Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2014 o 13:12, Isildur napisał:

Też macie problemy z zalogowaniem?

nie, specjalnie się przelogowałem żeby sprawdzić :D

Dnia 17.12.2014 o 13:12, Isildur napisał:

ale po ostatnich dwóch grach, nie mogłem przejrzeć "statystyk" gdyż wyskoczył ten sam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 23:20, NeroNarmeril napisał:

Ten Poro King przez pierwszy dzień był fajny... Teraz wszyscy biorą Nidę pod ap, Ziggsa,
Lux i nie da się grać.

Serio? Myślałem, że Dariusz zdominuje przez te summonspelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 20:31, Daronn_Darker napisał:

Serio? Myślałem, że Dariusz zdominuje przez te summonspelle.


Wukong i Galio niby też, bo darmowy gapcloser + ult op... Tylko co z tego, jak jakieś Nidy, Ziggsy czy Xerathy cię zapokują na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 20:39, NeroNarmeril napisał:

> Serio? Myślałem, że Dariusz zdominuje przez te summonspelle.

Wukong i Galio niby też, bo darmowy gapcloser + ult op... Tylko co z tego, jak jakieś
Nidy, Ziggsy czy Xerathy cię zapokują na śmierć.


Tylko lux :( Reszta za dużo many ciągnie nawet jak masz athene''s+ morello''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 23:20, NeroNarmeril napisał:

Teraz wszyscy biorą Nidę pod ap


Po przeczytaniu Twojego posta postanowiłem sprawdzić Nidę pod AP i potwierdzam, że jest bardzo, ale to bardzo wkurzająca w nowym trybie. Jeżeli w teamie jest Nidalee oraz Veigar lub Morgana, to przeciwnicy mogą tylko płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 22:44, Gumisiek2 napisał:

Po przeczytaniu Twojego posta postanowiłem sprawdzić Nidę pod AP i potwierdzam, że jest
bardzo, ale to bardzo wkurzająca w nowym trybie. Jeżeli w teamie jest Nidalee oraz Veigar
lub Morgana, to przeciwnicy mogą tylko płakać.


Akurat Nida na Aramie to god tier, więc nic dziwnego, że na poro kingu też. Veigar nie bardzo, bo poza stunem nic do zaoferowania nie ma (a nastackować ap nie ma jak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 00:45, NeroNarmeril napisał:

Akurat Nida na Aramie to god tier, więc nic dziwnego, że na poro kingu też. Veigar nie
bardzo, bo poza stunem nic do zaoferowania nie ma (a nastackować ap nie ma jak).


Oesu... Veigar to akurat JEST god tier na tej mapie, tylko i wyłącznie dlatego że ma właśnie tego stuna. A przy okazji jakieś 80% postaci wybieranych na tej mapie to te pod AP, więc ult też nie jest useless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 01:23, sirufok napisał:

Oesu... Veigar to akurat JEST god tier na tej mapie, tylko i wyłącznie dlatego że ma
właśnie tego stuna. A przy okazji jakieś 80% postaci wybieranych na tej mapie to te pod
AP, więc ult też nie jest useless.


Jak widzę Veigara to rushuję mercuriany i ten stun już nie jest op. A zanim on nastackuje ap (prędzej kto inny mu podwędzi killa niż on zultuje kogokolwiek) to nie będzie miał drugiej wieży albo inhiba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 00:45, NeroNarmeril napisał:

Akurat Nida na Aramie to god tier, więc nic dziwnego, że na poro kingu też.


Rzadko gram ARAM, a Nidę robiłem pod AD, bo zakupiłem ją już po nerfach. Widzę jednak, że teraz znowu popularna jest Nida pod AP, może ją sprawdzę, jeśli wrócę do gry.

Dnia 26.12.2014 o 00:45, NeroNarmeril napisał:

Veigar nie bardzo, bo poza stunem nic do zaoferowania nie ma


Jak już napisał sirufok, Veigar jest świetny na tej mapie właśnie dzięki stunowi. Jedna wąska alejka, obszarowy stun trwający 1-1,5 sekundy (zakładając, że cały przeciwny team nosi Merkurki), co w zupełności wystarczy do niezłego harassu, a możliwości leczenia na tej mapie są przecież bardzo ograniczone. Stun Veigara dla Nidy jest jak unieruchomienie celu dla snajpera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 12:31, NeroNarmeril napisał:

Jak widzę Veigara to rushuję mercuriany i ten stun już nie jest op. A zanim on nastackuje
ap (prędzej kto inny mu podwędzi killa niż on zultuje kogokolwiek) to nie będzie miał
drugiej wieży albo inhiba.


Kolejne Bronze Logic.
Very legit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 11:13, NeroNarmeril napisał:

Zero argumentów, lepiej od dywizji wyzwać. Bardzo typowe, mentalny diamencie siedzący
w silverze.


U mad bro?

Przeczytaj sobie swojego poprzedniego posta ze zrozumieniem, a zauważysz w nim brak jakiegokolwiek sensu. No chyba, że to dla Ciebie za trudne. Jak LoL.

Veigar nie musi stackować AP na aramie, Veigar wygrywa gry swoją klatką, tylko i wyłącznie.

Pogrubiłem Ci miszczu, może teraz się wysilisz żeby cokolwiek zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 14:14, NeroNarmeril napisał:

Żałosny typek, który musi się dowartościować jadąc po innych, nawet jeśli pieprzą głupoty.


Rada na przyszłość: daruj sobie pieprzenie głupot jeśli nie potrafisz ich odpowiednio sformułować.

Dnia 27.12.2014 o 14:14, NeroNarmeril napisał:

Skończyłem z tobą gadać.


GG WP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 01:47, Ecko09 napisał:

Morellonomicon jest teraz "go to" mana regen itemem?

W większości przypadków tak. Są wyjątki, które zbyt dobrze współpracują z dodatkowym efektem kieliszka (sporo asyst) gdzie można go jeszcze kupic i sprawdzi się w niektórych sytuacjach nawet lepiej niż książka. Ale tak to morello dla wiekszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja mam dość nietypowe pytanie dotyczące nie bezpośrednio LoLa - Mianowicie czy można gdzieś dostać maskotki bohaterów z gry a chodzi mi dokładnie o postać Warwicka?

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować