26, cubbek napisał:

Gdy grałem Sionem po raz pierwszy po remaku, i użyłem ulta, to się zdziwiłem, bo zaliczyłem
od razu gonga w wiezę :D


Jak już rzucisz ulta to w nic nie walniesz ;> W 2 sekundy przelatujesz całą mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 22:15, NeroNarmeril napisał:

Ryk na całą mapę? :P

Poważnie jest jakiś dźwięk? Póki co w swojej grze Reka nie widziałem, tylko u Nightblue3 na streamie - a na streamie jak to na streamie, dźwięki z gry prawie wyciszone :)

@cubbek
Pewny nie jestem, ale chyba tak, kamera cały czas za Tobą "podąża".
Edit: no i tak jak napisał sirufok, popierdzielasz pod ziemią aż do tunelu, więc ściany, wieże stwory, ludzie Cię nie zatrzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować