Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2015 o 16:32, sirufok napisał:

Jak widzę już sobie poradziłeś.
No ale żeby w ten sposób dziękować za coś darmowego?...

Kiedyś za darmo od grupki dresów dostałem w mordę, też nie podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 16:36, NeroNarmeril napisał:

Wolisz grać na topie czy midzie? Oba champy to mocne picki i robią dużo w odpowiednich
rękach.

Bardziej top, ahri grałem kiedyś jak była w rotacji i nawet nieźle mi szło nią, Irelią natomiast nigdy nie grałem.

A i jeszcze jedno pytanko odbiegające od mojego poprzedniego czy da sie zdobyć jakimś sposobem skin kitkat katarina czy już niedostępny na zawsze ;p?

Gumisiek
Dzięki za info na temat ahri, pooglądam może na YT jeszcze jak się gra Irelią i zdecyduje się na któregoś z tych dwóch champów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 17:07, Daronn_Darker napisał:

Kiedyś za darmo od grupki dresów dostałem w mordę, też nie podziękowałem.


Ale tym razem nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 17:35, Dracule-Mihawk napisał:

Bardziej top, ahri grałem kiedyś jak była w rotacji i nawet nieźle mi szło nią, Irelią
natomiast nigdy nie grałem.


Irelia dosyć mocna, ustoi praktycznie na wszystko (może poza jakimiś Dariusami czy Renektonami), po wyfarmieniu Trinity Force idzie się full tank i soluje innych.

Dnia 10.01.2015 o 17:35, Dracule-Mihawk napisał:

A i jeszcze jedno pytanko odbiegające od mojego poprzedniego czy da sie zdobyć jakimś
sposobem skin kitkat katarina czy już niedostępny na zawsze ;p?


Albo poprzez mystery gifta albo poczekać do następnego Harrowing, wtedy będzie dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 16:56, NeroNarmeril napisał:

Podchodzenie do takiej Syndry czy Zeda to proszenie się o darmowy łomot. Lepiej poczekać
aż typ sam podejdzie (a najlepiej najpierw go walnąć z charma) i wtedy puścić w. Bo w
przeciwnym wypadku połowa pójdzie w creepy.


To znaczy ja nie mówię, że W używamy tylko wtedy, gdy sami podchodzimy do przeciwnika (choć akurat jestem fanem agresywnej gry i często tak robię, niezależnie od tego, kogo mam na linii), ale jest to dobry sposób na harass.

Dnia 10.01.2015 o 16:56, NeroNarmeril napisał:

No właśnie, w tfie najpewniej trafisz tanka, a przeciwny adc/apc skosi pół drużyny. Właśnie
dlatego ult ma potrójnego dasha, żebyś za wczasu się odpowiednio ustawił.


Na to akurat ma wpływ duża ilość czynników, np. Twoje ustawienie, ustawienie i zgranie przeciwnego teamu, umiejętne flashowanie/dashowanie i użycie skillshota... Nawet jeżeli trafisz tanka, zawsze jest to całkowite wyłączenie danej postaci na nieco ponad sekundę, a wszyscy wiemy, że w walkach drużynowych sekunda to mnóstwo czasu. Nikt nie mówi, że gdy trafisz przeciwnego ADC/mida, to reszta jego teamu da Ci do niego dojść, więc trafienie tych postaci nie równa się ich zabiciu. No i E świetnie sprawdza się jako inicjator teamfightu, bo jeżeli trafisz nim kogokolwiek, to jego drużyna ma dwa wyjścia:
- włączyć się w teamfight 4 vs 5,
- zostawić go na pastwę losu, co prawdopodobnie skończy się jego śmiercią.

Oba są równie złe.

BTW. Wiem, że Riot nie rozdaje prezentów wszystkim naraz i równie dobrze mogę dostać skina nawet jutro, ale czy ktoś grający na EUW odebrał już prezent? Zastanawiam się, czy mogą stwarzać jakieś problemy, jeżeli ostatnio byłem zalogowany w połowie grudnia (choć o aktywności nie wspominali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 19:11, Gumisiek2 napisał:

To znaczy ja nie mówię, że W używamy tylko wtedy, gdy sami podchodzimy do przeciwnika
(choć akurat jestem fanem agresywnej gry i często tak robię, niezależnie od tego, kogo
mam na linii), ale jest to dobry sposób na harass.


Akurat lepszym harassem jest q, zwłaszcza, że maxuje się to jako pierwsze i zadaje większe obrażenia. Ale co kto woli.

Dnia 10.01.2015 o 19:11, Gumisiek2 napisał:

Na to akurat ma wpływ duża ilość czynników, np. Twoje ustawienie, ustawienie i zgranie
przeciwnego teamu, umiejętne flashowanie/dashowanie i użycie skillshota... Nawet jeżeli
trafisz tanka, zawsze jest to całkowite wyłączenie danej postaci na nieco ponad sekundę,
a wszyscy wiemy, że w walkach drużynowych sekunda to mnóstwo czasu. Nikt nie mówi, że
gdy trafisz przeciwnego ADC/mida, to reszta jego teamu da Ci do niego dojść, więc trafienie
tych postaci nie równa się ich zabiciu. No i E świetnie sprawdza się jako inicjator teamfightu,
bo jeżeli trafisz nim kogokolwiek, to jego drużyna ma dwa wyjścia:
- włączyć się w teamfight 4 vs 5,
- zostawić go na pastwę losu, co prawdopodobnie skończy się jego śmiercią.

Oba są równie złe.


Tyle że Ahri nie jest inicjatorem, bo to straszny papier i jak ktoś się zorientuje, że charm trafił w tanka albo w kogoś innego, to powinien od razu polecieć focus na lisicę (chyba że jesteś poza zasięgiem pozostałych i wiesz, że zdejmiesz cel na e+dfg+cała reszta, to ok). Inicjowanie tfa Ahri to jak czekanie Malphitem na wbitę kogoś innego z drużyny. Nie mówię, że nie warto próbować, jak ktoś się głupio wystawi, ale są lepsi inicjatorzy (jakieś Blitzcranki, Threshe czy Mumu).

Dnia 10.01.2015 o 19:11, Gumisiek2 napisał:


BTW. Wiem, że Riot nie rozdaje prezentów wszystkim naraz i równie dobrze mogę dostać
skina nawet jutro, ale czy ktoś grający na EUW odebrał już prezent? Zastanawiam się,
czy mogą stwarzać jakieś problemy, jeżeli ostatnio byłem zalogowany w połowie grudnia
(choć o aktywności nie wspominali).


Nawet na EUNE już rozdają, na EUW też powinni (ja nie dostałem nic, mimo że nie miałem żadnych kar, tylko dzisiaj mnie Leaverbuster złapał pierwszy raz, bo prąd mi wysiadł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 18:32, NeroNarmeril napisał:

> Bardziej top, ahri grałem kiedyś jak była w rotacji i nawet nieźle mi szło nią,
Irelią
> natomiast nigdy nie grałem.

Irelia dosyć mocna, ustoi praktycznie na wszystko (może poza jakimiś Dariusami czy Renektonami),
po wyfarmieniu Trinity Force idzie się full tank i soluje innych.

To biore Irelie, lubie postacie tankowate z dobrymi dipsami. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 19:11, Gumisiek2 napisał:

BTW. Wiem, że Riot nie rozdaje prezentów wszystkim naraz i równie dobrze mogę dostać
skina nawet jutro, ale czy ktoś grający na EUW odebrał już prezent? Zastanawiam się,
czy mogą stwarzać jakieś problemy, jeżeli ostatnio byłem zalogowany w połowie grudnia
(choć o aktywności nie wspominali).


Ja niedawno otrzymałem gift od Riotu (TPA Nunu) na EUW, tak więc powoli je rozdają.
Choć teraz się zastanawiam na jakiej zasadzie Riot je rozdaje, gdyż nie ukrywam, że w momencie gdy wprowadzili masowo chat restriction to się na niego załapałem (jakieś 30 gier restrykcji otrzymałem), a skina teraz i tak za good behavior dostałem.
Tak więc Rito, WTF?! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co dostałeś, jeśli można się zapytać? :)

Ja na koncie EUW dostałem Commando Garena, na głównym nadal czekam. W sumie to nie obraziłbym się za jakiegoś Nasusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 22:21, Ecko09 napisał:

Z jakiej racji ja dostałem tego mystery gifta to ja nie wiem...lol wtf


Ja to jeszcze rozumiem, ale Ty Ecko? To już jest naprawdę MYSTERY sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 22:31, Muradin_07 napisał:

A co dostałeś, jeśli można się zapytać? :)

Ja na koncie EUW dostałem Commando Garena, na głównym nadal czekam. W sumie to nie obraziłbym
się za jakiegoś Nasusa :D


Re-Gifted Amumu, ale nie ma takiej opcji, że zagram nim (lub kimkolwiek innym) w nowej jungli, nie cierpię jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni czasy byłem toksyczny, wielokrotnie afkowałem i trolowałem w grach rankigowych - mimo to dostąłem Darkforge Jarvana IV. Fakt faktem nie miałem bana, ale kilka razy miałem coś w stylu "lower priority queue" i byłem pewny, że nie dostanę gifta. A jednak. :v

Gj Rito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 22:21, Ecko09 napisał:

Z jakiej racji ja dostałem tego mystery gifta to ja nie wiem...lol wtf

Też dostałem do katy tego slay belle katarina :D.

Szczerze wolałbym Ashe Heartseeker, ten skin wygląda obłędnie ;p. W ogóle za co ten skin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 23:26, Dracule-Mihawk napisał:

Szczerze wolałbym Ashe Heartseeker, ten skin wygląda obłędnie ;p. W ogóle za co ten skin?

"Wyszedł" z okazji Walentynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować