Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Czy każdy gracz Riven/Vayne myśli, że jest Boxboxem/Gosu i idzie 1v5, bo ''na pewno wycarruje'' (po czym dostaje cc na mordę i pada), ewentualnie idzie afk farmić (''bo w late i tak wygram'') czy to tylko ja mam pecha do takowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nemesis Draft" wkrótce jako nowy fatured game mode, czyli każdy wybiera jedną postać przeciwnikom.
Przeczuwam, że Urgot będzie tu first pickiem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 23:14, sirufok napisał:

"Nemesis Draft" wkrótce jako nowy fatured game mode, czyli każdy wybiera jedną postać
przeciwnikom.
Przeczuwam, że Urgot będzie tu first pickiem ;>


Urgot/Kalista + 4 supporty. Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, chyba rozwiązałem problem z naszą sprzecznością zdań. Otóż były dwie ligi gramowe bo ktoś się nie stawił na draft o ile dobrze pamiętam. A później odpaliliśmy obydwie.
Więc chyba ja wygrałem tę drugą, Ty pierwszą.
Ale i tak sprawdzę w sobotę bo piszę z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 17:49, Ecko09 napisał:

Dobra, mamy 4 osoby na Fantasy. Hadez mówi, żeby na weekend się umówić jakoś. Kiedy by
wam pasowało?

Jutro pewnie po 20 (zaraz, już mamy sobotę... więc tak, 20 cośtam).

Ewentualnie niedziela w sumie dowolna pora do ~16. Bo później dopiero od 21-22 (to zależy od pociągów/autobusów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:24, akwyx napisał:

> Dobra, mamy 4 osoby na Fantasy. Hadez mówi, żeby na weekend się umówić jakoś. Kiedy
by
> wam pasowało?
Jutro pewnie po 20 (zaraz, już mamy sobotę... więc tak, 20 cośtam).

Ewentualnie niedziela w sumie dowolna pora do ~16. Bo później dopiero od 21-22 (to zależy
od pociągów/autobusów).


Mi pasuje każda z tych godzin, wiec wy ustalcie między sobą o której będziecie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, widzę, że nikt się nie odzywa odnośnie czasu, więc co wy na to, żeby zebrać się dzisiaj koło 22? Ja zaraz wychodzę i najwcześniej o 20.30 będę w mieszkaniu dopiero. A jeśli pociąg się opóźni/nie wyrobię się na autobus to moge być i po 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 16:47, akwyx napisał:

Cóż, widzę, że nikt się nie odzywa odnośnie czasu, więc co wy na to, żeby zebrać się
dzisiaj koło 22? Ja zaraz wychodzę i najwcześniej o 20.30 będę w mieszkaniu dopiero.
A jeśli pociąg się opóźni/nie wyrobię się na autobus to moge być i po 21.


Ja będę po 20 na stałe przy kompie, więc może być wstępnie na 22.
Proponuję, żeby każdy ok. 22:00 potwierdził swoją obecność wpisem na czacie w lidze i jak się uda to wystartujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2015 o 15:40, Gumisiek2 napisał:

https://twitter.com/ricklessabandon/status/557335117190815746/photo/1

Moim zdaniem R.I.P. Katarina, ale przekonamy się.


I dobrze, skończy się era dzieciaków firstpickujących Katę, a potem dostających team z hard cckami i płaczącymi, że nie mogą carrować. Inna kwestia, że Kata wraz z Akali i Yasuo to champ typu ''kij że przegrałem linię, i tak cię rozgromię''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, spróbujmy jeszcze raz Fantasy zagrać, tym razem nie zakładamy ligi póki nie zbiorą się co najmniej 4 chętne osoby. Jak będzie wystarczająca liczba ludzi to się zbierzemy i założymy ligę. Przypuszczam ,że Beard i Pawlow są chętni, wiec to byłyby 3 osoby już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2015 o 16:19, Ecko09 napisał:

Dobra, spróbujmy jeszcze raz Fantasy zagrać, tym razem nie zakładamy ligi póki nie zbiorą
się co najmniej 4 chętne osoby. Jak będzie wystarczająca liczba ludzi to się zbierzemy
i założymy ligę. Przypuszczam ,że Beard i Pawlow są chętni, wiec to byłyby 3 osoby już.

Bardzo dobre przypuszczenia! Tylko teraz będzie mnie mało, głównie późnymi godzinami bo dziewczyna+sesja. Ale damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2015 o 16:19, Ecko09 napisał:

Dobra, spróbujmy jeszcze raz Fantasy zagrać, tym razem nie zakładamy ligi póki nie zbiorą
się co najmniej 4 chętne osoby. Jak będzie wystarczająca liczba ludzi to się zbierzemy
i założymy ligę. Przypuszczam ,że Beard i Pawlow są chętni, wiec to byłyby 3 osoby już.


Ja jestem dostępny praktycznie codziennie od 18-19 w dni robocze, więc jak coś to wołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować