Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dla mnie te nowe skiny to lekki kicz, choć Udyr ma swój specyficzny klimat. Osobiście jestem zwolennikiem "epickich" skinów, więc może dlatego mi nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TSM vs WE w jutrzejszym finale. Ktoś się wybiera do Katowic? Osobiście jestem zawiedziony drużynami, które się do finału doczłapały, ale wyjazd miałem już zaplanowany, więc i tak będę live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz co najwyżej nieco łatwiejszych/trudniejszych przeciwników w grze PvP, ale jeżeli będzie Ci szło zbyt dobrze/zbyt słabo, to poziom i tak zostanie wyrównany po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 15:56, kulfonito napisał:

Też macie bugsplata po każdej grze po najnowszym patchu?

Mi wydajnośc mocno spadła, raz wywaliło od razu po zniszczeniu nexusa nawet nie zdążyłem napisu "Victory/Defeat" zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 20:35, Dracule-Mihawk napisał:

> Też macie bugsplata po każdej grze po najnowszym patchu?
Mi wydajnośc mocno spadła, raz wywaliło od razu po zniszczeniu nexusa nawet nie zdążyłem
napisu "Victory/Defeat" zobaczyć.


O tym wlasnie mowie, bugsplat zanim sie Vic/Def pojawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie się wydaje, czy znowu wraca meta na tanki? Praktycznie w każdej dzisiejszej grze (i nie tylko dzisiaj) miałem motyw, że u przeciwnika były 2 i więcej tanków, przez co podejście do adc w ogóle nie wchodziło w grę. Lata na topie taki Sion czy inny Maokai, w lesie Seju czy Amumu, a jak na bocie się trafi krowa, Leona albo Braum to już w ogóle kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 23:23, NeroNarmeril napisał:

Tylko mnie się wydaje, czy znowu wraca meta na tanki? Praktycznie w każdej dzisiejszej
grze (i nie tylko dzisiaj) miałem motyw, że u przeciwnika były 2 i więcej tanków, przez
co podejście do adc w ogóle nie wchodziło w grę. Lata na topie taki Sion czy inny Maokai,
w lesie Seju czy Amumu, a jak na bocie się trafi krowa, Leona albo Braum to już w ogóle
kaplica.

Dużo ludzi dariusem gra zauważyłem a ten champ ma dmg tak chory że jak grałem ahri dziś to mnie na hita zdjął mimo że miałem 3/4 hp ;<, z resztą nasus też ze stackami ma ładnego powera ^^. Wracając jeszcze do Darka wczoraj 5 gier pod rząd miałem go albo w swoim teamie plus jakiś półtank albo w przeciwnym teamie + jako bonus kłótnie o lane'a xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vayne na topie zdaje egzamin tylko w najniższych ligach, za to Trundle to dobry wybór. Ja tam na topa idę albo Ryśkiem, który już jest silnym pickiem, a w następnym patchu dostanie jeszcze buffa na Q (a właściwie to chyba będzie przywrócenie starych wartości obrażeń), a także Pantheonem, który jest w stanie zaharassować każdego na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 11:03, Gumisiek2 napisał:

Vayne na topie zdaje egzamin tylko w najniższych ligach, za to Trundle to dobry wybór.
Ja tam na topa idę albo Ryśkiem, który już jest silnym pickiem, a w następnym patchu
dostanie jeszcze buffa na Q (a właściwie to chyba będzie przywrócenie starych wartości
obrażeń), a także Pantheonem, który jest w stanie zaharassować każdego na śmierć.


Vayne tylko na bocie, chociaż osobiście ją banuję (nie mam zamiaru supportować jakichś Gosu-wannabe, ponadto w 90% przypadków gry trwają powyżej 40 minut, a mierzenie się z Vayne po tej minucie to samobójstwo, jeśli przeciwnik wie jak ją chronić). A Pantheon imho tylko w lesie, bo na topie banalnie do skontrować (cloth + 5 i nie paść do 6-7 lvla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, uwielbiam was i wasze porady. Kilka tygodni temu przeczytałem, że Amumu to sieka na bronze przez jego ulti, bo nikt nie wie jak się zachować.

Wczoraj rano tą małą, smutną mumią byłem w serii z Bronze I do Silver V. Dzisiaj o 1 w nocy takie coś się zdarzyło.
Następny post strzelę tutaj będąc w goldzie :D

20150409131702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jak w ferie zdygałem serię do silvera to do teraz nie tknąłem rankedów.

Aż do czasu gdy zacząłem grać z kumplem, który carry''uje gry supportem (rly, nie wiem jak, ale serio to robi) i siedzi sobie wygodnie w goldzie, a ja dzięki niemu za win zgarniam 30 - 32 pkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować