Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Możecie bezproblemowo pobierać powtórki z op.gg? Po kliknięciu w przycisk odpowiadający za nagrywanie rozgrywki, odświeżam stronę jeszcze kilka razy w celu upewnienia się, że gra jest na pewno nagrywana, a po meczu i tak nie mogę ściągnąć powtórki, bo ikonki kamery po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 17:14, Gumisiek2 napisał:

/.../

Ostatni raz wczoraj około 18-19 sprawdzałem, powtórka normalnie się ściągnęła i działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do "prosów". Jak wygrać taką grę ? Naraz widziałem może 3 grzyby na całej mapie, wardów widziałem może ze 3-4 (inna sprawa, że przeciwnicy też ich nie stawiali), enemy team miał już tylko jeden turret pod nexusem, T3 na bocie i T2 na topie, mimo że mówiłem, żeby zrobić split push mój piękny team potrafił tylko napisać "graves mid or report", więc szedłem na tego mida, gdzie po combo morgany, xin i nasus wrzucali się na mnie, a gdy mój team zaczął ich focusować wbijała kata, robiła swój dmg, zhonya i uciekała. Jinx też robiła swój dmg.
Jestem marny silverkiem, więc się nie znam, ale IMO no takiej gry nie da się wycarrować...

PS. Żeby nie było raz czy dwa olałem to "mid or report" i poszedłem pushować bota. Skończyło się na tym, że przy walce 4vs3 zginął teemo i fizz (zabijając morganę), a ja za dobrze nie mogłem nawet popchnąć linii bo wbiła się kata z jinx i musiałem wiać...

20150309172037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 17:36, Bambadil napisał:

Pytanie do "prosów". Jak wygrać taką grę ?

Szybko. Mieli lepszy late game. Tutaj albo szczęście/nieogranięcie przeciwników i tak dalej mogły was uratować.

Nie bylo szans na splitpush bo nie macie jak czyścić fal minionów (ok, może Twoje Q+W ale to za mało), więc nawet jeśli shaco by pobiegł (albo Ty) pchać gdzieś samotnie to i tak oni wam zrobią wjazd pod turreta (Pies spokojnie potankuje kiedy morg+Xin was zjedzą). Jinx podobnie, im dalej w las tym więcej robi.

To jedna z tych gier gdzie w teorii nie mieliście szans w late game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 17:36, Bambadil napisał:

/.../


Na temat samej gry dostałeś już wyjaśnienie "dlaczego".
Natomiast chciałbym podkreślić, że ładnie przyfarmiłeś jak na silver III i według mnie nie powinieneś mieć żalu do takiej gry, gdyż teamcomp w żaden sposób na wygraną nie pozwalał (o ile oczywiście wszyscy gracze są na równym poziomie), a sam wypadłeś dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 16:41, Baluk25 napisał:

AD Fizz to jakaś nowa meta, której absolutnie nie rozumiem, czy już skończony kretynizm?

Przewinął się kilka razy na topie. Mowa tu o czymś w stylu... Botrk+trinity?
Cóż, nie jest to głupie.
1. Q skaluje się z AD i nakłada on-hity (botrk, sheen).
2. W ładnie działa z Botrk
3. Ulti skaluje się zarówno z AP jak i AD. W dodatku jeśli jesteś w stanie autoatakować przeciwnika kiedy ma na sobie rybę prawdopodobnie jesteś w stanie zadać więcej obrażeń jako AD niż jako AP. Ale to trzeba by było policzyć bo nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 16:41, Baluk25 napisał:

AD Fizz to jakaś nowa meta, której absolutnie nie rozumiem, czy już skończony kretynizm?


AP jest znerfiony do podłogi (chociaż jak trafisz ultem to dalej masz spory burst), AD działa bardzo dobrze (Botrk + odpalone w = sieka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt mi nie powiedział wcześniej, że nami jest najlepszym supportem?
Przez to żyłem w przeświadczeniu, że to Morgana lub Lux są największymi sztosami :<

Tak baj de łej, to zaoraliśmy ich 4vs5. Wszystko dzięki supportowi ofc.

20150310223117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 22:32, Baluk25 napisał:

Dlaczego nikt mi nie powiedział wcześniej, że nami jest najlepszym supportem?
Przez to żyłem w przeświadczeniu, że to Morgana lub Lux są największymi sztosami :<

Tak baj de łej, to zaoraliśmy ich 4vs5. Wszystko dzięki supportowi ofc.


Jak chcesz suporta jako drugiego apc, to Zyra, Karma i Annie są lepsze (większe przeliczniki), ale item na golda i sighstone muszą być.

A Nami jest mocna tak czy siak. Zresztą u suportów mało który się wybija zdecydowanie ponad resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że Annie ma stuna dopiero co 4 skille i na ulti, karma ma chyba stuna na tym łańcuchu, a Zyra na E i jest krótkie.
Za to nami ma tego przekokszonego bąbla, którym możesz rzucić (w przeciwieństwie do blitza/morgany/lux), nawet gdy przeciwnik stoi za falą minionów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 14:39, Baluk25 napisał:

Tyle tylko, że Annie ma stuna dopiero co 4 skille i na ulti, karma ma chyba stuna na
tym łańcuchu, a Zyra na E i jest krótkie.
Za to nami ma tego przekokszonego bąbla, którym możesz rzucić (w przeciwieństwie do blitza/morgany/lux),
nawet gdy przeciwnik stoi za falą minionów ;p


Panie, w/w mają spory burst jak na suporta, przeciwnik nie spodziewa się takiego damagu. Na linii to robi różnicę, a potem robisz za drugiego apc (w niższych ligach to pomaga, bo z reguły na mida pchają się ci, którzy totalnie się tam nie nadają).

A bąbla Nami łatwo uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 16:17, Gumisiek2 napisał:

> Tyle tylko, że Annie ma stuna dopiero co 4 skille

Annie ma stuna co 10 sekund, a nawet mniej.


Idąc dalej tym tokiem to po 20-30 sekundach w early game nie masz już many i jesteś useless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 20:59, sirufok napisał:

Idąc dalej tym tokiem to po 20-30 sekundach w early game nie masz już many i jesteś useless.


Jeżeli w tym czasie rzucisz dwa udane stuny na przeciwnego ADC (bądź squishy supporta), to prawie na pewno zmusisz ich do zejścia z linii. Stawiasz wtedy warda na rzece, aby Twój ADC mógł farmić w spokoju, i wracasz do bazy po itemki na manę, jeżeli rzeczywiście odczuwasz ich brak. Mi tam many nigdy nie brakowało, a stunuję co chwilę i startuję z jednym potkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 11.03.2015 o 20:59, sirufok napisał:

Idąc dalej tym tokiem to po 20-30 sekundach w early game nie masz już many i jesteś useless.


A kto powiedział, że masz spamować stunem? Sama zbliżająca się Anka z gotowym stunem powinna działać na wrogów odstraszająco (tak samo jak zbliżający się Thresh czy Blitz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Podoba mi się ten nowy champ, aczkolwiek ult nie pasuje mi do całego kitu. Może wrócę kilka gierek zagrać nim i zobaczymy jak działa :)

ps. jak teraz masterki wyglądają? Dżungla, support? Powiedzmy do lasu Hecarim, albo Vi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować